Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 593 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

20-GO O 20-TEJ CEREMONIA ŁĄCZENIA WÓD - KRĄG MOCY - MEDYTACJA NAD WISŁĄ

20-GO O 20-TEJ
CEREMONIA ŁĄCZENIA WóD – KRĄG MOCY –
MEDYTACJA PRZESILENIA LETNIEGO NAD WISŁĄ

WARSZAWA PRZY MOŚCIE GDAŃSKIM (20.06.2012)

NIE MOŻESZ BYĆ NA CEREMONII - ZRóB JĄ TAM GDZIE JESTEŚ 

   

Kochani!

    Spotkajmy się 20-go o 20-tej nad Wisłą, przy moście Gdańskim. Na kilka godzin przed przesileniem letnim (21.06. o 1:09) organizujemy tam ceremonię łączenia wód połączoną z stworzeniem kręgu mocy i medytacją na rzecz wzmocnienia kwadryki danych z zaćmienia Słońca z 20 maja, zaćmienia Księżyca z 4 czerwca oraz tranzytu Wenus z 6 czerwca .

   Tydzień temu wróciliśmy z Chile i Wysp Wielkanocnych, gdzie byliśmy prawie trzy tygodnie. Przywieźliśmy stamtąd nie tylko mnóstwo wrażeń, ale także eteryczne, świetliste kody i matryce, piękne, żywe kamienie oraz wody Andów i Rapa Nui. Zbieraliśmy je w naturalnych miejscach mocy uświęconych tradycją – spod gór, wulkanów, z górskich strumieni w dolinach i parkach narodowych, na wyspie Rapa Nui.

   Chcemy ofiarować otrzymane kody, moc kamieni i wody naszemu kontynentowi, krajowi, mieście w którym żyjemy, rzece, która mimo wszystkich obciążeń służy jeszcze ludziom i naturze.

   To będzie piękna, wielowymiarowa ceremonia, podczas której stworzymy krąg mocy, połączymy wody And z wodą Wisły, odbędziemy głęboką medytację przesileniową w plenerze. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wzmocnić impuls Światła i Miłości na Matce Ziemi. Spotkajmy się 20-go o 20-stej pod Mostem Gdańskim od strony Wybrzeża Gdańskiego.

 INFORMACJA DLA UCZESTNIKóW MEDYTACJI ŚRODOWYCH

   Spotkamy się punktualnie o 19-tej w Fundacji "Świadomość Ziemi" przy ul.Ogrodowej 32A lok.43, robimy medytację wprowadzającą i po niej jedziemy nad Wisłę.

   Prośba do zmotoryzowanych – przyjedźcie samochodami, aby po medytacji na Ogrodowej zabrać pozostałych uczestników nad Wisłę.

INFORMACJA DLA OSóB UDAJACYCH SIĘ˜ BEZPOŚREDNIO NAD WISŁĘ˜

   Miejsce spotkania jest pod Mostem Gdańskim od strony Wybrzeża Gdańskiego o godzinie 20-tej. Pod mostem jest przystanek autobusowy jak i dużo miejsca do parkowania samochodów. Ceremonię zrobimy na schodach bulwarowych trochę w bok od mostu w kierunku na Gdańsk. Do zobaczenia.

JEŻELI MASZ:

  • Jakiś szczególny kryształ, kamień to możesz go przynieść i użyczyć do stworzenia kręgu mocy. Po medytacji wróci do ciebie jeszcze bardziej wzmocniony.
  • Wody z miejsc mocy, uzdrowienia, świętych źródeł, to odlej trochę i przynieś jako tzw. offering (dar, ofiarę), który wlejemy do Wisły i gdzieś na grunt przy brzegu rzeki.
  • Bęben, grzechotkę, flet, jakiś instrument na którym chciałbyś grać, to weź go bez wahania. Wspólnie zagramy dla Matki Ziemi.
  • Kwiaty, zioła, słodycze, którymi chciałbyś obdarować Matkę Ziemię i uczestników ceremonii to nie żałuj. Wszystkim będzie miło i smacznie.   

CEREMONIA ŁĄCZENIA WóD

    Jest to niezwykle silna, starożytna, etniczna ceremonia, mająca  przede wszystkim na celu uzdrowienie danego zbiornika, strumienia wody. Służy ona również przekazaniu energowibracji zawartej w przywiezionej wodzie w miejscu ceremonii. Dlatego do ceremonii używa się wód z miejsc mocy, uzdrowienia, świętych źródeł, bo mają one wysokie wibracje, ogromną czystość i specjalną emanację Ducha w sobie.   

   W trakcie Ceremonii Łączenia Wód przywołuje się duchowe moce wód użytych w ceremonii, wszystkich Kierunków, Żywiołów, Matki Ziemi, Ojca Nieba, Świętego Środka. Ofiaruje się siebie samego jako kanał i instrument do pracy duchowo-energetycznej. Przekazuje się Matce Ziemi naturalne dary, jako wyraz naszej miłości i szacunku dla niej. Wszystko po to, aby nastąpiło uzdrowienie, podwyższenie wibracji i świadomości miejsca i pola ceremonii. Dla wzmocnienia jej efektu można stosować inne praktyki duchowe jak krąg mocy czy medytacja.

KRĄG MOCY

   Kolejna starożytna metoda znana i praktykowana u ludów pierwotnych i starożytnych na wszystkich kontynentach (choć w różnej formie, ale idea pozostaje ta sama). My stworzymy krąg mocy z kryształów i kamieni, które przywieźliśmy z naszych licznych podróży po Ameryce Południowej i Północnej, Afryce, Azji, Europie. Połączymy go eterycznie z wieloma miejscami mocy, aby ściągnąć jak najwięcej Światła,  wytworzyć odpowiednią Energię do uzdrowienia i wzmocnienia ludzkiej makro- i mikro integracji, zrównoważenia i integracji Żeńskiej i Męskiej Boskości, jak też tego, co świat Ducha Miłości uzna za potrzebne danego dnia.

MEDYTACJA PRZESILENIA LETNIEGO

    Od tysięcy lat przesilenia letnie i zimowe to ważny moment dla naturalnych cyklów Matki Ziemi. Wiele starożytnych cywilizacji posiadało ogromną wiedzę astrologiczną i ezoteryczną na ten temat. Współcześni w większości niedoceniają znaczenia takich chwil, a wnoszą one dużo do przestrzeni świadomości Ziemi, kosmicznego przeprogramowywania i wytyczania naturalnych kierunków Istnienia. Medytacje w takich dniach mają szczególne znaczenie, bo zauważając je, celebrując i kontemplując je wyrażamy wolę na dostrojenie się do duchowych i kosmicznych impulsów Życia. Będą świadomymi nosicielami kodów kosmicznych, kodów Światła możemy je aktywnie przekazać szerszemu gronu, czasoprzestrzeni, Matce Ziemi.

  Uczestnicząc w medytacjach jesteśmy biorcami i dawcami, darczyńcami i obdarowywanymi, służącymi i tworzącymi. Medytujmy poprzez Jedność w duchu Miłości.

NIE MOŻESZ BYĆ NA CEREMONII – ZRóB JĄ TAM GDZIE JESTEŚ

   Tradycje dają wiedzę, wsparcie przodków, ale narzucają formy, reguły, mistrzów ceremonii. Jest to dobre, ale nie najważniejsze. Każdy wie, wyczuwa, że gdy brakuje wiary, serca, miłości, to i wsparcie tradycji nie na wiele się zda.

   Jak nie znasz tych ceremonii, to nie rezygnuj z jej stworzenia. Ofiaruj swój czas, uważność, miłość Matce Ziemi, bliskim, Naturze, Kosmosowi, Bogu i poddaj się intuicji poprzez umysł i serce. Popuść wodze fantazji, wsłuchaj się w siebie i stwórz swoją własną ceremonię, najlepiej w kręgu bliskich tobie duchowo osób (tam gdzie dwóch się modli, to tak, jakby stu się modliło). Uwierz, że możesz przejawić ducha w sobie, być wyśmienitym kanałem, instrumentem dla swojej Duszy, Wyższego Ja, samego Stwórcy. W ten sposób sam stajesz się Twórcą. Po prostu zrób coś i ciesz się, że to robisz, a sam zobaczysz i poczujesz mistykę takich obrzędów.

  Łączymy się z wszystkim, którzy działają dla dobra wspólnego, dobra najwyższego. 

Relacja z Medytacji Miłości i ceremonii łączenia wód po powrocie z USA i Kanady

Galeria zdjęć z Medytacji Miłości i ceremonii łączenia wód 11-11-11

        

Udostępnij

Komentarze

2012-06-18 10:14:12 Marcela
Do Warszawy nie przyjade fizycznie ale połączę się z Wami energetycznie i nad Jeziorem w Dąbiu zrobię medytację dla Wód Odry
2012-06-18 19:43:13 Mariusz
Łączymy się z Dąbiem i tobą Marcelo :)
2012-06-20 10:11:49 Iren
Wszystko jest cudne co niesie radosc iszczescie dla naszej Matki Ziemi oraz dla nas
2012-06-20 15:42:46 Marlena
Będę się z Wami łączyć energetycznie ,bo to co dobre dla Matki Ziemi to wspaniałe dla nas.
2012-06-21 10:05:22 Czues
Byłam otwartym kanałem. Jeżeli w jakimś ułamku pomogłam w tej ważnej Pracy - jestem szczęśliwa. Odczuwałam piękne, silne pole energetyczne - w tej aurze jestem do dziś. Ta praca trwa chyba nadal. Dziekuję za wszystko co robicie. Pozdrawiam serdecznie.
Zuzanna Stec

Dodaj komentarz

capcha