Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 029 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Przejawić Miłość - misja człowieka

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 31.12.2010r. godz. 7.10

Słucham Was Przewodnicy Miłości i Wewnętrzno Boskości!

     Świadomość Chrystusowa w imieniu Wniebowstąpionych, Kosmicznych, Anielskich pól wspólnych świadomości bycia w Źródle, istnienia w Jedności, życia w wibracjach Miłości i Światła,
     Cieszy nas, że są ludzie na Ziemi, którzy poszukują Boga w sobie. Ty nim jesteś, jak i wielu innych. Aspekt Wewnętrznego Boga jest niezbędnym elementem na drodze rozwoju duchowego, wzrastania w Świetle, przejawianiu czystej świadomości Źródła. 
     W momencie, gdy dopuszczasz do siebie swoją boskość, znacząco zmieniasz siebie i globalną świadomość, oczywiście w pozytywnym znaczeniu.
     Kto odkrywa i utwierdza w sobie dobro, miłość, mądrość, ten regeneruje, uzdrawia i ożywia Świat, światy widzialne i niewidzialne. Staje się twórcą i wykonawcą w jednym.
     To jest misja człowieka na Ziemi – stać się Bogiem, jednym z innymi, jednym z Ziemią, Kosmosem, Wszechświatem, z samym Źródłem. Jak to osiągnąć, jak tego dokonać, jak utrzymać tak wysoki stan świadomości?    

Kochani!

       Dróg wiele, tak jak mieszkań i gwiazd wiele. To, co je łączy, to Duch, czysta wibracja Miłości i Światła. Reszta jest formą, która pokazuje bogactwo życia, a więc też wewnętrznych przeżyć.
       Nie warto szukać na siłę intensywności przeżyć, znajomości wielu ścieżek, a iść swoim tempem, swoją drogą, żyć w swoim świecie, tym, co przynosi życie. Wtedy następuj głębsze rozpoznanie, samopoznanie, odkrycie i rozwój tego, co Boskie w każdym z nas.
    Świat potrzebuje ludzi odważnych, aktywnych, szczerych, miłujących. Tacy ludzie zmieniają rzeczywistość, dokonują cudów, stwarzają nowe możliwości, wnoszą radość, obfitość, szczęście.
       Kto rozwija, pielęgnuje Boga w sobie, ten Nim się staje i w Źródle pozostaje. Jego sensem życia jest to, co Boskie, co dobre, co światłe, co miłujące, tworzące, uszczęśliwiające.
       Dążmy kochani nie tylko do wiedzenia, a przede wszystkim do PRZEJAWIENIA, przejawienia BOGA w SOBIE.

PRZEJAWIĆ MIŁOŚĆ, NIEŚĆ ŚWIATŁO, BUDOWAĆ NOWY MIŁUJĄCY ŚWIAT
Takie przesłanie daję błogosławiąc cały nowy kolejny ziemski rok.

Jezus Chrystus Sananda

Czysta Świadomość Chrystusowa

Bóg w każdym z nas

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha