Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 419 631 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Listopad-Grudzień 2009

NR 6 (35)/11-12/2009

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 6 (35) listopad - grudzień 2009r.:

Kochani!

       Na początku września 2009 roku uaktywniły się pewne osoby z kraju i zagranicy, którzy znowu wieszczyli przerażające wieści, rozsiewali mocne „straszaki”, robili wokół siebie sensację z posiadania tajemnej wiedzy, informacji, niby z bardzo pewnych źródeł (z przecieków z tajnych stowarzyszeń, rządów, a nawet z przekazu od „góry”), że na początku października 2009 roku nastąpi globalny krach finansowy połączony z wymianą dolara, że trzeba sobie zrobić zapasy żywności, bo nastąpi totalny chaos, że jesteśmy wiecznie na podsłuchu, wręcz już opanowani przez tajne spiskowe grupy i groźnych kosmitów, i wiele innych hiobowych wieści. I kolejny raz „pewne” wieści, dokładna data, okazała się „ezoteryczną kaczką”. Te osoby zasiały jednak dużo więcej strachu w ziemskich przestrzeniach zbiorowej świadomości i w wielu ludziach, jak zainspirowały ich do tego, aby zechcieli być lepsi, odważniejsi, bardziej kochający, aktywni oraz świadomymi swojego potencjału i możliwości czynienia dobra, naprawy i uzdrowienia takiego stanu rzeczy. 

      Niestety, podkreślanie swojej wyjątkowości w postaci znania tajemnej wiedzy, a przede wszystkim straszenie jest ciągle dobrym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi, również dobrego zarabiania na tym. Tak jak z czarną wizją 2012 roku – koniec świata, katastrofalne przebiegunowanie (a czy w ogóle będzie, a jeżeli czy takie musi być?), zalanie, apokalipsa.

       Kochani! Nie dajmy się, nie wzmacniajmy lęków, obaw, bo chyba już każdy z nas zna prawo przyciągania i siania. Koncentrując się na lękach wzmacniamy je, siejąc obawy, przyczyniamy się do materializacji katastroficznych wizji. Wiemy, że zło jest na Ziemi i w Kosmosie, że jakaś część nas jest też nim zainfekowana, co nie oznacza, że jesteśmy całkowicie nim przesiąknięci. Wręcz odwrotnie, w ludziach jest wiele wrodzonego dobra, altruizmu, współodczuwania, empatii, miłości. Jad zła potrafi niestety te naturalne boskie cechy mocno znieczulić, uśpić. To zło, niskie wibracje, ciemne siły nieustannie próbują wprowadzić w nas lęki, obawy, pożądania, otumanić i ogłupić nas, aby mieć nad nami ukrytą władzę i uniemożliwić rozkwitnięcie prawdziwej natury, esencji człowieka – Duszy. Dla nich Duchowe Światło oznacza zniknięcie mroku, jest końcem ich świata, czynią więc co mogą, aby do tego nie dopuścić. I tak należy postrzegać rok 2012 – koniec ery ciemności, mroku i zła. Rok 2012 to bardzo dobra wieść, bardzo dobra informacja. O tej stronie zmian mówmy, nią żyjmy, do niej przygotowujmy się aktywnie i świadomie, pomagajmy w jej zaistnieniu.     

        Najskuteczniejszym lekarstwem na zło i ciemność jest Miłość i Światło. Żyjmy i kierujmy się kochani podstawowym prawem Wszechświata – Prawem Miłości. Skupmy się na rozsyłaniu Światła, sianiu Miłości, rozwiązywaniu problemów w Duchu Miłości i Światła.

      Jest takie przysłowie, co mówi o tym, że złe wieści szybko się rozchodzą, a dobre gdzieś po drodze się gubią. Bądźmy tymi, co noszą dobre wieści, dodają otuchy, pokazują jak się obudzić, wzmocnić, jak rozwiązywać problemy, mając świadomość istnienia ciemności i zła. Odrzućmy na bok sensacyjne wieszczenie mrocznych wizji, nie wzmacniajmy sfery cienia i niemocy, bo wiemy już, że gdy to robimy, temu poświęcamy uwagę (czas, myśli, emocje, a więc naszą energię i ducha), to te elementy wzmacniamy.

    Miłość tworzy, Miłość jednoczy, Miłość wzmacnia, Miłość uzdrawia, Miłość harmonizuje, Miłość jest wiecznym drogowskazem dobra i pokoju. Miłość zwycięża, Miłość jest Prawdą. Ją zapraszajmy nieustannie do naszego całego ziemskiego życia. Nią – Czystą, Źródlaną, Boską Miłością uzdrawiajmy nasze uczucia, rozwijajmy w sobie człowieczeństwo i boskość. Otwierajmy swoje życie, serca, umysły i dusze na Boskie Światło Mocy, Mądrości, Oświecenia, Wniebowstąpienia. Rozwijajmy się w Duchu Miłości, który przynosi wzrost świadomości, wnosi pokój i szczęście, daje moc przezwyciężania wszelkich przeciwności, rozwija i wzmacnia nas, a nie tłamsi. To są proste prawdy, o których trzeba nieustannie pamiętać i nie dawać się wciągać w rozgrywki ego i zła.

     Dbajmy duchowo, holistycznie, całościowo o swoją czystość i zdrowie, bo gdzie umysł i ciało czyste, to dusza śpiewa. Roznośmy więc dźwięki Miłości, twórzmy z ufnością i zawierzeniem Miłości, rozwijajmy w nas to co najlepsze – Boskie Cechy, aby uschło to, co nie służy dobru, zdrowiu, czystości, wzrostowi świadomości, rozwojowi osobistemu, globalnemu i wszechświatowemu.

     Jesteśmy kosmicznymi wędrowcami, duchami jesteśmy, integrujmy się więc bezpośrednio z Ziemią i Kosmosem poprzez duszę, ze Źródłem, z Bogiem w nas samych, aby jak najszybciej i jak najbardziej harmonijnie wzeszła Nowa Era i zmaterializowała się Nowa Ziemia – Ziemia Światła i Miłości. Do dzieła kochani, do zobaczenia, spotkania osobistego lub duchowego, czy to gdzieś na Ziemi czy w Kosmosie, 

Z Miłością i Światłem,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

W biuletynie:

  • relacja z wyprawy do Afryki - listopad 2009
  • liczne zdjęcia, przekazy i wiersze (m.in. Słuchając, Uwielbienie życia, Ceremonia wody w Ślesinie, Błogosławieństwo to boski instrument, Jesteś duchową istotą na Ziemi)  
  • o medytacyjnym zlocie sylwestrowym w Ślesinie k/Konin 27.12.2009r. - 03.01.2010r.

Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate