Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 329 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Przeznaczenie

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 06.01.2011r. godz. 7.56           

Przeznaczenie – czym jest, jak je zrozumieć, jak się do niego dostosować?

Mówi Jezus Chrystus Sananda,

     Czy przeznaczenie determinuje los, życie? Nie, kochani, nie determinuje, choć znacząco wpływa na to, co robimy, czego doświadczamy, jak się rozwijamy i dokąd zmierzamy. Przeznaczenie duchowe polega na nadaniu tonu, dźwięku duszy, który powinien być rozwijany w trakcie jego istnienia. Rolą człowieka jest dostrojenie się do niego, uwolnienie wszelkich dysonansów, fałszywych tonów, rozwibrowań.

     Człowiek poprzez swoją świadomość, mądrość, wiedzę ma ogromny wpływ na to, co robi, jak żyje, jak myśli i czuje. Przeznaczenie, dźwięk duszy to powołanie do przejawiania określonych cech, aspektów istnienia, ich rozwijania dla dobra wspólnego, nadrzędnego. Pamiętajcie, wiedzcie, że Duch działa dla dobra wspólnego i realizuje to poprzez duszę, więc w przeznaczeniu nie chodzi o ciebie, a o nas. To twój wkład w budowę, istnienie wspólnego domu i dobra, a nie realizacja tylko określonych zadań.

     Dlatego też nie szukajcie, oczekujcie jakiś konkretnych sytuacji, podpowiedzi, przepowiedni, a głównego tonu, który poniesie was tam, gdzie będziecie mogli wzmocnić i przejawić aspekt przejawienia.

     Zwróćcie uwagę, że dźwięk rozchodzi się koncentrycznie (jak fale na wodzie), więc kierunek nie ma aż takiego znaczenia. Przeznaczenie jest wszędzie i zawsze, a nie tylko w określonym punkcie i momencie, który jest tylko wydarzeniem, kiedy masz ze szczególną mocą wyrazić to, kim jesteś, jakie jest twoje przeznaczenie.

     Dusza, która jest zrodzona z Miłości, Źródła ma w sobie naturalny stan Miłości, który nie jest jej obcy. Ona w swej istocie, jądrze, zarodku jest czystą świadomością, wibracją Źródła. I na tej bazie budowane są fale, dźwięki przeznaczenia dla danej inkarnacji, przejawienia. O tym trzeba pamiętać. Nadrzędną sprawą, stanem nad przeznaczeniem jest Miłość i Światło. Kto stroi się do tej wibracji, rozwija taką świadomość, ten zawsze realizuje swoje przeznaczenie. Kto szuka na siłę tego, co ma robić w tym życiu, co jest jego karmą, ten sam sobie utrudnia urzeczywistnienie tego, co poszukuje, co jest jego przeznaczeniem. Paradoks? Nie, kochani. To wiedza, mądrość, którą trzeba przenieść na życie, na codzienność.

     Czym innym jest wsłuchanie się w głos duszy, nadświadomość, a czym innym koncentrowanie się na tym, co dokładnie mam robić, aby wypełnić przeznaczenie. Ono jest, ale wszędzie, na każdym kierunku, który wybierzecie, w każdym miejscu i momencie życia. Warto więc żeglować w Miłości i Świetle, bo wtedy życie samo będzie odkrywać przed nami przeznaczenie, a my będziemy umieli je wypełnić. Nie ma co szukać na siłę, koncentrować się na tym, co będzie, a na byciu tu i teraz w duchu Miłości, w czystej wibracji Światła. Wtedy dociera się do Boskiego przeznaczenia duszy, realizuje się i spełnia w jedności ze Źródłem.

     Płyńcie kochani, rozwijajcie się, działajcie pamiętając o tym, że nasze przeznaczenie jest dla dobra wszystkich, że Bóg jest wszędzie, a więc w każdym z nas. Przejawiając Boga realizujesz nasze wspólne przeznaczenie.

Viva Love, Viva God, Viva Life, (Niech żyje Miłość, Bóg, Życie)

Jezus Chrystus Sananda

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha