Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 406 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Służba Bogu najwyższym darem

Przekaz odebrał Stanisław G


Słucham Was Drodzy Nauczyciele.

Zgłasza się Saint Germain 

  Tak to Ja. Do usług twoich. Jestem po to, aby tobie służyć.

  Niesłusznie żachnąłeś się na te słowa. Wybacz Mi tę odrobinę patosu. Jednak, służąc tobie, służę też Bogu, Którego cząstką jesteś, w której On się odradza. W formie Mojej wypowiedzi nie ma więc nic niestosownego, gdyż z uwagi na Boskość twojej natury, jako przejawu Boga, w rzeczywistości to Jemu służę.

  Niemniej lubię ciebie, wręcz kocham, jesteś Moim przyjacielem. Czynię wszystko, aby umilić, czy ułatwić tobie drogę do Boskości, do stania się czystym odbiciem Boga w szacie ziemskiej człowieka. Pragnę służyć tobie pomocą, dzielić się tym co urzeczywistniłem inkarnując się wielokrotnie na Ziemi. Znam warunki życia na tej planecie, jak i ludzkość wśród której wzrastałem, osiągając status Wniebowstąpionego Mistrza. Jeżeli będziesz nadal z takim zaangażowaniem, jak dotychczas, kroczył na ścieżce do Boskości, osiągnięcie przez ciebie takiego statusu, jaki Ja osiągnąłem, jest nieuniknione. Nie tylko zachęcam ciebie do kroczenia tą drogą, ale wręcz dopinguję do tego.

  Ufaj Miłości Boga i poddaj się Jego pragnieniu przejawiania w tobie i przez ciebie pełni Jego Boskich przymiotów. Bóg pragnie doświadczać unikalnych przymiotów duszy Jego dziecka, którą tak naprawdę jest On Sam, stworzywszy Siebie, którym ty jesteś, dla ponownego doświadczania Siebie w wiecznym procesie życia. 

  Poza Nim, zrozum to, nie ma niczego, co jest. Taka jest prawda, taka jest rzeczywistość, z którą ty i Ja musimy się pogodzić, jakoś z tym sobie radzić, umieć z tym żyć, a mianowicie, że jesteśmy Bogami, cząstkami tego Samego Boga, który jest w tobie i który jest we Mnie, bo przecież innego Boga nie ma. Wybacz Mi szczyptę groteskowości w formie tej wypowiedzi, ale jest to świadome zamierzenie, aby ta wielka, transcendentalna prawda, w takiej formie podana, łatwiej i głębiej przeniknęła całą twoją ludzką naturę, twoje niższe ciała, gdyż twoja Boska natura jest tego w pełni świadoma. I jeszcze jedno spostrzeżenie. 

  W przeszłości, ale także i obecnie, ludzie tworzyli i nadal tworzą sobie bogów, którym są ulegli. Ale to nie są żadni Bogowie, co najwyżej marni bożkowie. Ty zaś słusznie nie tworzysz sobie takich bożków, gdyż cały i bez reszty powierzyłeś się Bogu Ojcu-Matce, świętej obecności JAM JEST stale obecnej w tobie. Pogłębiaj jedność z tą świętą obecnością, Źródłem. Odnawiaj z Nim święte przymierze. Czyń wszystko, aby jak najpełniej być narzędziem, czy polem Jego przejawiania się w tobie i przez ciebie. Zapewniam ciebie, że gdy całkowicie zlejesz się z Bogiem, gdy całe twoje jestestwo doświadczy stanu bycia Nim, nic już co dotychczas doświadczyłeś nie będzie się równać z tym świętym stanem Bycia, z doświadczeniem jedni, z doświadczeniem świętej komunii Boga z Jego dzieckiem, komunii Ojca z synem/córką.

  Obecnie funkcjonujesz w rzeczywistości trójwymiarowej, jakże ubogiej do tej jaką jest twoja rzeczywista, wielowymiarowa natura. Niemniej zapewniam ciebie również, że życie na tej Ziemi przeżyte z Miłością, w Miłości i dla Miłości wznosi ciebie na wyżyny Boskości, gdyż stwarza tobie wiele okazji, które wykorzystuj, dla poznawania i doświadcza głębin natury Boga, którą jest Miłość.

  Ponadto życie na Ziemi daje wspaniałe okazje do nabywania i przejawiania Boskiej mądrości. Niewiele jest miejsc w całym wszechświecie, na których życie daje tak wspaniałe możliwości dla doświadczania przez cząstkę Boga, którą jesteś, Jego niezmierzonej i nieogarniętej natury, a także doświadczanie Jego przymiotów. Jesteś prawdziwym szczęściarzem, że żyjąc na Ziemi rozbudziłeś w sobie swoją Boską naturę i pragnienie doświadczania Boskości w jedności ze Stwórcą Ojcem-Matką. Wiele, bardzo wiele istot znajdujących się w światach niebiańskich chętnie zamieniłoby się z tobą miejscami. Wierz Mi, że jest to szczera prawda. Zresztą spójrz, jak wiele istot dąży do inkarnowania się na Ziemi, godząc się na życie w tak niewyobrażalnie trudnych warunkach, jak to ma przykładowo miejsce w tzw. krajach trzeciego świata. Dlatego doceń swoje życie na Ziemi i dziękuj Bogu za ten dar, za możliwość wzrastania w jedności z Nim.

  Po przekazie byłoby dobrze, abyś pomodlił się w modlitwie wdzięczności za dar życia, za prowadzenie, przewodnictwo i ochronę ciebie przez Boga we wszystkich sprawach twojego życia. O Jego Miłość do ciebie jestem wręcz „zazdrosny”. Ale oczywiście to tylko żart. Cieszę się z Waszej wzajemnej Miłości. Wiedz, że Miłość Boga do ciebie, jak zresztą do każdej istoty, przekracza wszelkie wyobrażenia. Odwzajemniaj Miłość Bogu na tyle na ile jesteś do tego zdolny. Ale i tak będzie to tylko cząstka tego, czym jest Miłość Ojca-Matki do Swego dziecka.

  Miej ufność w Miłość i prowadzenie ciebie przez Boga, a także i Nas Nauczycieli. Powierz się Bogu bez reszty. On naprawdę chce dla ciebie wszystkiego najlepszego. Wszystko co dla ciebie czyni, czyni także i dla siebie. Wszystko co On ma, czym dysponuje, jest także do twojej dyspozycji, do wzięcia, nawet teraz, o ile oczywiście jesteś zdolny zagospodarować ten niewyobrażalnie wielki potencjał Boga. Wszystko to zależy od tego na ile wzniesiesz się do pełni stanu Boskości, a raczej na ile Bogu to umożliwisz, będąc urodzajnym polem dla Jego Manifestowania się w tobie i przez ciebie. Z całego serca tego tobie życzę. 

  Ze swojej strony nieskromnie proszę, abyś zawsze pamiętał także i o Nas, o twoich Duchowych Nauczycielach, wyrażając Bogu wdzięczność, że Nas postawił na twojej drodze ku Boskości, prosząc Jego o błogosławieństwa dla Nas. Mogę tobie w zaufaniu powiedzieć, że modlitwy płynące ze szczerego serca w intencji Nas Nauczycieli są przez Boga z radością wysłuchiwane. Wówczas doświadczamy wspaniałości Jego błogosławieństw.

Za wszystko to serdecznie tobie dziękuję i odwzajemniam twoją Miłość.

Z wyrazami Miłości i sympatii

Saint Germain
 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha