Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 564 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Duchowe wakacje - Garbicz, sierpień 2011

HASŁO TOWARZYSZĄCE DUCHOWYM WAKCJOM W GARBICZU
„ŚWIADOMA WSPóŁPRACA Z DUCHEM I ENERGIĄ”

Organizujemy dwa turnusy (od niedzieli do soboty):
od 14.08 do 20.08.2011r.
od 21.08 do 27.08.2011r.

    Program obu turnusów warsztatowych obejmuje następujące zajęcia ranne, popołudniowe i wieczorne:

 • Szałas potów (szałas pary) - to piękna, głęboka, staroindiańska ceremonia oczyszczeniai wyniesienia duchowego. Kobiety niech wezmą ze sobą z domu stare prześcieradło do okrycia ciała na czas ceremonii. Informacje o naszych wcześniejszych szałasach potów znajdziecie w relacjach z Węgorzewa i Garbicza.
 • Ćwiczenia i gimnastyka energetyczno-medytacyjna (warto mieć strój sportowy, karimatę).
 • Nauka i praktyka uzdrawiającego automasażu uszu (kto chce uczestniczyć, niech weźmie ze sobą olejek do masażu, ręczniki papierowe do wytarcia ciała po masażu; rolę olejku bardzo dobrze spełnia naturalna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia z domieszką jakiegoś ulubionego olejku zapachowego, który nada oliwie przyjemniejszy zapach).
 • Naukę kontaktu i pracy z duchami natury i Świętymi Żywiołami.
 • Uzdrawiające sesje przekazu Energii Ducha Miłości.
 • Prace nad własnym wnętrzem i Boską Mocą w nas.
 • Doskonalenie medytacji indywidualnej i grupowej.
 • Prace duchowo-energetycznie na rzecz Matki Ziemi.
 • Zgłębianie Nowych Energii, Nowego Czasu, Nowej Ziemi.
 • Zajęcia intuicyjne, z przekazu.
 • Wieczorne ogniska, tańce, kąpiele w jeziorze (wskazane zabranie z domu ręcznika kąpielowego)
 • Spacery, czas wolny.
 • W ramach turnusu jeden wegetariański grill na balkonie z wieczorną zabawą.
 • Smaczne wegetariańskie jedzenie wraz z ciastami domowej roboty.
 • Pobyt w przytulnym Pałacu „Magnat”

Prowadzący: Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski

Koszt turnusu: 900 zł (w tym zakwaterowanie, 3 posiłki wegetariańskie, kawa, herbata, czasami ciasto). Istnieje możliwość uczestniczenia w części turnusu – do indywidualnego ustalenia.

Zakwaterowanie: w niedzielę (zarówno 14-go i 21-go sierpnia) od godz. 18-tej. Można przyjechać o wcześniejszej porze i skorzystać z atrakcji całego ośrodka, jednak pokoje będą dostępne dopiero gdy opuszczą je weekendowi gości weselni. O godz. 18.30 obiado-kolacja, o godz. 20.00 pierwsze zajęcia.
Koniec warsztatów w sobotę (zarówno 20-go i 27-go sierpnia) po śniadaniu. Opuszczenie pokoi do godziny 10-tej. (można zostać dłużej w Pałacu, do momentu wyjazdu).
Jeżeli będzie dużo gości weselnych, to osoby biorące udział w weekendowych warsztatach Brigitte będą korzystać z hotelu w Torzymie. Nie musi tak być, ale gdyby była taka konieczność, to mamy takie uzgodnione rozwiązanie awaryjne.

Dodatkowo dla chętnych:

 • Zabiegi bioenergoterapeutyczne i masaże u Heleny i Mariusza (przyjmujemy wcześniejsze zapisy - ilość zabiegów ograniczona, koszt w zależności od rodzaju i czasu trwania zabiegu, średnio od 50 do 150 zł).
 • Jednodniowy wyjazd medytacyjno-turystyczny do Berlina. Mieliśmy taką wycieczkę w zeszłym roku i było bardzo ciekawie i fajnie. Koszt zależy od ilości osób – liczymy, że będzie podobny jak w zeszłym roku, czyli jakieś 100-120 zł plus kieszonkowe (potrzebne jest euro z domu lub kupimy po drodze w kantorze). Czekamy na wstępne zgłoszenia, abyśmy mogli wcześniej zamówić busa lub po prostu pojedziemy własnymi samochodami (tak było w zeszłym roku – auta zostawiliśmy na przedmieściach i poruszaliśmy się metrem).
 • Nauka kontaktu telepatycznego (Świadoma Telepatia Miłości) z Aniołami, Mistrzami Duchowymi, Kosmicznymi Bytami Miłości, Źródłem (dodatkowy koszt 40 zł).
 • Indywidualne konsultacje i zabiegi u Brigitte Wingelmayer (1h – koszt 250 zł).
 • Możliwość uczestniczenia w weekendowych warsztatach Brigitte Wingelmayer z Austrii (koszt 300 zł plus 2 dniowy pobyt w ośrodku ok. 150 zł = 450 zł).

Więcej informacji i zapisy: (22) 499-11-11, 509-905-498, email fundacja@swiadomosc-ziemi.org

     O uczestnictwie decyduje rezerwacja miejsca i wpłata zaliczki w wysokości 300 zł w ciągu 4 dni od potwierdzenia rezerwacji miejsca - zapisy przyjmujemy według możliwości zakwaterowania.  

RELACJA Z WAKACJI W GARBICZU W SIERPNIU 2009 

Położenie:
    Pałac „Magnat” położony jest w województwie lubuskim, powiat Sulęcin, gmina Torzym, 3 km od trasy A2 Poznań – Berlin obok miejscowości Boczów (25 km od przejścia granicznego w Świecku).
Pałac usytuowany jest między dwoma jeziorami:
- Głębokim (26 ha) naprzeciw Pałacu
- Krzywym (68 ha) przy Pałacu
    Wokół jest bardzo dużo lasów mieszanych. Przy Pałacu jest park, w którym znajdują się Pomniki   Przyrody m.in. ogromny kilkusetletni dąb. Nie ma żadnych zakładów przemysłowych. Spokój, mikroklimat i niepowtarzalny urok tego miejsca, gwarantują gościom miłe spędzenie czasu.

Obiekt i warunki zakwaterowania:

Jest to obiekt z XVIII wieku. Wnętrze Pałacu jest oryginalnie wyposażone, wprawiając każdego wdobry nastrój, a tym samym tworząc miłą i domową atmosferę. Pałac Magnat to idealne miejsce, aby przyjemnie spędzić czas.

Pokoje w Pałacu: jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje, z których każdy posiada własną łazienkę z natryskiem oraz TV. 

                     

Dojazd do Pałacu „Magnat”:
    Jadąc samochodem ze strony Poznania skręca się na początku miejscowości Boczów w lewo (przy stacji benzynowej w głębi) i jedzie cały czas prosto, aż do wsi Garbicz. Tam nadal prosto i po lewej stronie będzie wjazd do Pałacu.
    Korzystając z PKP czy PKS, to najlepiej dojechać do Rzepina (10 km od Garbicza), skąd można wziąć taksówkę do Pałacu „Magnat” w Garbiczu (koszt około 20 zł). Jest jeszcze bliżej położony przystanek PKP i PKS w Boczowie (3 km od Garbicza), ale tam nie ma taksówek i można ugrząźć na dłuższy czas, zanim złapie się okazję! Lepiej więc dojechać od razu do Rzepina i taksówką do Pałacu.
    Można też umówić się z innymi osobami przyjeżdżającymi samochodami. Gdyby ktoś miał wolne miejsca i chciał kogoś zabrać po drodze, to niech da nam znać. Skojarzymy potrzebujących z tymi, co mogą pomóc.

Więcej informacji o Pałacu „Magnat” na stronie
www.palacmagnat.com

Uwagi praktyczne:

 • Ośrodek zapewnia bezpłatnie całodobowo herbatę, kawę, a czasami nawet ciasto własnej roboty.
 • Mamy wykupione 3 posiłki wegetariańskie dziennie (śniadanie, obiad i kolację).
 • Ośrodek położony jest między jeziorami, warto mieć ze sobą strój kąpielowy.
 • Obuwie to ważna rzecz, więc zabierzcie ze sobą klapki, sandały, adidasy i buty na zmianę gdyby przemokły.
 • Ręczniki w pokojach są, ale można wziąć ze sobą dodatkowo kąpielowe ręczniki.
 • Wieczory w sierpniu bywają chłodnawe, czyli przyda się coś ciepłego do ubrania i w razie deszczu coś przeciwdeszczowego.
 • Będziemy uczestniczyć w ceremonii szałasu potów. Kobiety niech wezmą ze sobą prześcieradło do okrycia, a mężczyźni kąpielówki i ręcznik.
 • Można przyjechać na kilka dni, ale trzeba to z nami wcześniej uzgodnić.

WARSZTATY BRIGITTE WINGELMAYER
W GARBICZU – 20/21 SIERPIEŃ 2011

    W programie praca z emocjami, nauka uwalniania blokad w ciałoumyśle, poszerzania przestrzeni serca poprzez kontakt z podświadomością i Naturą, grupowe konstelacje duchowe.
    Brigitte na przełomie lipca i sierpnia będzie u syberyjskich szamanów, my wrócimy z USA i Kanady, gdzie też spotkamy się z rożnymi starszyznami indiańskimi i wieloma ciekawymi, uduchowionymi ludźmi. Spodziewamy się, że te warsztaty uwzględnią te doświadczenia, bądźmy więc elastyczni w spawie programu. Na pewno zejdzie i popłynie to, co jest najlepsze dla grupy i każdego z nas w danym momencie.

Termin warsztatów: zajęcia zaczną się 20 sierpnia (sobota) po śniadaniu o godz. 10.30, kończymy 21 sierpnia (niedziela) późnym popołudniem około godz. 17.30.

Koszt: 300 zł warsztat. Istnieje mozliwość zapewnienia noclegu i wyżywienia za kwotę 150 zł (w cenę wliczone jest: wyżywienie od obiadu w sobotę do kolacji w niedzielę, jeden nocleg w Pałacu w Garbiczu lub w hotelu w Torzymiu). Razem warsztaty, nocleg, wyżywienie - 450 zł. Możliwość wcześniejszego przyjazdu np. w piątek, jak i późniejszego wyjazdu np. w poniedziałek za dodatkową opłatą. Należy to nam wcześniej zgłosić, abyśmy zarezerwowali dodatkowy nocleg i wyżywienie (koszt wyliczymy indywidualnie w zależności od długości dodatkowego pobytu, ilości posiłków).

O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki 150 zł w ciągu 4 dni od potwierdzenia rezrwacji miejsca. 
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha