Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 566 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Medytacja do zaistnienia Boskiej Tkanki w nas

Kochani!

   Zbliża się XIX Zjazd Ratowników Ziemi (organizujemy je od 2005 roku). Hasłem towarzyszącym zjazdowi jest BOSKA TKANKA. Otrzymaliśmy je z duchowego przekazu. Jest to wskazówka nad czym szczególnie będziemy pracować, jakie aspekty tworzyć, rozwijać i szlifować.

 Wnikając w przesłanie Boskiej Tkanki wiemy, że nie rozmawiamy o pojedynczej komórce, zaczynie, impulsie. Tkanka to coś więcej. To zespół komórek o podobnej budowie i czynnościach, przystosowana do wykonywania określonej funkcji na rzecz całego organizmu. Tkanka stanowi element składowy narządów i ich układów. Jeżeli wykształcą się w nas tkanki zawierające Boski Wzorzec, to będą się one potem samoistnie reprodukować, a tym samym kształtować nasze Istnienie do Boskiej Matrycy. Im więcej będzie w nas Boskiej Tkanki, tym łatwiej będziemy przejawiać boskość w ciele człowieka. Wzrośnie nasza świadomość, moc, mądrość i miłość ... Boska Miłość. A im więcej w nas bezwarunkowej miłości, tym łatwiej jest utrzymywać stan oświecenia, działać na rzecz wzniesienia, manifestować życie pełne obfitości, radości i współodczuwania.

  Boska Tkanka jest m.in. strukturą materializacji, przejawieniem Boskiej Mocy Tworzenia. Zbliża nas do manifestacji tworzenia, do bycia współ/ i -twórcą. Dlatego trzeba sobie uświadomić, że wyrażając chęć obudzenia i zaistnienia w nas Boskiej Tkanki bierzemy na siebie jeszcze większą odpowiedzialność za to, co kreujemy. Odpowiedzialność jest wyrazem wyższej świadomości. Nie powinna być, więc dla nas obciążeniem, a takim samym aspektem jak umiejętność bycia radosnym, spokojnym, twórczym.

   Na naszych wtorkowych spotkaniach medytacyjnych we Wrocławiu, od połowy listopada br rozpoczęły się intensywne przygotowania do tego zjazdu. Tworzone jest ogólne pole, a medytacje głęboko wnikają w nasze wielowymiarowe ciała. Inicjują, przygotowują i rozwijają krystaliczne struktury, transformują energetyczne i fizyczne nici DNA, aktywują wyższe częstotliwości i wibracje tkanek w skórze, kościach, mięśniach i nerwach.

   Uczestniczymy w tym procesie i obserwujemy go z uwagą, bo jest to proces żywy i ciekawy. Doświadczamy go w ciele, umyśle i duchu, jak i w polu Matki Ziemi. Jeszcze bardziej spajamy się z Tkanką Jedności. Łączymy się z Centrum Galaktycznym i Wszechgalaktycznym. Widzimy jak przygotowywane są miejsca na Ziemi do złożenia w niej Boskiej Tkanki. Ona, Matka Ziemia czeka na to. A my, świadome Byty na Ziemi mamy jej przekazać to, co Wszechduch uzna, że ma zaistnieć poprzez nas. Jest to część naszego wkładu w proces wzniesienie Ziemi, zrównoważenia energii męskich i żeńskich na Ziemi.

   Każdy kto poczuje, będzie wiedział, że duch i przesłanie tego zjazdu współgra z nim, niech wyrazi wolę uczestniczenia w przygotowaniach, jak i wzięcia w nim czynnego udziału. Jeżeli nie będziesz mógł osobiście uczestniczyć w tym zjeździe, to przyłącz się do niego duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, przez co zwiększysz jego moc i zakres oddziaływania.

   Zjazd odbędzie się 14 i 15 grudnia w Warszawie, ale tak naprawdę, to już trwa w naszych polach, duszach, umysłach i ciałach. Do zobaczenia, usłyszenia, wspólnego obcowania i popracowania!

Pozdrawiamy i kochamy,
Mariusz i Helena
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Link do przekazu – Co to znaczy być Ratownikiem Ziemi

Link do relacji z -  XVI Zjazdu Ratowników Ziemi

Link do - Szczegółowe informacje o XIX Zjeździe Ratowników Ziemi

MEDYTACJA DO ZAISTNIENIA BOSKIEJ TKANKI W NAS

    Przed przystąpieniem do pierwszej medytacji poproś Stwórcę aby nauczył Ciebie następujących uczuć, pojęć, tak abyś potrafił je intuicyjnie przejawiać:  

WIEM, CZYM JEST BOSKA TKANKA – WIEM JAK PRZYJĄĆ DO SWOJEGO ŻYCIA BOSKĄ TKANKĘ – JESTEM ODPOWIEDZIALNY ZA WŁASNE ŻYCIE - JESTEM ODPOWIEDZIALNY ZA WSZYSTKO, CO TWORZĘ  - WIEM, JAK BYĆ ODPOWIEDZIALNYM – POTRAFIĘ BYĆ ODPOWIEDZIALNY – ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST MOIM ŚWIADOMYM WYBOREM - BYCIE ODPOWIEDZIALNYM PRZYCHODZI MI LEKKO I SWOBODNIE – BYCIE ODPOWIEDZIALNYM SPRAWIA MI RADOŚĆ – BYCIE BOSKĄ TKANKĄ PRZYNOSI MI RADOŚĆ I SPEŁNIENIE

  Z doświadczenia wiemy, jak szybko przejawia się moc manifestacji naszych intencji, uczuć, myśli w naszym życiu po aktywacji Boskiej Tkanki. Jest to kolejny krok uczenia się życia w zgodzie z Boskimi Prawami Kreacji Życia w każdej chwili, w każdym przejawieniu. Jest to pełna wolność tworzenia. Cieszmy się nią i korzystajmy z niej z poziomu bezwarunkowej miłości. Miłość zawsze czyni dobro!   

Następnie wyrażamy całym sobą zgodę na zaistnienie Boskiej Tkanki w nas. Można to zrobić mentalnie, mówiąc w myślach czy na głos np. „ Ja …. (imię i nazwisko) wyrażam chęć i zgodę, aby w całym moim bycie zaistniała Boska Tkanka. Jestem świadomy/-a swojego Boskiego pochodzenia i będę szczęśliwy/-a, gdy zacznę je w pełni wyrażać. Otwieram się na miarę moich możliwości, na działanie Mocy Stwórczej we mnie i poprzez mnie. Dziękuję. Stało się”.

 Po wypowiedzeniu tej sentencji wejdź w świadomy stan odczuwania (zmysłami, parazmysłami) i obserwowania wewnętrznym wzrokiem tego, co się wydarza, jakie Energie przepływają, co wydarza się w planach subtelnych i ciele fizycznym.

  Wycisz analityczną część umysłu, bądź jednak gotowy/-a na duchowo-mentalne przekazy. Obserwuj i odczuwaj to wielowymiarowe doświadczanie. Pobądź w takim stanie kilka minut. Sam/-a poczujesz kiedy przekaz się skończy. Wyraź wdzięczność Stwórcy, wszystkim Bytom biorącym udział w tej pracy duchowej. Zintegruj mentalnie w sobie to, co przeżyłeś/-aś.

  Warto zrobić notatki, szczególnie z podpowiedzi świata duchowego. Następnie odsapnij, porób głębokie oddechy świeżym powietrzem np. przy otwartym oknie. Pozwól sobie na kilka minut poleniuchowania, nic nie robienia. To czas dla pogłębienia procesu. Potem spokojnie wróć do codzienności i wnoś w nią to, co otrzymałeś/-aś. Rób to, co Duch tobie radził. Dbaj o Boską Tkankę jak o nowo narodzone dziecko. Szlifuj swój własny diament cierpliwie i skutecznie.

 Medytację Boskiej Tkanki warto powtarzać 1-2 razy w tygodniu. Zajmuje ona z reguły około kwadransa. Wystarczy dać impuls, wyrazić gotowość rozwijania Boskiej Tkanki w sobie. Nie zdziw się, że zacznie się to dziać, gdy tylko o tym pomyślisz.

   Gdy Boska Tkanka będzie w Tobie już na tyle stabilna i dojrzała, to będzie inicjowała i tworzyła  poprzez Ciebie. A co, to sam już tego doświadczysz ... 

   Jeżeli będziesz miał jakieś pytania napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć.

                                              

Udostępnij

Komentarze

2013-12-04 12:07:54 Joanna
dziekuje za cos nowego i innowacyjnego , wierze w to
2013-12-05 03:28:16 Lilos
Czuję, że tematy tu poruszone są istotnej wagi.
Cieszę się poznaniem tego tekstu, dziękuję, że to zamieściliście, jak również interesuje mnie sprawa zbliżającego się zjazdu W Warszawie.
Warto jest dołączyć swój Bratni Płomyczek do tego PŁOMIENIA miłości, nasza Gaja przyjmie z wdzięcznością takie wsparcie.

2013-12-06 12:34:49 Basia
Kochani dziekuje za piekna medytacje “Boska Tkanka “, ktora dzielicie sie z nami wszystkimi.
Pozdrawiam was serdecznie.
Basia :-)

2013-12-07 16:07:06 Romuald
Witam, szkoda że Wrocław tak daleko, ale myślami i duchem będę z wami. Z miłością i pozdrowieniami dla wszystkich!


Dodaj komentarz

capcha