Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 491 081 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Cisza a mądrość

Słucham Was, Nauczyciele Miłości, wewnętrzna Mądrości!

Cisza i mądrość to dwa bratanki, dwie siostry w jednym. Cisza jest siedliskiem mądrości.

Mądrość jest wartością ciszy, wypełnia ją, nadaje ciszy boski wymiar.

W ciszy odnajdziecie nie tylko spokój, rozpłynięcie się, bezczasowość, ale umiejętność bycia tu i teraz.

Dostrzeżecie więcej, poczujecie szerzej, zrozumiecie głębiej, wzniesiecie się wyżej.

Cisza to stan, w którym się jest, a nie głucha, pusta przestrzeń. Cisza jest pełna niespodzianek, z niej wypływa dźwięk, przekaz, wskazówka, zrozumienie, projekcja życia i przyszłości.

W niej rozpuszcza się przeszłość.

W ciszy rodzi się kolejny Bóg – Bogo-Człowiek, Bogo-Kosmita. Nie tylko człowiekowi dany jest ten stan, możliwość jego doświadczania i rozwijania, pogłębiania i pielęgnowania.

Kosmos jest tak ogromny, tak różnorodny, tak wspaniały, że żyją i rozwijają się w nim inne byty, inne cywilizacje, inne formy istnienia.

Jezus Chrystus

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha