Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 468 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Co to są PROBIOTYKI?

CO TO SĄ PROBIOTYKI?


Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) probiotyki to „żywe drobnoustroje, które podane w odpowiedniej ilości wywierają korzystny wpływ na zdrowie gospodarza”.
Te tzw. probiotyki powinny/mają spełniać jeszcze inne uwarunkowania. Najważniejsze są podyktowane tym, że nie każda bakteria prozdrowotna jest w stanie skutecznie zasiedlić nasz organizm.

Żywe kultury bakterii wprowadzane do naszego organizmu np. wraz z pożywieniem napotykają bariery, z którymi nie wszystkie sobie radzą. Chodzi tutaj przede wszystkim o kwasy żołądkowe i niskie pH środowiska w żołądku oraz o enzymy i kwasy/sole żółciowe w dwunastnicy.

Dlatego bakterie prozdrowotne – probiotyczne muszą charakteryzować się odpowiednią witalnością i zdolnością do przetrwania w niekorzystnych warunkach przewodu pokarmowego człowieka, by dalej wykazać się zdolnością zasiedlania i aktywnością metaboliczną w środowiska jelita grubego.

Takie właściwości mają bakterie pochodzenia ludzkiego, czyli takie, które przeszły już tą drogę, dały sobie radę z wszelkimi przeciwnościami i posiadają dzięki temu odpowiedni już zapis genetyczny. Najprościej mówiąc wiedzą jak „przejść ten labirynt”?

Bakterie te są odpowiednio izolowane, następnie rozmnażane w warunkach „przemysłowych”, następnie poddawane procesowi liofilizacji i w takiej postaci są dostępne dla farmacji, dla przemysłu suplementów, dla producentów żywności np. probiotyczne jogurty oraz dla takiego jak nasza firma.

Według R. Fullera probiotyki powinny spełniać następujące warunki:

- pochodzenie od człowieka
- odporność na niskie pH żołądka oraz enzymów i kwasów żółciowych w dwunastnicy
- zdolność do przeżycia i aktywności metabolicznej w środowisku jelita grubego
- zdolność adherencji do komórek nabłonka jelitowego i trwałej lub przejściowej kolonizacji przewodu pokarmowego
- korzystne działanie na organizm gospodarza
- trwałość i żywotność w czasie przechowywania oraz w środowisku dla nich niekorzystnym.

Naukowcy sprawdzili, że organizm ssaka bez obecności w nim prozdrowotnych bakterii nie może prawidłowo funkcjonować. Przeprowadzone doświadczenia wykazały, że organizm całkowicie pozbawiany drobnoustrojów charakteryzuje się deformacją i dysfunkcją narządów wewnętrznych. Wynika z nich jednoznacznie, że dla prawidłowego rozwoju organizmu niezbędna jest probiotyczna flora bakteryjna! 

 Joy Day -bioaktywny napój probiotyczny

więcej informacji

 

   Organizm zdrowego człowieka zawiera w sobie około 400 różnych gatunków prozdrowotnych bakterii. To są biliony wspierających nas mikroorganizmów. Uznaje się, że w ciele przeciętnego człowieka przyjmują one masę na poziomie 1,5 do 2 kg. Gdybyśmy się ich pozbyli, umarlibyśmy. Wśród nich są te potrzebne, dobroczynne, niepatogenne, które są niezbędne dla utrzymania równowagi procesów zachodzących w naszym organizmie, jak i te które mogą okazać się szkodliwe, a nawet chorobotwórcze. Obok skóry największym "magazynem" bakterii w naszym organizmie jest przewód pokarmowy, a szczególnie jelito grube. Spożywanie doustne korzystnie wpływa na stan całego organizmu, w tym skóry.

 

   Mikroflora przewodu pokarmowego zawiera zarówno bakterie niepożądane (np. bakterie gnilne) jak i bakterie pożądane (fermentacji mlekowej). Do tych dobrych bakterii, czyli probiotycznych, których działanie wpływa korzystnie na nasz ustrój zalicza się m.in. następujące szczepy bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterie: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus reuterii, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Saccharomyces boulardii.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate