Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 034 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Zrozumieć wyższą świadomość - Saint Germain

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 14.12.2010r. godz. 8.20

Drodzy Nauczyciele Miłości, Światła, Boskości! Czy możemy porozmawiać?
Saint Germain - Oczywiście, o czym?
Mariusz - O Miłości. Przyszło mi to jakby z podświadomości, cichego wewnętrznego głosu, choć umysł chciał o czymś innym. Słucham więc głosu Twego.
- Nie jest łatwo zrozumieć wyższą świadomość, bo z zasady jest głębsza, szersza, większa, mądrzejsza od odbiorcy, który próbuje się z nią zintegrować, przyjąć do swojego życia, stać się jej częścią, żywą komórką i w dodatku wielowymiarową.
   Zastanawiasz się czasami czemu nie otrzymujesz pisemnych przekazów dotyczących wiedzy kosmicznej rozumianej jako paranaukowe czy też odkrywcze wiadomości, newsy, itp. Owszem otrzymujesz i to nie mało, choć w innej formie jak inni. Zwróć uwagę, że w tych przekazach też mówi się o miłości jako tej niewyczerpalnej energii, źródle, Bogu. I jeżeli chcesz się upodobniać, utożsamiać, być jak Bóg, najlepiej jest zgłębiać Jego Esencję, a nie owoce, które z Niego wypływają. Nauka sięgnęła po badania, nasiona, Jego jądro, ale to nie oznacza, że bada jej prawdziwą naturę. Życie jest mistyczne, życie jest cudem, owocem Miłości, która jest twórcza i opiekuńcza, wieczna i nieskończona.
   Zgłębiaj chłopie istotę swej miłości, Miłości, która Cię zrodziła, dąż do stanu Miłości całym sobą, swoim życiem, zachowaniem, a wiele od Niej dostaniesz. Czuj i bądź jak Bóg nieograniczony w swej kreatywności, ponadczasowy, będąc świadomy swego istnienia w materialnej egzystencji. Łącz te światy, wymiary w sobie. Zobacz, poczuj, zrozum jakie to piękne doświadczenie, jak wiele masz do nauczenia się, a równocześnie do przekazania. Bierz i dawaj, ucz się i nauczaj, rozwijaj się i pomagaj w tym innym, kochaj i bądź kochanym.
   Ucz się bycia Bogiem w każdej sytuacji, wiedząc, że jesteś z Nim, Źródłem w połączeniu zewnętrznym i wewnętrznym. Uzmysławiaj sobie nieuzmysłowione, wyczuwaj niewyczuwalne, dostrzegaj niewidzialne. Poszerzaj swoją percepcję zmysłową i pozazmysłową, aby być równocześnie w świecie widzialnym i niewidzialnym. Oto twoje zadanie i niech tak się stanie.
    Twój brat, przyjaciel, kompan, sługa i współpracownik, twoja część większej całości. Jestem z Tobą nieustannie jako Bóg w Tobie i we Wszechświecie. Jestem, Jesteśmy, Jesteśmy to nasze Jestestwo (a psik - tu kichnąłem dość głośno), … prawda!

Saint Germain

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha