Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 623 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Polska w procesie oczyszczania

Przekaz odebrał Stanisław G. 2 września 2007 r. godz. 754

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele

Zgłasza się Jezus Chrystus


(-)

Twój naród, Polska, gdzie obecnie żyjesz, przechodzi intensywny proces oczyszczenia. Uwalniane jest i wychodzi na zewnątrz wszystko co nieczyste, co głęboko zalegało w Waszym narodzie, co jest przeszkodą w uzdrowieniu twego kraju i narodu. Ten proces intensywnego oczyszczania, jaki przeżywa Polska, jest nieuchronny. Jest to następstwem wpłynięcia na Polskę, i spływania nadal, potężnych ilości Światła z duchowego Centralnego Słońca. Jest to także wynikiem intensywnych prac Waszej grupy Ratowników. To Wy, bracia i siostry, Którzy w intencji oczyszczenia waszej Planety medytujecie w Polsce, a zwłaszcza w Warszawie, przyczyniacie się do wzmożonego napływu Światła i Miłości. Miejcie świadomość, że Wasze duchowe prace przyczyniają się do oczyszczania Waszego kraju, Ziemi, a także i całego Wszechświata. Wszystko jest jednością w Bogu i nie ma enklaw, które były by poza organizmem Boga, w których nie był On obecny.


Wasze modlitwy, medytacje i duchowe prace, które oczyszczają Ziemię, a w szczególności Polskę, przyczyniają się do zaprowadzania Królestwa Pokoju Jezusa Chrystusa także w twoim kraju. Właśnie tak będzie. Konieczne i nieuchronne jest oczyszczenie nie tylko Polskiej Ziemi, tak umęczonej w przeszłości działaniami wojennymi i towarzyszącymi temu okropnościami, ale także, i to w pierwszej kolejności, również odczuć, myśli i uczynków Polek i Polaków, co narasta. Społeczeństwo polskie ma być, i będzie, wolne, sprawiedliwe, wytyczające drogę innym narodom. W przeszłości, tak nieodległej, właśnie w Polsce rozpoczął się proces uzdrawiania Europy spod jarzma zniewolenia. Jednakże zatrzymaliście się w połowie drogi. Wzięły górę Wasze narodowe przywary, jak warcholstwo, megalomania, czy brak umiaru. Zamiast oczyszczać swoje wnętrze z wszelkich nieczystości, a to winniście czynić w pierwszej kolejności, w przeważającym zakresie Wasze społeczeństwo, w tym jego elity, źródeł zła szukało u innych, nie w sobie. Tak jest niestety jeszcze i obecnie. Obce jest dla znaczącej części twojego narodu przykazanie Miłości i przebaczenia. Bez tego proces oczyszczania Waszych serc i umysłów, a także Waszych ciał, będzie bolesny. Dlatego wymagana jest mądrość od twojego narodu, a także od każdego z Was, abyście mieli świadomość, że wolność, także od grzechu, musi wyjść od każdego człowieka i być ukierunkowana na uzdrawianie w pierwszej kolejności jego samego. Oczyśćcie najpierw Wasze serca i umysły z licznych źdźbeł, jakie jeszcze w Was tkwią, i przejrzyjcie zanim Wasze działania skierujecie przeciwko swym bliźnim.


Proces oczyszczania twojego narodu i polskiej ziemi, podobnie jak i innych regionów, jest zaawansowany. Wasze społeczeństwo budzi się i otwiera na Światło i Miłość, a to nie pozwala, aby to co ciemne nadal w Was zalegało. To od Was zależy, czy i jak boleśnie będzie przebiegał proces uzdrawiania, czy będzie miał cywilizowany przebieg, bez napadania i niszczenia innych przez tych, którzy siebie uważają za sprawiedliwych. Jednakże ci, którzy tak myślą i postępują, niechaj w pierwszej kolejności uzdrowią i uporządkują swoje własne życie.


Polska, także dzięki ofiarnej i pełnej pokory służby Was Ratowników, jest pod ochroną duchowego Wszechświata. Przyciągając na Ziemię Światło i Miłość uzdrawiacie i porządkujecie również wszystkie Wasze sprawy, co jednakże wymaga czasu.


Miejcie ufność, Wy Ratownicy, w siłę i skuteczność modlitw, medytacji i duchowych prac, w których uczestniczycie, uzdrawiających także i Was. W Jedności z Bogiem Jesteście potężnymi Istotami. Nie ustawajcie w Tych pracach. Duchowy Wszechświat podaje Wam pomocną dłoń. Trzymajcie ją mocno i podążajcie drogą Światła i Miłości. Odrzućcie obawy w niepowodzenie misji, w której uczestniczycie. Jesteście Ratownikami, od eonów przygotowywanych do prac, w których uczestniczycie. Uświadomcie sobie, Moi kochani Ratownicy, w jak ważnej dla całego Wszechświata pracy uczestniczycie. Niech to Was mobilizuje do Jedności, do uczestnictwa w pracach wykonywanych z udziałem Nauczycieli pod kierunkiem Stwórcy. Urodziliście się w Polsce, gdyż tu jest dla Was najlepszy okres i najlepszy czas dla podejmowania prac oczyszczających Wasze życie, planetę, System Słoneczny, a także i Wszechświat. Wasza ziemska ojczyzna Polska szybko odczuje pozytywne skutki tych prac i nie jest to przesadne stwierdzenie.


Bierzecie liczny udział w medytacjach Miłości dla łagodzenia nieharmonijnych skutków działań ludzkości. Ogromne łaski spływają wówczas na całą Ziemię, na Polskę, na każdego z Was. Radujcie się, że to właśnie Wy, Ratownicy Ziemi, Jesteście Jej solą, uczestniczącymi we współpracy z Duchowym Wszechświatem w procesie uzdrawiania i przygotowania planety do życia w Świetle, w Miłości, w pokoju. Od Was też zależy jak szybko nastanie pokój i harmonia, także i w Waszej ziemskiej ojczyźnie, i jakim kosztem. Nastanie to na pewno, miejcie tego świadomość.

Chrystus
 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate