Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 574 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Świadomość Chrystusowa

 

Przekaz odebrał Stanisław G. 3.05.2010 r. godz. 7.39

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Zgłasza się Jezus Chrystus, Zbawiciel,

(-)

     Gdy dzięki tobie wzrastają bliźni, ty także wzrastasz. Proszę ciebie, abyś na tyle na ile jest to możliwe, o czym zresztą tobie mówiłem, był Moim ramieniem Światła i Miłości, jako Chrystusa, niezbywalnego aspektu Miłości i Boga, Który Jest Miłością. Rozprzestrzeniaj Moje nauki duchowe. Swoją postawą rozgrzewaj serca swoich bliźnich. Stań się Miłością darowującą Miłość w pełnym zaufaniu do Miłości. Wszechświat roztacza nad tobą ochronę, dodaje sił i wiele przeszkód usuwa z twojej drogi, abyś mógł w pełni zaangażować się w dziele zaprowadzania królestwa Miłości na Ziemi. Misja, w której uczestniczysz, wyraża najgłębsze pragnienia twojej Duszy, świadomej swojej duchowej służby, w której jako człowiek uczestniczysz na Ziemi. Zamykają się kosmiczne cykle, otwierają się kanały dla przepływu na Ziemię nowych energii, podnoszących poziom wibracji planety i obecnego na niej życia.

     Naglącą sprawą jest, aby w ślad za tym podnosił się poziom rozumienia zjawisk zachodzących na Ziemi, w całym Systemie Słonecznym, a nawet w galaktyce i we Wszechświecie, bo wszystko jest jednością. Także naglącą sprawą jest podniesienie się poziomu duchowej świadomości ludzkości, jako świadomych swojej Boskości dzieci Boga, wykonujących z zaangażowaniem zadania, które legły u podstaw ich inkarnacji na Ziemi, jak również na rzecz siebie samych, dla wzrastania do poziomu świadomości Chrystusowej. Ludzkość musi wyjść z duchowego marazmu, jeżeli mają być urzeczywistnione bez większych wstrząsów plany Boga w podniesieniu Ziemi i życia na Niej w wyższe oktawy Światła. To jest obecnie najważniejsza sprawa przed którą stoi Ziemia i ludzkość. Miej tego świadomość i czyń wszystko, aby każda chwila twojego życia była wykorzystywana zgodnie z tymi celami.

     Stoisz obecnie przed wielką szansą uzyskania w tym obecnym życiu świadomości Chrystusowej, a więc zbawienia, przepustki do krystalicznie czystych obszarów Nieba. To jest wielki dar jaki sam sobie możesz sprawić, bo tylko ty jesteś władny to uczynić. Nikt inny za ciebie tego nie zrobi. Może pomóc, wskazać drogę, ale to ty nią kroczysz. Dodaję tobie sił i otuchy, abyś zmobilizował cały duchowy potencjał tkwiący w tobie i z determinacją, na jaką ciebie stać, a stać cię na wiele, wykonywał wszystkie duchowe prace jakie zostały dla ciebie przygotowane. Pogłębiaj w swoim życiu postawę pokornego i ofiarnego narzędzia Światła i Miłości w rękach Miłości, w rękach Boga, Który Jest Miłością, i Nas Nauczycieli.

     Nie buntuj się przed uczestnictwem w zadaniach jakie niekiedy stoją na twojej drodze, a przygotowane właśnie dla ciebie. Postawa ofiarności i pokory jest ze wszech miar potrzebna. Masz być przejawem ofiarnej służby Światłu i Miłości, jeżeli zależy tobie na urzeczywistnieniu Boskości. Ja w Swoim ziemskim życiu byłem takim właśnie narzędziem Miłości, a wyzwania przed jakimi stawałem i wykonywałem je, były daleko większe od tych przed którymi ty obecnie stoisz. Bądź bohaterski, bo teraz są czasy dla bohaterów, w skromnej, ofiarnej i metodycznej służbie Światłu i Miłości, w służbie Ziemi i ludzkości. Trzeba rozpalić ogień Miłości w sercach ludzkości, aby podnieść poziom jej świadomości, aby wszyscy zrozumieli, że są dziećmi tego samego Boga, mieli świadomość jedności i współodpowiedzialności za utrzymanie tej jedności w harmonii, w pokoju, w zgodności z prawami życia.

     Bóg nie nakłada na człowieka zadań niemożliwych dla wykonania. Twoja służba na rzecz podnoszenia świadomości Ziemi i ludzkości, a także i siebie samego, mieści się w granicach twoich możliwości, uwzględniając twoje codzienne obowiązki, które niech też będą płaszczyzną dla urzeczywistniania Światła i Miłości, gdyż nie mogą być one enklawą pozbawioną tych wartości.

     Kochaj i bądź kochany. Miłość dodaje skrzydeł, wznosi do Boskości, wyzwala wiarę i optymizm w końcowy sukces. Ufaj Miłości, ufaj Bogu, Który Jest Miłością, ufaj Nam Nauczycielom. Miej świadomość, że kroczysz po drodze dobrze przygotowanej dla ciebie, dla wznoszenia, zarówno ciebie, jak i życia na Ziemi, w wyższe oktawy Światła.

Z Miłością,

Jezus Chrystus, twój Brat w duchu i Przyjaciel

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha