Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 052 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Rozwijaj Boskość - Bóg Ojciec

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 19.01.2011r. godz. 7.50
Słucham Was, Nauczyciele Miłości i Wewnętrzno Boskości!
      Czemu wewnętrzna Boskości? To tak, jakby była schowana tylko w twoim wnętrzu. Czyż człowiek nie może być Boski? Cały, od czubka głowy po koniuszki palców, od duszy do ciała? Może! Mówię o tym do ludzi od wieków – możecie być BOSCY. Uwierz, UWIERZCIE. Bez wiary nie czyni się rzeczy wielkich, niemożliwych. Bez wiary życie jest uboższe, płytsze, pozbawione iskry życia, która daje radość, zachwyt życiem widzialnym i niewidzialnym, śmiertelnym i nieśmiertelnym, skończonym i wiecznym.
    Wszystko staje się jednością, gdy wierzy się w Dobro, Źródło, Boskość, gdy samemu czuje się, wie poprzez wiarę, że jest się jak Bóg, choć nie jest się tym Bogiem. Poznaje się wtedy prawdę o sobie, o swoich korzeniach i marzeniach.
    W przestrzeni Ziemi i Kosmosu jest tak wiele konceptów całkowicie oderwanych od Boskości, że inteligentna istota prędzej czy później dochodzi do wniosku, że czas rozpocząć poszukiwanie Boga. Najbliżej jest do samego siebie. Czas popatrzeć w lustro, dotknąć siebie, zaglądnąć w głąb siebie, w swoje myśli, uczucia, poczuć swojego ducha, rozpoznać stan swojej świadomości.
    Mądry człowiek nie musi długo i daleko szukać tego, co Boskie. Ono jest wszędzie, bo Bóg jest Wszechobecny, Nieskończony, więc jest wokół ciebie i w tobie. To, że człowiek czuje się niedoskonały, grzeszny, zagubiony, niekochany, wynika z poziomu zbiorowej mentalności, świadomości, jaki reprezentuje społeczeństwo, w którym żyje. Czas to zmienić! Czas się uświadomić, a przede wszystkim uwierzyć, że Boskość jest możliwa, realna, przejawiana także w człowieku.
    Wielu ludzi patrzy na piękno natury, niezwykłe widoki, formy, barwy, jakie są na Ziemi – kaniony, góry, lasy, jeziora, kwiaty, rzeki. Podziwia je i mówi: czuję całym sobą, że to Boskie dzieła. Ale gdy spojrzy na siebie, to widzi niedoskonałości, ułomności, skupia się przede wszystkim na fizyczności.
    Czas kochani poszerzyć horyzonty, rozlać się, swoją Świadomość, wzmocnić intuicję, zjednoczyć z Duchem. Tylko śmiałym, odważnym życiem poczujesz, że możesz więcej, że jest w tobie Bóg, dobry Bóg, że jesteś Boski.
    Rozwijaj BOSKOŚĆ, tak jak to pojmujesz, ale rób to, bądź takim, a zobaczysz, poczujesz, że jesteś na właściwej drodze. Przyjmij życie takim, jakie jest, nie walcz z nim, a modyfikuj, kształtuj na wzór i podobieństwo tego, co najlepsze w tobie. Tak zmienia się świat na lepsze, uźródla się go, sprowadza Niebo na Ziemię, Kocham, Miłuję, Jestem.

Bóg, Ojciec, Matka, WszechDuch, Mądrość, Moc, Miłość, Światło w Jednym

PS. Zadanie domowe (dla wszystkich chętnych): wypisz, co dobre w tobie, co chciałbyś, aby z Boskich Cech, atrybutów wzmocniło się, wzrosło w tobie – pomogę, nakieruję, zainspiruję. Już to robię. Love You.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha