Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 560 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Wykorzystujcie wiedzę duchową - Bóg, Miłość i Światło w Jedni

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 26.01.2011r. godz. 7.50

   Cieszy Mnie niezmiernie (Ojciec, Matka, Bóg w Jedni), że wykorzystujesz wiedzę duchową, że jest ona dla Ciebie wskazówką, drogowskazem, podpowiedzią. To jest bardzo duża umiejętność świadcząca o wyższej świadomości, rozwinięciu zaufania do rozwiązań w Duchu Miłości, w wiedzy i Energii Uniwersalnej, ponadczasowej, transcendentalnej.
   To, że otrzymujesz teraz mniej przekazów pisemno-mentalnych nie oznacza w żaden sposób pozostawienia, opuszczenia Ciebie przeze Mnie i moich posłańców, Twoich kosmicznych i duchowych braci i sióstr.
  Wręcz odwrotnie, świadczy o Twoim rozwoju, o tym, że przyszedł czas jeszcze pełniej wykorzystywać zdobyte umiejętności i wiedzę w codzienności, z jednoczesnym poszerzaniem odbioru niewidzialnego, a dostrzeganego tylko bardzo czułymi parazmysłami. Uczysz się języka Światła, komunikacji bez myśli, gdzie nie ma słów, zdań, a są tylko stany czucia, wiedzenia, zaufania wewnętrznej mądrości.
  Zastanawiałeś się nad tym, czy to, co mówi ciało jest ważniejsze od tego, co przekazuje nadświadomość, świat Ducha Miłości. Już zeszło olśnienie, przypomnienie sytuacji ze światem Natury, przyrody. Gdy masz dostatecznie rozwinięty zmysł duchowej komunikacji, świadomość ważności nieustannego dostrajania się do Źródła, potrzebę konsultacji duchowych, rzeczywistą umiejętność korzystania z wiedzy spirytualnej, to można śmielej pogłębiać kontakt z ciało-umysłem, duchami natury, ze świadomością zwierząt i roślin. Nie ulegniesz wtedy ich dużej sile i wrodzonej potędze istnienia, a pomożesz im wzrosnąć, wybrać rozwiązania wyższej jaźni, wskazać drogę rozwoju w Świetle i Miłości. I one: ciało, umysł, Natura chętnie skorzystają z takiego rozwiązania, z Boskiego prowadzenia.
   Uczycie się teraz być na jeszcze wyższym poziomie harmonii, dostrojenia, wysubtelnienia. Stąd bardzo szybkie reakcje w ciele. Wszelkie dysharmonie znajdują prawie natychmiastowe odzwierciedlenie w życiu, w codzienności. Tworzenie, materializacja z reguły zajmuje trochę więcej czasu, ale taka jest natura tego Wszechświata, tej rzeczywistości, gęstości istnienia. Aby tworzyć uźródlone, doskonalsze kombinacje, trzeba być w jeszcze większej harmonii, stabilności, równowadze duchowo-umysłowo-cielesnej. Inaczej nowe będzie budowane na niestabilnym podłożu, nietrwałych fundamentach, którym brak amortyzacji wstrząsów życiowych, tego czegoś jak przy budowlach z zabezpieczeniem antysejsmicznym.
   Trzeba mieć TO w sobie, we krwi, w umyśle, w ciele, prawdziwie i rzeczywiście (stabilność, harmonię, równowagę, wiarę). Sama wiedza nie wystarcza, trzeba ją jeszcze świadomie użytkować i przejawiać w codzienności, zarówno w najprostszych, jak i ekstremalnych warunkach.
To tyle, bo twoje dzieci czekają, bawcie się dobrze, ukochaj Je ode Mnie.

Miłość i Światło w Jednym

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha