Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 613 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Arkturiańskie przesłanie - przez Davida Millera

   Istnienie portali  jest powiązane z Pasem Fotonów. Pas fotonów nie pojawi  się, aż dopiero w jakimś nieokreślonym czasie w przyszłości, lecz w rzeczywistości strugi  energii fotonowej już dogoniły Ziemię.  Myślicie w czasie linearnym, więc oczekujecie, że Ziemia i słońce wejdą w pas fotonów określonym w roku takim jak 2012. Jednak przygotowujące fale energii fotonowej już weszły w system ziemski.

 Są to te fale energii, które pozwalają na utworzenie i użycie korytarzy. Wejście do nich i wyjście z nich istnieją, aby zostały używane przez was.Naturalne tunele istnieją jako miejsca mocy, które także mogą być określane jako Wiry. Taki długi Wir o wielu aspektach znajduje się w Montezuma Well, około Sedony, Arizona…. Z tego miejsca jest dostęp do wielu różnych tuneli.

Inny potężny kompleks tuneli (portali) jest umiejscowiony w obszarze Crestone w Kolorado. Jest to centralny punkt energii dla nas. Nawiązaliśmy z tego miejsca w górach tego obszaru wiele kontaktów i jesteśmy gotowi by użyć tego punktu do przekazywania i przetwarzania energii. Moglibyście powiedzieć, że jest to jak dworzec.

W tym punkcie i bardzo głęboki w ziemi znajdują się bardzo potężne kryształy, które służą do przekazywania wam energii. Możemy wysłać do was energię poprzez systemy wzajemnego oddziaływania z portalami tego miejsca nazwanego Crestone.Portale są skierowane w kierunku Ziemi przez nas i inne istoty o wyższej wibracji.

Korytarze te mogą być utworzone w określonych z częstotliwościach w celu kontaktu z różnymi grupami ludzi.

Tunele używane przez Arkturian są wykorzystywane do współpracy z wami, nasionami gwiezdnymi. Korytarze w których pracujemy z wami są bardzo energetyczne i możemy za ich pośrednictwem przenieść was na nasze statki, albo do specyficznych miejsc na Arkturze.

Możemy także skierować te tunele osobiście do was w określone miejsca.

Oczywiście Portale także mogą występować w trzecim wymiarze. Na przykład Piramidy Egipskie były budowane z wykorzystaniem naturalnego portalu. Zostały dokładnie zsynchronizowane z systemami gwiezdnymi konstelacji Oriona.

Miejsca na Ziemi, w których występują naturalne portale są bardzo pożyteczne i ważne.

Mamy dobrą radę dla tych z was, którzy chcą doświadczać energii tych portali. Ich energia jest bardzo generalna, dlatego możecie przenieść się poprzez nie do różnych miejsc. Szczególne korytarze poprzez które łączymy się i pracujemy z wami są w większości połączone z energią arkturiańską piątego wymiaru.

 Arcturianie

Źródło: www.escuelaclaridad.com.ar  tłumaczyła Ludmiła

Udostępnij

Komentarze

2012-04-29 23:53:28 DŻUDO
POWIEM SZCZEŻE ŻE DLA PIERWSZEGO LEPRZEGO LAIKA BRZMI TO CUDACZNIE. ALE JA TO WIEM TO JSTNIEJE.
2012-08-07 12:18:45 Geokosmoska
Może wrócą czasy , kiedy to będziemy porozumiewali się telepatią ..

Dodaj komentarz

capcha