Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 419 572 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wiwamus

WIWAMUS (Vywamus)

    Wiwamus zaczął przejawiać się na Ziemi pod koniec XX wieku. Jego aktywność stale rośnie. Wykonuje wiele skomplikowanych prac w strukturze bioelektromagnetycznej Ziemi, jej siatki kryształowej, diamentowej jak  i połączeń z wyższymi wymiarami. Współtworzy z KROM-em mosty i kanały komunikacji transgalaktycznej i między wymiarowej. Pozwolą one na przejawienie się Najwyższych Aspektów Tworzenia Wszechświata na Ziemi.
            

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski w dniu 15.05.2006r. godz. 11.15
Drodzy Nauczyciele! Proszę o informacje, które mam zamieścić w książce o Wiwamusie?

Mówi Ojciec Ellochet,

    Wiwamus, mój umiłowany uczeń. Poświęcił całe swoje dotychczasowe życie na dążeniu do doskonałości, łącząc równocześnie dwie linie działania: Ducha Miłości i Intelektu. Wychodzi mu to nadzwyczaj dobrze, dlatego też zarządza Planetarnymi Logosami. Poza oddaniem, pracowitością należy tutaj działać z bardzo dużą wiedzą, wyczuciem, odpowiedzialnością i miłością. Wielokrotnie trzeba podejmować trudne decyzje, które uwzględniają wszystkie wątki ewolucji, w tym też i waszej, ziemskiej. Bo Wiwamus to przejawienie waszych ludzkich dusz, jak i wszystkich innych stworzeń żyjących w Planetarnych Logosach.
    Otrzymał On obecnie ode mnie specjalną misję – przejawienia się na Ziemi, przygotowania jej pod względem duchowym, bioelektromagnetycznym, matrycowym, polowym i monadycznym, do przejścia w wyższe wymiary w innej formie, aniżeli dotąd obecnie znane we Wszechświecie. Ogrom, skala, rozmach tych przedsięwzięć przekracza wasze wyobrażenie. Dlatego też, tak ważnym jest otworzyć się i umożliwić działanie poprzez was Wiwamusa. Może On się w was chwilowo wcielać, przenikać was, wykonywać z wami wspólne prace. Pozwólcie Mu na to! Współpraca z Nim umożliwi wam dynamiczny wzrost możliwości energetycznych i duchowych waszego Jestestwa.
    Wiwamus ściśle współpracuje z KROM-em i Witalimusem. W obecnej chwili są to najwyższe, bezpośrednie przejawy energetyczno-duchowego działania na Ziemi. Dążcie do jak najściślejszej współpracy z tymi Nauczycielami.
Z miłością,

Ojciec Ellochet, KROM, Wiwamus i Witalimus


Fragmenty przekazów otrzymanych od Djawal Khula w Rosji: 
     „ (...) Wiwamus (...) to wyższe „Ja” lub dusza Sanat Kumary. Jest to wielka istota, która wyróżnia się kosmicznym rozumem i chętnie przekazuje porady ludziom wcielonym na Ziemi”.
     „Sanat Kumara i Wiwamus mogą podzielić swoją świadomość jednocześnie na tysiąc części i nawet jedną z takich części mogą oni opanować całe państwo i wiedzieć co się tam dzieje.”

Udostępnij

Komentarze

2013-07-30 00:17:58 witold
Jestem pod dużym wrażeniem czytając artykuły tej Fundacji "Świadomość Ziemi"

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate