Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 405 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Niewiele wysiłku dla informacji od Źródła - Jezus

Email od Barbary z Francji z 25.12.2010r.
Kochana Helenko!
    Wczoraj dość długo siedziałam na necie, szukając różnych ciekawych informacji o Helenie Bławackiej, jednak zniechęciłam się bardzo, bo można trafić na takie "głupoty" …, nawet to, że była satanistką … pufff później jeszcze czytałam różne strony z przekazami i z natłoku tych informacji już kręciło mi się w głowie … czas leci, a ja go tracę na takie ładowanie się do bólu.
Poczułam, że mam poprosić o przekaz i wtedy przyszedł Jezus, otrzymałam mądrą i solidną informację, co jest mi potrzebne i wtedy zrozumiałam jak niewiele wysiłku mogę zrobić, aby otrzymać informacje z samego Źródła, aby się wzbogacić. :)
Z Miłością,
Basia: *:*:*:*:*
PS.
Załączam zdjęcie mojego kota, który polubił Energie Mistrzów i Archaniołów i kiedy medytuję lub piszę przekaz to siedzi mi na kolanach i nawet nie drgnie:)

Przekaz otrzymała Barbara Hływa, dn.24-25.12.2010r. godz. 00.55

Zgłasza się Jezus,

   Z serca twego mówię, pragnę przekazać tobie gorące przesłanie z rejonów Szambali twego drugiego domu. Źródło Mądrości, które pragnie ci pomóc w zagłębieniu mądrości Stwórcy naszego zaprasza cię w swe progi.
    Możliwości do nauki masz ogrom, możesz pytać nas Nauczycieli: My zawsze służymy ci pomocą. Nie musisz poszukiwać odpowiedzi w Googlach, kiedy nie masz pewności kto jest źródłem. Do nas zwracaj się o radę, co czytać, czym karmić swój umysł i serce. Błądzenie po niesprawdzonych portalach, fałszywych przekazach, które cię wytrącają z drogi ku Bogu są niepotrzebnym obciążeniem dla ducha umysłu twego.
   Damy ci potrzebną wiedzę, proś Boga o nią, proś o rozeznanie co dobre dla Ciebie, dla twego wzrostu i wartości ducha twego. Zwracaj szczególną uwagę na treści katolickie, portale na wartościach wynikających z kościoła, który oszukuje wiernych a sam szuka drogi, która może oczernić innych.
   Treści potrzebne dla twego wzrostu odnajduj u Nas, bierz, proś o przekazy, pytaj, zagłębiaj się w to, co cię interesuje, wierz temu co słyszy twe serce i pisze twa ręka. Nie odrzucaj pytań, one są pomocą, żeby dobrze maszerować w zgodzie z duszą swoją, sobą i Bogiem w tobie. Pisz co chcesz pytać, odrzuć lęk, że pytać nie można, raczej trzeba po to jest kontakt, po to dane są wam czasy, w których możecie swobodnie porozmawiać z Nami. (-)

Jezus 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha