Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 479 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Pisz listy do Stwórcy - Melchizedek

Przekaz odebrał Stanisław G. 3 lipca 2006 r., godz. 720

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Melchizedek,

    Dary Ducha Świętego to wielkie dary Stwórcy dla człowieka. W te dary od niepamiętnych czasów były wyposażone Boskie istoty Światła, lecz w następstwie ich degenerowania się i schodzenia w materię, utracili te Boskie przymioty. Wraz z twoim ponownym wzrastaniem na drodze Światła i Miłości odzyskujesz przymioty i właściwości twojego Boskiego dziedzictwa. Podziękuj Stwórcy za te dary. Niechaj te Boskie energie przenikną ciebie całkowicie, oczyszczą i uzdrowią całe twoje ciało i duszę, aby dusza mogła wzlatać wysoko, wolna od obciążeń.

    Proś Stwórcę o przebaczenie i sam przebaczaj z całego serca, sobie i innym. W przebaczeniu leży moc uzdrowienia ciała i duszy. Przebaczenie usuwa przeszkody na drodze duchowej i w materialnym życiu na planecie Ziemi.

    Pisz listy do Stwórcy z prośbą o twoje prowadzenie na drodze duchowej i w twoim życiu na planecie Ziemi. Bóg to najlepszy Nauczyciel. Boga nie musisz szukać, gdyż On jest w tobie zawsze obecny, zawsze darowujący się, gdy Go prosisz.

    Bądź radosny, śmiej się często. Miej dystans do życia, gdyż tu na Ziemi jest ono wielką iluzją, ale zarazem niezbędne dla twojego duchowego wzrastania.

   Służba Bogu to najbardziej wzniosła funkcja jaką może podjąć dziecko ludzkie. Ona obliguje ciebie do poddania się Stwórcy i spełniania Jego woli, gdyż On jest wielką Kosmiczną Inteligencją. Jego mądrość przewyższa ograniczony ludzki umysł. Bóg kieruje się Miłością i twoim najlepiej rozumianym interesem. Będąc z Bogiem w świadomej jedności nigdy nie zbłądzisz, a twoje drogi będą proste i kroczyć będziesz z Miłością i w Miłości.

Melchizedek
 

Udostępnij

Komentarze

2012-04-19 14:57:50 Wanda
"...i sam przebaczaj z calego serca..."
Wiem,ze to najlepsz droga do wolnosci,ale nie potrafie wybaczyc.
Tak sie zacietrzewilam w zlosci.ze nie moge zrobic kroku w przod...
POMOCY

2012-07-19 11:42:59 Beti
Wybacz sobie i wybacz innym;
Czysta Milosc zawsze wybacza, a My pocvhodzimy od tej Milosci i zarazem jestesmy Nia.Mow sobie oplaca mi sie wybaczyc, bo moje czyste serce emanuje czysta miloscia,wtedy moja droga rozwoju duchowego prowadzi mnie do szczescia i oswiecenia :)

2012-07-25 12:34:51 Sara
Kiedyś przeczytałam, że jeśli nie możesz komuś wybaczyć, słowo "wybaczam" nie przechodzi Ci przez gardło - wtedy odpuść
powiedz: "Odpuszczam jej/jemu/sobie "

2012-08-09 13:00:15 BASIA
MOIE KOCHANE PANIE MÓWICJE OPRZEBACZENIU JA ROBIŁAM TO NASCIE RAZY W KIERÓNKU TYCH KTÓŻY MNIE SKZYWDZILI WYBACZAŁAM SAMA SOBIE PROSIŁAM BOGA O PRZEBACZENIE A MIMO TO CZUJĘ˜ OKROPNY BÓL I CIERPIENIE POMÓŻCIE DZIĘ˜KÓIE.
2012-08-25 14:56:28 Stasia
Ja też doświadczyłam tego bólu jakim jest niemoc wybaczenia sobie i innym.Jest to okropne cierpienie które pali naszą duszę żywym ogniem.Jedynym lekarstwem jest czas ,,czas leczy rany,,i wola wybaczania sobie i osobom winnym.Potrzeba również powierzania Panu Bogu tych wszystkich spraw które nas bolą.Z Bogiem,pozdrawiam.
2012-11-24 17:58:43 Mariusz
I mnie przyszło wybaczyć i prosić o wybaczenie. Zanim do tego doszło musiało pojawić się zrozumienie - kim w istocie jestem i co ja tu robię? Zrozumiawszy że nie jestem ciałem ani umysłem przypatrzyłem się jak on działa. Pomogła mi w tym książka N.D.W."Gdy wszystko się zmienia zmień wszystko". Autor przedstawił w niej działanie umysłu i uświadomił jak małą wiedzą dysponuje, w oparciu o nią tworząc własny obraz świata. Jest to niezbędne aby automatycznie reagować na pewne zdarzenia, jednocześnie bardzo przeszkadza jeśli reakcja na nie postrzegana jest jako niewłaściwa raniąc tym samym naszych bliskich. Umysł tworząc "wypaczoną rzeczywistość" musi nauczyć się postrzegać inaczej to co widzi aby z "widzianej rzeczywistości" mógł przejść do "ostatecznej prawdy" i się nią posłużyć. Wymaga to myślenia o tym o czym się myśli. Nieoceniona jest przy tym pomoc ze strony naszej duchowej istoty dysponującej wiedzą przewyższającą nasz umysł i podpowiadającą nam najlepsze rozwiązani. Tyle teorii - praktyka jak zawsze potrafi sprawić wiele trudności które jak wszystko są przemijające.
2012-12-21 11:34:41 Krystyna
I co mi z tego, że jesteś kolegą..? Kiedy Ty cierpiałeś, na mnie zawsze polegałeś...! Kiedy mnie dopadło cierpienie..skończyło się Twoje dla mnie uwielbienie. Błagam , szukam pomocy..nic tylko mrok strasznej, długiej nocy..Pomocy!!!
2012-12-30 21:24:34 Stasia
Droga Krystyno ja bardzo dobrze rozumie Twój ból i Twoje wołanie o pomoc.Wołaj,na cały głos wołaj i proś Boga o pomoc bo tylko On jest w stanie Ci pomóc.Ja wyszłam ze swoim cierpieniem do ludzi,do kompetentnych osób ale przede wszystkim prosiłam Boga o pomoc.Zawsze kiedy myślałam że już nie dam rady że już będzie koniec że już nie wytrzymam zawsze czułam w sercu delikatną bardzo delikatną nutkę miłości która dawała mi iskierkę nadziej i wierzyłam że dam radę chociaż przez chwilę.I tak już kochana Krystyno ponad dziesięć lat żyję z w wierze,nadziei i miłości...Z Bogiem.Stasia.
2013-01-14 12:48:13 do Krystyny - Taidia
Bez miłości ciało i dusza więdnieje.
W przebaczeniu Wszechświat
Mateńka Ziemia jaśnieje.
Nieprzebrane bogactwo Miłości w Tobie
Najwyższą Miłością zaś wybaczenie
Zanim nie zrozumiesz,
Sercem nie poczujesz
o pomoc próżno błagasz...Kochanie:)
Kiedy...mur wokół siebie,
niską energią budujesz...
Nikt za Ciebie się nie obudzi...
Miłość bezinteresowna Cię ogrzeje
Ignorancja na lód ostudzi...
Zatem...do dzieła...
Nowa Era, Nowy Rok...
Pracuj...śmiało czyń każdy krok...

Pozdrawiam Światło zostawiam:)

2016-04-04 23:51:04 Marcin
Niektórzy zle pojmują sens wybaczania.
Wybaczanie nie polega na tym żeby być ciągle ofiarą,na zewnątrz trzeba być czasem surowym,aby bronić swoich praw,ale wewnętrznie mamy obowiazek wszystko akceptować z uczuciem bezwarunkowej miłości.Np:Jeśli ktoś mnie okradnie to znaczy że moja dusza była za mocno przywiązana do pieniędzy,i podświadomie przyciągnąłem złodzieja,jeśli zareaguje gniewem,to wszechświat będzie mi stwarzał więcej takich sytuacji.Ale to nie oznacza że nie mogę pójść na policję.


2016-04-05 09:56:11 Fundacja
Wybaczanie to potężny proces. Ma doprowadzić do takiego pozimu, że będziemy dochodzić swoich praw, sprawiedliwości bez gniweu,agresji, wewnętrznego napięcia, lęku itp. Jak najbardziej można iść na policję, pamiętajac równocześnie o wybaczeniu i uważności. Miłość to także łaska, miłosierdzie.
2018-04-30 15:59:19 Małgorzata
Proszę o modlitwę dla mnie o pracę, bym mogła do emerytury dotrwać w jednym miejscu wsród życzliwych ludzi dziękuję

Dodaj komentarz

capcha