Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 419 640 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Sri VaSt - Wizjoner i Mistyk

Wizjoner i mistyk – pełen radości, miłości i naturalnej mądrości

Sri VaSt

www.srivast.org

Tylko w Lublinie!

24 listopada godz. 11:30

aula Akademii Medycznej ul. Jaczewskiego 4

– wstęp wolny

Życie jest takie piękne! Masz tylko jedno życie.

Sri Vast, oświecony mistyk i wizjoner z południowych Indii, inspiruje ludzi do poznania swojego całkowitego potencjału, aby tworzyć życie pełne radości, pokoju i harmonii zmierzające w kierunku ekologicznej ery. Jego nauki uświadamiają, jak na nowo możemy odkryć siebie jako naturalne stworzenia, ponad kulturowymi granicami i przejętymi koncepcjami na życie.

„Urodziłeś się obdarzony we wszystko, co jest ci potrzebne, aby zadbać o siebie,

o swoje życie. Nigdy nie pomniejszaj siebie. Zbliż się do siebie. Poznaj jeszcze lepiej „samego siebie”. O co chodzi w tym życiu? – jest niesamowitą okazją! Życie jest jak wielki garnek zupy. Wkładasz do niego mnóstwo przypraw, a każda przyprawa nadaje zupie wyjątkowy smak. Tak jest również z życiem. Bez ciebie brakowałoby jednego smaku na tym świecie. Ważne jest, żebyś wiedział, jaką esencję wnosisz w życie. Nie jesteś tutaj przypadkiem. Zawsze doceniaj siebie.

Przez sposób w jaki funkcjonujesz, sposób w jaki myślisz, jak mówisz i działasz, nadajesz kierunek ewolucji. Przez sposób życia na tym świecie nadajesz nowy kierunek świadomości. Nie żyjesz tylko „swoim życiem”. W twoim życiu nie chodzi tylko o ciebie. Ono jest poza tobą.

Troszcz się o swoje ciało w naturalny sposób i odżywiaj swój umysł pozytywnymi informacjami. Bądź zawsze świadomy, że poza każdą identyfikacją, poza tym, co w twoim życiu się wydarzyło, jesteś stworzeniem boskim.

Wszyscy jesteśmy częścią tego ekosystemu i układu planetarnego i dlatego musimy bardziej zadbać o związek między nami i planetą, na której żyjemy. To jest nasza przyszłość. W tym kierunku się rozwijamy. W kierunku nowej, oświeconej ery, w kierunku nowej ludzkości.”

Guruji Sri Vast nawołuje do absolutnego wyzwolenia.

„Wyzwolenie to objęcie całości życia doświadczaniem. Człowiek wyzwolony nie ma nawet czasu oddzielać i analizować, i rozumieć, czym to jest, ponieważ jest zajęty oświadczaniem chwili. Nie jest zajęty analizowaniem, jest zajęty radowaniem się, jest zajęty przeżywaniem.”

„Wyzwolenie następuje wtedy, gdy nie ma nic do udowodnienia, nie ma potrzeby bycia tym czy owym, ani tym, ani tamtym. Gdy znika potrzeba udowadniania czy uzyskania aprobaty. Gdy szczęście jest absolutnie niezależne i nie opiera się na tym, co dzieje się dookoła, gdy szczęście nie zależy od niczego poza wami. Gdy wolność nie polega na walce z czymś czy walce o coś. Gdy w ogóle nie ma pytania o wolność. To jest wyzwolenie.”

Sri Vast ujawnia nowe perspektywy, z których możemy obserwować w inny sposób nasze dzisiejsze życie na tej planecie. Czyni to komunikując się bezpośrednio z boskim źródłem wewnątrz nas.

Podczas satsangu ze Sri Vastem każdy znajdzie inspirację dla swoich życiowych pytań.

Spotkanie ze Sri Vastem to cenne i niepowtarzalne momenty objawienia, jakich się doświadcza w obecności oświeconego mistrza. Człowiek doznaje transformacji doświadczając jego obecności czy choćby słuchając, jak śpiewa czy się śmieje.

Guruji Sri Vast zaprasza wszystkich do zbiorowego dociekania, do wnikania w naturalny stan bytu, wnikania w uczucia, emocje, systemy wartości, uwarunkowania, impulsy, instynkty, poszukiwania, ból, błogie szczęście, dążenie do Boga. www.srivast.pl 

Udostępnij

Komentarze

2013-11-25 22:40:40 Jagoda
W nurcie poglądów Sri Vast żyję od dłuższego czasu i są mi bardzo bliskie, dlatego na spotkanie wybrałam się z wielką nadzieją na coś nowego, coś co wzbogaci moje życie jeszcze bardziej. Wyszłam ogromnie zawiedziona z powodu różnych spraw. Napiszę tylko jeden przykład. Niektóre osoby zachęcone do napisania pytań na kartce nie doczekały się odpowiedzi. Nie padła ani jedna odpowiedź.

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate