Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 996 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Zrozumieć samego siebie - Krishnamutri

    Psychologicznie, jesteśmy tym czym jest świat i świat jest tym czym my jesteśmy; i kiedy rozumiemy samych siebie, zrozumiemy całą naturę człowieczeństwa.

   Nie chodzi o dociekanie egoistyczne, ponieważ kiedy rozumiemy samych siebie i posuwamy się dalej, pojawia się zupełnie inny wymiar.

   Co spowodowało naszą zmienię? Więcej wstrząsów? Więcej katastrofy? Inne formy rządu? Inne wyobrażenia? Inne myśli? Już przeszliśmy przez to wszystko i nic się nie zmieniło.

   Więc, co zrobimy? Nic z zewnątrz nie pomoże nam, włączając w to bogów, i jest jasne , że jest tylko jeden sposób: zrozumieć samego siebie, zobaczyć kim jest i zmienić się gruntownie.

                                                                                                Krishnamutri 

Źródło: http://www.escuelaclaridad.com.ar tłumaczyła Ludmiła
 

Udostępnij

Komentarze

2012-04-13 13:44:03 Alfred Karwowski
Jesteśmy puzzlami JEDNOŚCI...
Jestem w Źródle...
Jestem Boską Myślą/Boską Świadomością...
Jestem Boską Uważnością...
Jestem Boskim Światłem...
Jestem Boskim Potencjałem...
Jestem Kosmicznymi Żywiołami...
Jestem Boskimi Strukturami...
Jestem tym wszystkim JEDNOCZEŚNIE.
Jestem każdym fragmentem rzeczywistości. Tu i Teraz Mogę doświadczać każdego fragmentu i każdej ogólności, wybiórczo lub jednocześnie, ponieważ Jestem niezbywalnym fragmentem JEDNOŚCI.
Łatwo to zrozumieć?
Łatwo przyjąć to za swoją prawdę?
Łatwo tego doświadczyć? ... może być trudniej, szczególnie gdy z jakichś powodów, jest się jak ślepe i głuche kocię... ale trzeba się starać.

2012-04-21 13:49:19 Filip
Tak. Tak, dziękuję. Osobiście zajmuję się "manifestowaniem" rzeczywistości zewnętrznej za pomocą technik "wewnętrznych" - pisałem z tego pracę magisterską, i muszę podziękować za tłumaczenie tego przekazu. Pięknie :) Dziękuję :)
2012-04-28 22:54:50 Jagódka
Życie jstnienje ludzkie interesowały mnie od bardzo dawna izaczełam isć tą drogą i odziwo doznałam wiele przeobrażeń metaforfoz to jest coś fantastycznego .NASZE JESTESTWO JEST POTĘ˜GĄ BOSKĄ.Całą mocą mej miłość kocham całe stwożenie boskje.

Dodaj komentarz

capcha