Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 617 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Nauka ciszy - Anioły Miłości

Przekaz otrzymała Basia dn.18.01.2011r. godz.14.05
  Nauka ciszy jest bezcenna, w ciszy, w zupełnym oddzieleniu od słowotoku myślowego, odpoczywasz, poisz się energią, światłem, odbierasz siebie, zamykasz oczy i trwasz … trwaj w ciszy z ciszą, twoja cicha cisza …
  Czekając na przekaz odrywasz się od zgiełku tego świata, na bok odkładasz wszystko i w ciszy oczekujesz słów naszych, które przybliżą ci niebo.
   Przekaz jest jak podarunek od dnia przykrego wyrwany, on daje ci wytchnienie, on jest dla duszy twej darem. Słowa przelewasz na kartkę, tkasz nimi zeszyt cały, słowa, które przez ciebie Bogiem dziś się stały.One pocieszą, ukoją, łzy otrą, uśmiechem twarz zmienią i wszystko nabiera sensu a życie nabiera rumieńców.
   Przekaz ci daje wskazówkę, radę jak żyć dziś inaczej, ciesz się z tego co piszesz. Nie szukaj żadnych tłumaczeń, bo Niebo ci zeszyt utkało, pięknie go ozdobiło. To jest największa nagroda już w twoim życiu, ma miła.

Anioły Miłości

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha