Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 755 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Medytacja nie jest ciszą - Ojciec

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.19.02.2006r. godz. 10.30

Drodzy Nauczyciele! Czy dobrze medytuję? Czemu mam operacyjne myśli, a nie poczucie światła, fruwania, inicjacji duchowych? Jak mam na przyszłość medytować i modlić się?

Odpowiada Ojciec Ellochet, Metatron i wielu innych:

    W wielu z was tkwi przekonanie, a raczej wczepiona wam informacja, że medytacja-kontemplacja powinna być „odlotem”, mistycznym uniesieniem, pustką, ciszą, błogością. A tak to nie jest. Owszem, część z nich (czasami) jest tym stanem. Ale w większości tak nie jest. Jest takim utopijnym dążeniem do czegoś, co doświadczali czasami inni. Po co to? Po co narzucasz sobie taką wizję?

Co jest właściwym celem medytacji?
Pustka, cisza czy zjednoczenie się z Bogiem i Wszechświatem?

   Jeżeli interesuje cię pustka to jest to tylko część Boga i Wszechświata. I można jej czasami doświadczyć. Ale to nie powinien być cel twojej medytacji. Nim powinien być kontakt, zjednoczenie się ze Stwórcą, a więc Tworzeniem. Ty masz swoją część tworzenia i pragniesz ją uzgadniać ze Mną. Oddajesz się na początku mojemu prowadzeniu. Wiesz, że jestem z Tobą i w tobie. Przekazuję tobie pewne informacje, które są tobie potrzebne w danej chwili, które mają ciebie zaintrygować i zainicjować. To moje sygnały do twojej świadomości. Ale siadasz również z otwartym sercem, otwartym sobą na całą Miłość Wszechświata i Stworzyciela. Daj się temu nieść. Jeżeli na poziomie umysłu pojawi się u ciebie pytanie, wątpliwość, to po prostu rozmawiaj, zadawaj pytania.

Medytacja jest modlitwą a nie milczeniem i pustką.
W niej jednoczysz się ze Mną Ciałem, Umysłem, Sercem i Duszą!

    I z tymi poziomami, w rozumieniu wielowymiarowym prowadzone są z tobą prace. Przygotowują ciebie do bieżących zadań za Ziemi i w Kosmosie. Dlatego też nie przejmuj się, wszystko przebiega prawidłowo. Kiedyś, a raczej już doświadczałeś stanów mistycznej medytacji i jak przyjdzie pora, może nawet dziś czy jutro znowu jej doświadczysz. 
Z miłością, 

Ojciec i cała reszta Sił Miłości i Dobra w Kosmosie i na Ziemi 

Udostępnij

Komentarze

2013-02-10 00:26:37 Michał 38/11
Wszystkie religie są stworzone po to, żeby narzucać obraz czegoś,co jednak wbrew różnym założeniom powinno się doświadczyć samemu i pojąć we własny sposób, inaczej tworzy się zlepek czegoś, co jest tylko zbiorową fantazją,a to fundują nam religie. Przytaczając powyższy cytat ,,Dlatego też nie przejmuj się, wszystko przebiega prawidłowo. Kiedyś, a raczej już doświadczałeś stanów mistycznej medytacji i jak przyjdzie pora, może nawet dziś czy jutro znowu jej doświadczysz.
Z miłością"; należy sobie przypomnieć o tym, kim jest się naprawdę, bo to, co postrzegamy na zewnątrz, to wynik naszych interakcjii właśnie z zależnościami zewnętrznymi,a nie tymi, które są wewnątrz i są jedynym warunkiem sprawiającym, że mamy pewność, że znamy prawdę.

Dodaj komentarz

capcha