Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 419 606 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Wskazówki i uwagi Stasia do afirmacji Jedności

   Byłoby dobrze, aby afirmacje Paradygmatu Jedności, będące potężnymi podporami świadomości, były powtarzane dwa razy dziennie przez okres przynajmniej 6 tygodni. Ich celem jest pomoc w głębokim przetransformowaniu dotychczasowego paradygmatu dualności, w jakim jeszcze w znacznym stopniu osadzona jest ludzkość, a który jest iluzją, na rzeczywisty paradygmat, jakim jest Jedność z Bogiem całego Stworzenia. Tak głęboka przebudowa świadomości wymaga czasu. Chodzi o to, co byłoby ideałem, aby według Paradygmatu Jedności z Bogiem i z całym Stworzeniem człowiek myślał, odczuwał i przeżywał każdy aspekt swojego życia. Tego zaś nie da się osiągnąć z dnia na dzień.

   Afirmacje Paradygmatu Jedności są niewątpliwie potężnym wyzwaniem dla ludzkiego ego, a także pozostającego pod jego wpływem ludzkiego intelektu, w kierunku ich utemperowania, wręcz rozpuszczenia w bezmiarze Światła i Miłości. Są one bowiem w dużej mierze bastionami sił ciemności, tkwiącymi jeszcze w człowieku, hamującymi jego duchowy rozwój, a w szczególności wzrost Boga w człowieku, a to zaś ostatecznie decyduje o stopniu jego rozwoju duchowego.

   Urzeczywistniając paradygmat Jedności człowiek przyczynia się nie tylko do wzrastania w nim Boga, Ojca-Matki, Źródła, a ostatecznie jego samego, ale także do podnoszenia duchowej świadomości całej ludzkości, a tym samym planety Ziemi, na której wszyscy żyjemy. Wegetująca w marazmie dualności ludzkość, i każdy człowiek z osobna, co w dużym stopniu ma jeszcze miejsce, nie rozbudzi w sobie potężnego, Boskiego duchowego potencjału, emanującego na wszystkie sfery i aspekty życia, jeżeli wcześniej nie uświadomi sobie swojej Boskości i nie będzie żyć według Paradygmatu Jedności, z poszanowaniem Uniwersalnych Praw Życia.

   Na przedstawiony zestaw afirmacji Paradygmatu Jedności nie należy patrzeć statycznie, a raczej dynamicznie. Są one bowiem tylko jednym z możliwych zestawów podpór świadomości, ukierunkowanych na osiągnięcie omawianego stanu świadomości, a także wzniosłego stanu Świadomości Chrystusowej. Dobrze więc byłoby, aby każdy indywidualnie poczuł, czy i w jakim stopniu przedstawione afirmację Paradygmatu Jedności współgrają z jego wnętrzem i odpowiednio do tego korygował treść afirmacji. Być może w lepszym stopniu można osiągnąć zakładany cel afirmacji używając sformułowania „JAM JEST”, w miejsce „JA JESTEM”, ale to trzeba doświadczyć na samym sobie.

                                       Stanisław G.
  

Afirmacje Paradygmatu Jedności 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate