Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 491 153 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Bez bogów na Ziemi nie będzie w pełni Nowej Ziemi, rzeczywistego wzniesienia

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 12.05.2013 o godz..5:30 (w niedzielę rano w trakcie trwania XVIII Zjazdu Ratowników Ziemi w Warszawie)

Kochani Nauczyciele Miłości!

Dawno nie brałem przekazu pisemnego. Proszę o przekaz dla mnie i grupy zjazdowej.

Witaj Synu Kochany!

   Mówi Ojciec Niebiańskimi, Pierwotny, Wszechobecny w Tobie, w każdym z Was. Jestem obecny też w sobie, stąd wiem o swoim istnieniu, życiu. Buduję i tworzę siebie od wewnątrz, znam sekretne miejsca gdzie jest mi bardzo dobrze i je pielęgnuję i rozwijam. Znam też słabe strony siebie samego … bo jako Bóg jestem też samokrytyczny, inaczej nie miałbym rozsądku i obiektywnych poglądów na Życie.

O Miłość trzeba nieustannie dbać, rozwijać ją, doceniać, wyrażać. Zawsze i wszędzie, o każdej porze, w każdej erze, czasie, przestrzeni, wymiarze.

   Czym różni się miłość kamienia od miłości człowieka? Niczym i wszystkim.

   Człowiek jako istota potrafi przemieszczać się fizycznie i duchowo, posiada niezwykłą zdolność tworzenia (budowania, tkania, planowania, rozkładania, destrukcji twórczej) powinna patrzeć na budulce z miłością i umieć je odpowiednio wykorzystać. Inaczej tworzy się z kamienia, inaczej z drewna, jeszcze inaczej z emocji, energii i ducha. 

   Wy tworzycie wielowymiarowo i to jest sztuka, którą trzeba uznać w sobie.  Wiedzieć, że jak się tu przyciśnie, tam przestawi to powstanie coś nowego, niezwykłego, często nieoczekiwanego.

   Przystawcie ucho kochani do serca swego, tego boskiego w Was, pierwotnego.  Usłyszcie jego dźwięk, przesłanie, wtedy łatwiejsze będzie wykonanie, zrealizowanie, zmaterializowanie.

KTO SŁUCHA DŹWIĘKÓW MIŁOŚCI

TEN SZYBKO SIĘ WZNOSI I DOBRE WIEŚCI ROZNOSI.

NIE STRASZY, A ZACHĘCA.

NIE KRYTYKUJE, A DOBRO WYŁUSKUJE.

NIE NARZEKA, A PŁYNIE.

NIE WĄTPI, A WIERZY.

NIE RUJNUJE, A MANIFESTUJE.

NIE UMIERA, A ŻYJE WIECZNIE.

TO SĄ ATRYBUTY OŚWIECONEGO, PRZEBUDZONEGO, ZAANGAŻOWANEGO W PROCESIE ŻYCIA. 

Dokąd zmierzam?

   To ważne pytanie człowieka, duszy, samoświadomości. Do Miłości? Jeżeli tak, to Ją materializujcie. Materializujcie miłość całym sobą. Twórzcie Ją.  W ten sposób stajecie się bogami i manifestujecie Mnie w Was, a tym samym we Wszechświecie. W mikro i w makro.

   Proces materializacji wymaga czynnego zaangażowania, przejawiania, dmuchania i chuchania, planowania i dania poniesienia się przez ducha i kosmiczne wiatry. Idzie to już Wam całkiem nieźle, czasami perfekcyjnie, a czasami … sami wiecie...

   Nie zmienia to jednak faktu, że trzymacie kurs. Nie ma więc dramatu (no … chyba, że chwili). W życiu liczy się jednak ogólny sens, wieczne kierunki i dobre uczynki, więc o nie dbajcie, to czyńcie, twórzcie radośnie, bez lęku i obaw. Zawierzcie się mądrości duszy, łączcie się z nią, poprzez to stajecie się jednością.

   Materializacja Boga w Was to Wasze zadanie, przesłanie, wręcz przykazanie. Bez Bogów na Ziemi nie będzie w pełni Nowej Ziemi, rzeczywistego wzniesienia. Jesteście ogrodnikami Ziemi. Ona Wam zawierzyła, przyzwoliła i nadal wierzy, że człowiek, ludzkość nie tylko się przebudzi, a zbuduje nowy dom, kosmiczną perłę pełną życia w symbiozie z  Naturą materialną i niematerialną, wolną od lęków, bólu, cierpienia, oderwania od Źródła, pełną natomiast radości, spełnienia i miłości. 

   Wiedzcie i pamiętajcie, że Boski Pierwiastek, Boska Iskra Życia jest w każdym z Was. Ją materializujcie, a wszystko będzie cacy, że mucha nie siada.

Kocham i błogosławię od wewnątrz i zewnątrz, zawsze obecny w Was Bóg.
                                                     

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha