Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 121 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Wsłuchiwanie się w głos Boga

Przekaz odebrał Stanisław G. 19.03.2008 r. godz. 7.13

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Saint Germain,

     Pozdrawiam ciebie i cieszę się z naszego kontaktu. Dobrze, że od rana nawiązujesz z Nami kontakt, że pragniesz go i tym samym stajesz się czystym kanałem, nie tylko dla komunikowania się z Nami, ale także, co jest równie ważne, dla przesyłania za twoim pośrednictwem wysoko wibrujących energii, podnoszących świadomość Ziemi i wszystkich jej mieszkańców. Wszechświat potrzebuje wielu takich ofiarnych i czystych dzieci ludzkich dla transformowania planety. Czyń wszystko, co jest w twojej mocy, abyś doskonalił swoje umiejętności w byciu jak najczystszym kanałem dla komunikacji międzywymiarowej. Módl się do Stwórcy w tej intencji. Afirmuj tę sferę twego rozwoju duchowego.

     Nie ustawaj w pracach nad podnoszeniem poziomu twego rozwoju. Może mieć to miejsce tylko wówczas, gdy stajesz się coraz pokorniejszym i posłuszniejszym narzędziem Miłości w rękach Boga. Staraj się być takim instrumentem. Czyń wszystko, aby Bóg, nasz Ojciec-Matka, czuł się dobrze w tobie i wzrastał w jedności z tobą, dla twojego i ludzkości dobra oraz Jego chwały. Cieszę się z twojego zaangażowania w kroczeniu na wewnętrznej drodze życia.

     Wewnętrzne bogactwo duszy, o czym wiedz, promieniuje także na całą twoją zewnętrzną sferę przejawiania się w materialnej rzeczywistości. Zachowuj równowagę w obu tych płaszczyznach przejawiania się ciebie jako cząstki Boga. Osiągniesz taki doskonały stan będąc w nieustannej jedności z Bogiem w tobie obecnym, ze świętą obecnością JAM JEST. Afirmuj tę moc Boga w tobie i stań się nią. Bądź Bogiem w działaniu w pełnej jedności z Nim. To twoja stała praca. Doskonal twój kontakt z Bogiem, aby coraz pełniej przejawiał się On w tobie i przez ciebie. Jesteś na najlepszej drodze dla osiągnięcia Boskiej doskonałości w szacie ziemskiej człowieka. Nie ustawaj w podejmowaniu działań ukierunkowujących ciebie na realizację tego najwspanialszego celu twojej duszy.

     Wszechświat wspiera ciebie na twojej drodze życia. Dotyczy to zarówno twego życia duchowego, jak i przejawiania się w materialnej rzeczywistości. Dziękuj za wszystko czego doświadczasz. Wyrażaj Bogu, Ojcu-Matce, wdzięczność za Jego przejawianie się w tobie. Tym sposobem otwierasz się na Jego wzrastanie w tobie, a jest to jedynym wyznacznikiem twojego rozwoju. Pamiętaj o tym. Na swój rozwój duchowy patrz z punktu widzenia rozwoju Boga w tobie, Którego cząstką jesteś. Bez Niego nie istniałbyś, podobnie jak każdy z Nas.

     Módl się, tak jak to czynisz dotychczas, w intencji pogłębiania świadomej jedności z Bogiem dla urzeczywistniania Miłości w twoim życiu, dla twojego dobra i dobra całego Wszechświata.

     Raduj się także z osiąganych sukcesów. Pamiętaj, że radość z sukcesu, choćby dotyczyło to niewielkiego aspektu twojego życia, przyciąga następny. W ten sposób pozytywnie programujesz się i stwarzasz lepsze możliwości dla przejawiania się i wzrastania w tobie Boga, a tym samym i ciebie samego.

     Podobną drogę życiową przechodziłem i Ja zanim osiągnąłem Boską Doskonałość. Zawsze jestem w jedności z Bogiem, jak i Jego posłusznym narzędziem. Tego samego życzę również tobie.

     I na zakończenie, apeluję do ciebie. Kontaktuj się jak najczęściej z duchowym Wszechświatem Światła i Miłości. Jeden pisemny kontakt dziennie z Nami to absolutne minimum. Dobrze byłoby, aby takich kontaktów w ciągu dnia było więcej. Nie muszą być one długie. Ważne jest, aby twoja świadomość ukierunkowywała się coraz bardziej na sferę duchową. Nie oznacza to, abyś zaniedbywał sprawy materialne. Nic takiego. Będąc w kontakcie z Nami będziesz otrzymywał wskazówki jak prowadzić swoje sprawy tutaj na Ziemi, co pozwoli tobie uniknąć wielu potencjalnych kłopotów, gdybyś był zdany wyłącznie na siebie. Ponadto, w ciągu dnia nieustannie uświadamiaj sobie potrzebę bycia w telepatycznym kontakcie z Bogiem i czyń to. Otwieraj swoje wnętrze na Jego inspiracje. Zapraszaj Go do aktywnego uczestnictwa w twoim życiu. Zadawaj konkretne pytania. Wsłuchuj się w Jego głos. Uważnie obserwuj swoje otoczenie, gdyż On komunikuje się z tobą na wielu płaszczyznach i formach, także za pośrednictwem innych osób, w których także przebywa, a którzy mogą tobie coś istotnego zakomunikować. 

     Apeluję też do twojej codziennej życzliwości wobec twoich współbraci, z którymi idziesz przez życie. Bądź dla nich dobrym przykładem życzliwości w codziennym życiu. Niech się od ciebie uczą jak żyć godnie, sprawiedliwie i z życzliwością dla drugiego człowieka, wszelkiego życia. Wiesz przecież, że wszystko jest jednością w Bogu, Który we wszystkim jest obecny.  

     Pozostawiam ciebie w Moim Świetle, pod Moją opieką i ochroną.

Twój przyjaciel,

Saint Germain   

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha