Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 346 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Warsztaty dla kobiet "Moc kobiety" - Warszawa 5-6.10.2013

MOC KOBIETY
autorski warsztat Heleny Nieczyporenko

ŚWIADOME I SPONTANICZNE WYZWOLENIE MOCY KOBIECEJ NATURY
DROGĄ DO POKOCHANIA SAMEJ SIEBIE I SPEŁNIENIA SIĘ TU I TERAZ

 

  „Chciałabym serdecznie zaprosić kobiety zainteresowane odkryciem własnej natury i mocy na prowadzony przeze mnie warsztat „Moc Kobiety”.

  Pomysł na prowadzenie warsztatu zrodził się już od dawna, ale sama potrzebowałam czasu, aby dojrzeć i poprowadzić taki warsztat.

  Ostatnie 10 lat mojego życia jest odkrywaniem i rozwojem własnej mocy i dojrzałości jako kobiety, człowieka, istoty duchowej.

  W czasie warsztatu „Moc kobiety” pomagam odkryć jej uczestniczkom ich własny potencjał, seksualność, intuicyjność odczuwania własnego ciała, jego mowy. Moją intencję jest, aby każda kobieta na własny niepowtarzalny sposób dotknęła i otworzyła siebie na swoja kobiecą naturę, odnalazła swój dźwięk duszy i ciała, ruch, zapach, kreatywność, intuicyjność, zmysłowość, wewnętrzna mądrość, świadomość swojej wielopoziomowej i wielowymiarowej mocy oraz wszystko to, co decyduje o dobrym samopoczuciu kobiety tu i teraz.

  Zapraszam na dwa dni niezwykłego spotkania ze sobą w towarzystwie pięknych kobiet, aby wspólnie stworzyć krąg niezwyklej mocy Bogiń właśnie tutaj w tym czasie, w tym miejscu poprzez nas, naszą świadomość i otwartość, naszą kreację, wiarę, że to właśnie my, a nie, kto inny tworzy ten piękny nowy świat.

  Będzie dużo medytacji z przekazu, ruchu przy dźwiękach bębna, śpiewu duszy. Będziemy uczyć się jak emanować wewnętrznym Światłem, jak wydobyć osobisty dźwięk. Wyruszymy na duchowe i mentalne poszukiwanie wizji, duchowych wskazówek. Zanurkujmy do podświadomości aby oczyścić to, co blokuje naszą kobiecą moc z jednoczesnym wzmocnieniem tego, co jest w nas, a nie potrafiło się do dzisiaj ujawnić w pełni mocy.

  Pracujemy – rozważamy, co nas, kobiet zatrzymuje, aby w pełni siebie przejawić, jakie przekonania, zachowania, wstydliwe tematy i lęki nas ograniczają i blokują. Będziemy uczyć się jak można tego się pozbyć, rozpuścić, kiedy połączymy się ze swoją duszą, boskością, mocą w nas.

  Warsztat „Moc kobiety” trwa 2 dni. Strój swobodny, luźny, nie krępujący ciała. Weźcie ze sobą ciepłe skarpetki (będziemy ćwiczyć, doświadczać bez obuwia). Do ćwiczeń i medytacji na leżąco warto mieć karimatę, koc do przykrycia, poduszkę pod głowę. Potrzebny będzie tez zestaw do notatek. No i najważniejsze – bądźcie gotowe na otworzenie się, dotarcie tam, gdzie sobie nie pozwoliłyście jeszcze dotrzeć. Będzie dużo śmiechu, zabawy, płaczu, uwolnienia. Zapraszam na fajne, niepowtarzalne spotkanie z sama sobą i ze mną.

Kocham Was i błogosławię,

                                                      Z miłością,
                                                                  Helena

PS. Po warsztatach „Moc kobiety” we Wrocławiu, ich uczestniczki dzieliły się przede wszystkim nowym odczuwaniem ciała, zjednoczeniem się z dotąd nierozpoznanymi uczuciami własnej kobiecości, indywidualnego wewnętrznego prowadzenia, a przede wszystkim wolnością która pojawiła albo jeszcze bardziej wzmocniła się w nich. Dostałam wiele pięknych i wzruszających zwrotów jak praca ze sobą pokierowała dalej ich życiem, ich decyzjami”.

                                                     

Prowadząca: Helena Nieczyporenko z Fundacji „Świadomość Ziemi”

  Helena Nieczyporenko (ur.1969): prezes zarządu Fundacji „Świadomość Ziemi” od 2004 roku. Uzdrowicielka duchowa (czytanie duszy, skanowanie ciała, jasnowidzenie, bioenergoterapia, praca z przekonaniami, porady życiowe, oczyszczanie energetyczne, Theta Healing), pracownik Światła Miłości, opiekunka Matki Ziemi.
 Helena od dziesięciu lat doświadcza świadomych kontaktów telepatycznych z Duchowymi Przewodnikami (Aniołami, Mistrzami Duchowymi, Kosmicznymi Uzdrowicielami), Matką Ziemią, Źródłem Wszechistnienia. Podróżując po świecie pracuje duchowo-energetycznie na rzecz neutralizacji nieharmonijnych działań ludzkości, ratowania i wzniesienia Matki Ziemi. Uzdrawia ludzi, naturę, zwierzęta, planetę Ziemię …
  Ukończyła studia medyczne oraz wiele kursów rozwoju osobistego i duchowego. Posiada duże doświadczenie i umiejętności pracy z pojedynczym człowiekiem jak i z dużymi grupami. Od 2006 roku prowadzi ośrodek rozwoju duchowego „Świadomość Ziemi”, warsztaty rozwoju duchowego i osobistego, medytacje z przekazu na rzecz Ziemi i ludzkości, podróżuje po świecie realizując pasję i przesłanie swojej duszy.

 

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Masz pytania?

Dzwoń lub pisz: 71-3398942, 509-905498, email fundacja@swiadomosc-ziemi.org

Tu możesz zapoznać się z modlitwą "Moc Kobiety"

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha