Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 640 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Obudź zmysły w Toskanii

Zapraszamy na tygodniowe spotkanie z Toskanią i z SOBĄ jednocześnie, w ramach projektu „Łączymy zwiedzanie Świata z podróżą w głąb Siebie”

Toskania to miejsce, gdzie łatwo sobie przypomnieć, co to jest PRZYJEMNOŚĆ oraz jak celebrować Życie. To będzie prawdziwy luksus - w tygodniowym programie połączymy zwiedzanie Toskanii ze zwiedzaniem i poznawaniem SWOJEGO WNĘTRZA.

Korzystając z szamańskich technik Hawajów oraz równoważących Ciało, Ducha i Umysł technik TAO odnajdziemy w sobie Harmonię, Radość i Spokój. Dostaniemy do ręki narzędzia, które już zawsze będą nam służyć.

Nauczymy się sztuki relaksu i odprężenia oraz poznamy na nowo możliwości wszystkich naszych zmysłów:

Smaku i węchu - będziemy wspólnie celebrować posiłki znakomitej toskańskiej kuchni oraz poznamy jej sekrety, sami uczestnicząc w przygotowywaniu tychże

Dotyku - nauczymy się kilku tajników sztuki masażu

Słuchu - użyjemy dźwięku do oczyszczania i rewitalizacji naszego organizmu

Wzroku - będziemy sycić oczy widokami  pięknej przyrody oraz niezwykłych dzieł ludzkich rąk doświadczymy PIĘKNA jako stanu Umysłu.

Poznamy też jak działa szósty zmysł i nauczymy się z niego korzystać na co dzień. Rozwiniemy naszą intuicję.

Ważnym elementem naszej Równowagi jest kontakt z Przyrodą i Naturą oraz poczucie, że jesteśmy jej integralną częścią. Kulminacją procesów związanych z Naturą będzie pobyt w naturalnych, ciepłych źródłach, których dobroczynne działanie doceniali już starożytni.

Do pełnego obrazu zdrowego człowieka należy też uruchomienie jego zasobów twórczych, głównej energii napędowej świata. Częścią procesów twórczych będzie pobyt w toskańskiej pracowni ceramiki, gdzie sami będziemy lepić gliniane cuda.

Warsztaty poprowadzi Anna Sobyra - z zawodu fizjoterapeutka, od lat inspirowana wiedza i praktykami kahunow ( hawajskich szamanów) oraz najnowocześniejszymi trendami w psychologii, zwłaszcza terapiami, które traktują człowieka holistycznie, jako całość (ciało nie jest oddzielone od umysłu i ducha, a wręcz jest wyrazem kondycji tychże i odwrotnie).

   

więcej informacji na stronie: http://obudzzmysly.weebly.com/program.html

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha