Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 520 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

NA BOŻE NARODZENIE - DZIECIOM AFRYKI - ZBIERAMY NA PREZENTY I ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI Z UGANDY

Od 2009 roku wspieramy sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się prawie 100-ką bezdomnych, osieroconych dzieci. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Teraz zbieramy datki na żywność i prezenty na Boże Narodzenie. Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, zapewnienie edukacji i dachu nad głową  jednemu dziecku. 

SPRAWMY RADOŚĆ SIEROTOM NA TE SZCZEGÓLNE ŚWIĘTA!

Jak pisze Crystal (kanadyjka, założycielka sierocińca, na stale mieszka w Ugandzie, spodziewa się teraz swojego trzeciego dziecka): "Specjalne środki na wigilię Bożego Narodzenia pomagają w darowaniu prezentów dzieciom , które nie mają stałych sponsorów. Są również przeznaczone na żywności, napoje , ciasta i rozrywki . Nasza coroczna impreza świąteczna jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem roku i dzieci czekają na nią przez cały roku". 

                                   

DZIECI AFRYKI POTRZEBUJĄ TWOJEJ POMOCY!
NIE WAHAJ SIĘ PRZEZNACZYĆ NA TEN CEL KILKA - KILKADZIESIĄT ZŁOTYCH! 
ZRÓB TO TERAZ - KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO PANELU PŁATNOŚCI 

Kilka dolarów (10-15 zł.) umożliwi zakup nasion, żywności, drobnego prezentu. Kilkanaście dolarów (50-70 zł) to okno w klasie, spory kawałek dachu. To zupełnie inne relacje jak u nas. Każda, nawet najmniejsza kwota przyniesie dużo radości wielu sierotom w sercu Afryki.

Z góry wyrażamy wdzięczność wszystkim darczyńcom i modlącym się.

KAŻDY KTO WPŁACI WIĘCEJ JAK 20 ZŁ. OTRZYMA OD NAS GRATIS
EKOLOGICZNĄ TORBĘ PŁÓCIENNĄ ZE ZNAKIEM MIŁOŚCI! 

Jeżeli chcesz mieć więcej takich toreb, podarować komuś - kliknij tutaj 

Z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi” 

PS. Wpłaty można dokonywać na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem „Dla dzieci Ugandy”, które potem przekażmy zbiorczym przekazem do Ugandy. Możesz także przesłać bezpośrednio swoja darowiznę na rzecz sierocińca w Ugandzie (link poniżej).

Dal wpłacających więcej jak 20 zł. - podajcie nam adres na jaki mamy wysłać torbę. 

Dane konta Fundacji „Świadomość Ziemi”:

Fundacja "Świadomość Ziemi"
Gdynia ul. Wiczlińska 96
numer konta - 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287

przy przelewach z zagranicy:

IBAN PL34 1090 1102 0000 0001 0346 6287
SWIFT (BIC Code) : WBKPPLPP

Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem –„Dla dzieci Ugandy”.

Link do strony sierocińca “Loving hearts helping hands” w Ugandzie
http://www.lovingheartshelpinghands.com 

                                     

                                         Dzieci pomagają w uprawie warzyw w sierocińcu  

Udostępnij

Komentarze

2014-01-20 12:18:37 Marta
Witam,
czy mogłabym prosić o bezpośredni numer konta i dane do przelewu Sierocińca w Ugandzie? Na stronie jest odnośnik do linku, ale nie ma tam tych danych, a przynajmniej ja ich nie jestem w stanie zlokalizować. Pozdrawiam.

2014-01-20 12:51:50 Beata
witam. W treści artykułu na dole, jest podane konto, ale z przyjemnością, podaję jeszcze raz. I proszę pamiętać, że jeżeli kwota jest wyższa niż 20 zł to przesyłamy torbę ze znakiem miłości, tylko prosimy o podanie adresu do wysyłki.
Fundacja "Świadomość Ziemi"
Gdynia ul. Wiczlińska 96
numer konta - 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287

2014-01-20 18:11:44 Fundacja Świadomość Ziemi
Hej Marta! Od paru miesięcy przekazujemy wsparcie za pośrednictwem Wester Union (wcześniej przez PayPal ale w chwili obecnej to niemożliwe). Przekaz na nazwisko Crystal Evans. Wpłaca się złotówki które przeliczane są na Uganda Shilings. Trzeba też podać hasło i odpowiedź i przesłać te informacje z numerem MTCN do Crystal aby mogła odebrać pieniążki - mindfulmarketsponsor@gmail.com Dzięki za wsparcie. Pozdrawiamy serdecznie FSZ

Dodaj komentarz

capcha