Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 611 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Aktywacja Systemu 12 Czakr

Kochani! Nasz przyjaciel Andrii, który podjął się tłumaczenia z języka rosyjskiego 32 impulsów aktywacji ciała świetlenego, zaprosił do Polski ich autorkę Julię Skurichinową i organizuje poniższe seminarium i warsztaty: 

Seminarium - Przeobrażenie i Transformacja ciał świetlnych
Aktywacja systemu 12 czakr

Prowadzą: Julia Skurichina i Natalia Mironowa
16-17-18.XI.2012 - Warszawa

Dostrojenie ciała i ciała energetycznego na odbiór wyższych wibracji, oczyszczenie pamięci komórkowej. Aktywowanie kanałów energo-informacyjnych, praca energetyczna dla naszej planety - Matki Ziemi. Praca z przebaczeniem zaszłości historycznych. 

Impulsy Energetyczne AA Metatrona

Na zajęciach:

·         przeobrażenie i transformacja ciał świetlnych

·         aktywacja systemu 12 czakr

·         uzdrowienie pamięci komórkowej

·         praca prowadzona przez Mistrzów Wniebowstąpionych pośrednictwem channelingu

·         koncert gongów i mis tybetańskich

Praca Mistrzów Wniebowstąpionych Miłości i Światła z Sercem Polski poprzez uczestników seminarium. Uzdrowienie pamięci komórkowej. Przeobrażenie i Transformacja ciał świetlnych oraz świętego Serca Polski.

Co to są Impulsy Energetyczne?

Impulsy są to Aktywacje Energetyczne pracujące z ciałami świetlnymi.

Impulsy zostały otrzymane drogą przekazu (channelingu) od Mistrzów Wniebowstąpionych i Archaniołów: Metatrona, Michała, Melchizedeka za pośrednictwem Julii Skurichiny.

Są to aktywacje Kodów Światła i Impulsów przy pomocy Mistrzów Światła. Impulsy aktywują nasze ciało świetlne i uaktywniają oraz przyśpieszają proces wzniesienia świadomości.

Osoby biorące udział w aktywacjach budują żywą piramidę, przez którą przechodzą na Ziemię kody oraz Impulsy ze środka Galaktyki dla wspomagania oraz wzniesienia Świadomości Ziemi w czasie przejścia na nową spiralę rozwoju.

Program:

·         Piątek, 16.XI.2012, godz. 18.00 - 21.00, Wstęp wolny - otwarty wykład, prezentacja

·         Sobota, 17.XI.2012, godz. 19.00 - 20.00 - koncert gongów i mis tybetańskich, Wstęp wolny

·         Sobota - Niedziela, 17-18.XI.2012, godz. 10.00 - 18.00 (13.00-14.30 przerwa)

- przeobrażenie i transformacja ciał świetlnych

- aktywacja systemu 12 czakr

Opłaty:

Sobota - 195 zł

Sobota + Niedziela - 350 zł

Miejsce:

·         Piątek

Sala E
Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Wilcza
ul. Wilcza 9
00-336 Warszawa

·         Sobota-Niedziela

Sala Balowa Księżycowa
Centrum Konferencyjne KOPERNIKA
ul. Kopernika 30
00-538 Warszawa

Kontakt i zapisy:

-Proszę w temacie wiadomości wpisać: warsztat

-Podać dzień deklaracji uczestnictwa w warsztacie: piątek, sobota, niedziela

-Dane kontaktowe: e-mail lub telefon

e-mail: rastapomov@wp.pl

tel: 664 50 77 90

Informacja dodatkowa:

·         Na warsztaty prosimy zabrać ze sobą:

o   Podstawowy zestaw kreślarski (linijka, ołówki, kolorowe ołówki, cyrkiel, korektor)

o   Papier milimetrowy

·         Osoby prowadzące warsztat wraz z osobami, które przyjadą z zagranicy, odwiedzą w dniach 19-20.11 Poznań oraz Świebodzin, a 21-22.11 Kraków. W tych miastach nie będą prowadzone warsztaty, możliwe są jednak spontaniczne prace na rzecz Ziemi, do których każdy może się dołączyć. Szczegółowe informacje o możliwych miejscach pracy energetycznej dla Ziemi będą umieszczone przed terminem seminarium na stronie aktywacji.

·         Poszukujemy osób, które mogą przenocować innych uczestników warsztatów, które są z poza Warszawy. Chętnych proszę o kontakt: rastapomov@wp.pl lub tel. 664 50 77 90
Dziękuję. 

·         Informacja o Impulsach znajduje się między innymi na stronach internetowych:

http://zycsercem.pl

http://aktywacjeimp.blogspot.com

http://livestream.com/medytacja

http://youtube.com/user/medytacjaswiatla

http://facebook.com/groups/medytacjaswiatla

http://32impulsa-metatrona.ru

Prowadzą: Julia Skurichina i Natalia Mironowa 16-17-18.XI.2012 - Warszawa

Przekaz Jezusa przez Julię nt wyjazdu do Polski jej i towrzyszących jej osób,
przesłania i zadań do wykonania podczas pobytu w Polsce.

[Te informacje pojawiły się na rosyjskiej stronie poświęconej aktywacjom Impulsów – Espavo – i przeznaczone są w dużej mierze dla Rosjan, którzy działają tam prężną grupą i podejmują różne inicjatywy związane z zakotwiczaniem Światła w różnych częściach świata. Przyjedzie ich do Polski dwadzieścioro i na naszym seminarium wspólnie będziemy pracować nad ukazanymi przez Mistrzów zadaniami.]

 „Zranione Serce Europy”

 Przekaz Jeszui

 Zadania, postawione przed nami przez Hierarchię Światła:

Praca Mistrzów Światła z Sercem Polski poprzez uczestników seminarium. Uzdrowienie pamięci komórkowej Polski od strachu, zdrady i upokorzenia. Przeobrażenie i Transformacja ciał świetlnych i świętego Serca Polski.

 [od tłumacza: przekaz jest częściowo rymowany, przetłumaczona została jednak wyłącznie jego treść]

 Powiedz Jeszua, co powinnam powiedzieć i jak przemówić do serc ludzi, aby mogli zrozumieć i zobaczyć cel pracy w Europie, w Polsce, tam, gdzie pomnik Chrystusa Króla został wzniesiony – jako ostatni z Pomników?

 - Co Ja mogę powiedzieć, Lanti? Przekazać to Wołanie do serc? Przecież powinni byli usłyszeć słowa twoje, one z serca płynęły … Dodam do twoich słów tylko jedno: że nie ma w Waszych działaniach niczego, co nie byłoby teraz potrzebne czy kluczowe. Nie ma w tej tkaninie, którą tworzycie, niepotrzebnych splotów czy wzorów … Również i pomnik Chrystusa Króla nie przypadkiem był wzniesiony pod Poznaniem, i Polska stała się kołyską odrodzenia Chrystusa, który już zszedł z krzyża, Chrystusa idącego z koroną.

  Wy zapytacie – „a w czym leży przyczyna, dlaczego takie miejsce zostało dla niego wybrane?” I macie rację - nie wiedząc o tym, dlaczego Świebodzin wybrany był przez Chrystusa, trudniej jest uchwycić tę nić, którą w tę przepiękną tkaninę powinniście wpleść.

 Wkraczając w przyszłość z otwartym wzorem, uwolniwszy się od strachu i łańcuchów, a krzyż przekodowując w Święty Pastorał, zbliżacie się już do ostatniego Portalu.

 Aby otworzyć Kanał Wzniesienia niezbędne jest, aby wszystkie serca doznały oswobodzenia, oczyszczenia, przebaczenia „grzechów” i aby ciężary z serc zostały uwolnione. Kiedy w sercu jest otwarta rana, która boli, niepokoi i po nocach spać nie daje, a serce z rozumem nie łączy się nijak, nie jest zbudowany Kanał główny, który zwie się Buddhi-Manas.

 Kanał Serca i kanał Rozumu dawno już połączyć pora! Co oznacza więc Chrystus Ukoronowany? – Zrodzenie Świadomości Chrystusowej Świata, kiedy to całe doświadczenie zebrane jest w jedności, i nie pozostaje już nic, co ciężkie i niepokojące, co goryczą i smutkiem napełniało kiedyś serce.

 W jedynym Kanale Światła połączone być powinny i Serca, i Umysły! I wtedy Umysł Serca nie okłamie, i Serce w wierności świętą Sofię-Mądrość przyjmie i na tron posadzi, i wreszcie otworzy się ten Nieziemski Lotos, który nazwaliście Koroną.

  Tam w Polsce serce ma Chrystusową ranę, i czas je uzdrowić, połączyć, spleść serca w Miłości, aby Polacy mogli poprzez swoje rozkwitające serca przepuścić Światło, płynące od Chrystusa na Wysokości… Taka jest ich misja, przyjaciele. I jeśli ich serce nie zostanie uzdrowione, nie możemy tego światła na Ziemię przynieść, aby dla wszystkich wrota te otworzyć - wrota zwane od dawna Wrotami Chrystusa - Chrystusa Żywego, lub Pięćdziesiątymi Wrotami.

 I dlatego Warszawa pojawia się tu po to, aby uWARzyć, połączyć wszystko, co było oddzielone – aby się zrosło w jedność w Jedynym Piecu, które Sercem Mądrości Sofii nazwano. A Poznań otworzy Wam Wrota Poznania, Wrota Wiedzy, lub jeszcze nazwę je - Wrotami Umysłu. Tam gdzie przepływ Niebieskich Strumieni jest otwarty, zawsze korona pojawia się na głowie. Zaś K-RA-ków – to Droga otwarta ku Ra, Wasz ruch ku Słońcu i ku Źródłu, gdzie otworzycie Wrota Wzniesienia, i do ołtarza Serapisa się już zbliżycie.

 Tak w skrócie opisałem zadanie dla Was … i wiem, że wiele w nim niewiadomych. Otwórzcie swą pamięć i wejdźcie do Świątyni, do Świątyni Złotego Serca!

**************************

 Jeszua przez Natalię Mironową, 19/10/2012

 Seminarium w Polsce 15-22/11/2012 -  „Zranione Serce Europy” cd.

 My czekaliśmy na informacje od Mistrzów, ale oprócz zadań, postawionych przed nami (patrzcie wyżej), nie zobaczyliśmy niczego innego i zrozumieliśmy, że chodzi tylko o nasze działanie. Ma to być akt ludzi Dobrej Woli, i tylko stąd, z 'dołu', możemy wysłać swoje wołania do góry i połączyć swoje siły w pracy z Hierarchią Światła.

 To my zapraszamy teraz Hierarchię, aby pomogła nam w pracy i skleiła wszystkie rozerwane połączenia, stwarzając jedyną przestrzeń Serca pomiędzy narodami Europy.

 Nie jest tajemnicą, że Polska była łakomym kąskiem w grach politycznych na przestrzeni wielu wieków, grach odbywających się pomiędzy różnymi państwami i różnymi narodami. O władanie nad tymi terenami zawsze toczyły się wojny, i często terytorium Polski nazywano „kołdrą uszytą z kawałków”.

 W pamięci komórkowej narodu polskiego znajduje się strach i ból pochodzący z tego rozdzielenia, i w ten sposób w sercu Europy istnieje otwarta rana.

 Aby Wzniesienie było procesem łagodnym, konieczne jest uzdrowienie wszelkich ran, a zwłaszcza tych w sercu. Jeżeli my swoją świadomością dorośliśmy do zrozumienia, że w tym momencie nastał czas, aby zjednoczyć swoje Serca i połączyć w jedynym natchnieniu i porywie swoje energie w Miłości, a nie w nienawiści, wtedy ten Zew idzie już od nas i skierowany jest do Mistrzów i Ludzi.

 Rosja uczestniczyła w rozbiorach Polski, i myślę, że my z Wami byliśmy razem na tej Planszy Gry. Niech każdy poczuje i przepuści poprzez swoje serce to Wołanie. Zapraszamy wszystkich, którzy je usłyszeli, aby usiedli za jedynym okrągłym stołem i połączyli swe serca, i spletli z nich Jedyne Serce Europy - nieważne gdzie mieszkacie, i jakiej jesteście narodowości.

 Zaproponowaliśmy polskim przyjaciołom przeprowadzenie takiej konferencji Jedności, a oni poparli naszą propozycję. Teraz my zwracamy się do Was: jeżeli słyszycie odzew w swoich sercach, to czekamy na Wasze odpowiedzi.

****************************

 Program pracy w Polsce 15-22/11/2012

 15/11 Wylot do Polski, do Warszawy.

16/11 Nawiązanie znajomości i przyjacielska konferencja

17-18/11 Seminarium Łączenia Serc. Zbudowanie Energetycznego Serca Europy poprzez zbudowanie Ognistego Energosystemu, oraz Pionowego Kanału poprzez zbudowanie labiryntu o 12 zakrętach.

 19-20/11 Świebodzin. Poznań. Zakotwiczenie Energetycznego Serca Europy w Świebodzinie przy pomniku Chrystusa Króla. Otwarcie kanału Buddhi-Manas.

 20-22/11 Kraków. Praca z miejscem mocy i energiami Praźródła.

 22/11 Wylot do Moskwy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha