Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 435 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Przekaz po XVI Medytacji Miłości 09.11.2008r.

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 09.11.2008r. godz. 22.45 (otrzymany po XVI Medytacji Miłości)

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Mówi Saint Germain, Melchizedek, Abraham i wielu innych, którzy żyli na Ziemi, dla Ziemi w służbie i radości Miłości,

     Cóż takiego się dzisiaj wydarzyło? Co takiego doniosłego się dokonało? Jaki „klik”, kolejna zębatka zapadła? Jaki w tym był Wasz udział i jaka będzie Wasza rola dalej? Pytania, pytania, a gdzie odpowiedzi. Nie, nie droczę się z Tobą, a wyprzedzam, formuję to, co jest w Tobie i innych. Niby wiemy, a nie potrafimy powiedzieć. Jak często tak się zdarza. Czemu tak trudno opisywać, mówić o przeżyciach duchowych, o wydarzeniach niematerialnych, energetyce, itp.
    Zacznijmy od materii, ziemskiej rzeczywistości – to co wspaniałego się wydarzyło, to fakt, że po raz kolejny zjechali się ludzie z wielu regionów Polski, aby wspólnie oddać się Bogu, powierzyć Mu całego siebie, całą swoją istotę do swobodnego użycia w celu Kreacji Miłości na Ziemi, w ludziach i we Wszechświecie. To jest naprawdę niezwykłe i budujące, że tak wielu chce się poświęcać, swój czas i środki na takie niematerialne działania duchowo-energetyczne. Powiadamy Wam, że niewielu jest tak odważnych, ufnych i wierzących. Ale niedługo, dzięki m.in. Wam będzie Nas więcej i więcej, aż w końcu przeważy szala i Światło Miłości rozświetli mrok, półmrok, pozorną jasność i wtedy wiele stanie się jasne, zrozumiałe bez potrzeby jakiegoś długiego i skomplikowanego tłumaczenia. Kochamy Was, miłujemy całym swoim przejawieniem wraz z Ojcem Ojców-Matką Matek. KOCHAMY WAS ….
     Każde Wasze spotkanie, czy to w większym czy mniejszym gronie jest świętym spotkaniem, czyni przestrzeń, w której jesteście i działacie – czy to fizycznie, czy mentalnie światlejszym, pełniejszym, czystszym i bogatszym o coraz wyższe tony i barwy Miłości.
With Love and Light,

Teachers

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha