Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 020 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Bukiet róż

 

Email z 11.12.2010r.

Kochani!

     Przesyłam Wam wierszyk, który napisałam po przekazie od Serpis Bey, przesyłam również rysunek. Pierwszy przyszedł rysunek, na drugi dzień przekaz i wierszyk.

Pozdrawiam z Miłością,
Basia

PS. Mariusz wysyłam również rysunek, który namalowałam pod wpływem Twojego przekazu "Wzmacnianie impulsu w sobie", muszę Ci powiedzieć, że ogromną pracę zrobił ten przekaz we mnie i bardzo mi pomógł zrozumieć, to co było dla mnie niezrozumiałe. Dziękuje:) i jeszcze raz dziękuję za wszystkie przekazy, które zamieszczacie na stronie Fundacji :) Nazwałam ten malunek "mandala życia".

Basia                                          

Przekaz otrzymała Barbara Pach, dn. 10.12.2010r. godz. 9.39

Moc i Energia Miłości jest z tobą i trwa w tobie. Witaj mówi Serapis Bey,

     Moc w Jam Jest ogarnia Cię i pracuje na chwałę Boga Żywego przejawionego w twym sercu. Jednocząc się z Mocą Bożą przez JAM JEST stajesz się czystym, pięknym przejawem Boga tu i teraz.

     Z Mocy Pana przemawiam z serca twego, przekazuję ci widzialny przejaw Boga w tobie. Zdolność rozeznania objawienia przez czystość twej duszy (a ja czuję jak ogarnia mnie spokój i pewność, że dobrze odbieram przekaz - dziękuję całym sercem).

     Przejaw Boga przez twe życie, jedność z Panem Naszym daje Ci moc i boskość. Połączenie w tobie wszystkiego przez Boga, jedność z nami, przejawi serce pełne mocy oraz Energii Bożej, przepełnione Jego Miłowaniem każdego stworzenia. Pogódź się z wolą, którą nosisz w sobie. Wolą, która przemawia przez ciebie Naszym głosem. Oddaj swe serce Nam jak oddajesz z wolą natchnionej duszy. Przenika Cię pole mojego działania tu i teraz, przemieniasz się i wzrastasz. Oczyszczam co nie oczyszczone wynikające z nieświadomości serca i umysłu. Moje Pole pozostanie w tobie, możesz czuć ciężkość, działanie potrwa dziś i pozostanie z tobą do oczyszczenia pełności.

     Połącz się ze Mną w sercu, powierz mi swe życie, abym mógł kroczyć w jedności z tobą poprzez jedność z Bogiem. Jesteśmy Jednością, siłą i mocą w Bogu i przez Niego. On nas poczuł i przekazał Siebie Nam. Śle Ci Bukiet róż z głębi serca twego. Łączymy się z Bogiem jak róże w tym bukiecie.

Jam Jest, Serapis Bey

Bukiet róż

 

 Poczułam w sercu bukiet róż kwitnących,

a w środku czerwienia skrząca róża - moje imię.
 
A obok tulił ją czule Bóg Ojciec w otoczeniu Mistrzów,
w kolorach tęczy z Mocy Bożej w sercu mym błyszczącej.

Bukiet Róż był przeogromny, bo Archanieli w nim byli,
każdy wtulony światłem skrzącym od bieli.
 
I Grono Anielskiej Braci na ten bukiet się składało,
I Ty bracie co te słowa czytasz w tym bukiecie błyszczałeś.
 
Przejawem Mocy Boga serce swe ukwieciłam,
przelałam to na papier, farbką też ozdobiłam.
 
By każdy gdy to zobaczy otworzył swe serce na Boga,
i ogród w nim powstał Boży Mocą Miłości przejawiony.
 
Kocham te Róże we mnie bo one są mną ja Nimi,
i ramie w ramie kroczymy przez życie z wolą Boga. 

Barbara Pach

10.12.2010r.

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 14.09.2010r. godz. 8.55 

Wzmacnianie impulsu w sobie 
         Słucham Was Nauczyciele Miłości! 

 

     Słuchanie, praktykowanie i działanie to podstawa rozwoju nie tylko duchowego (Lama Bon Po), a każdej innej wartości, talentu, daru, możliwości stworzonej przez Naturę i okoliczności (Wszechświat). Do tego potrzeba jeszcze mądrości, uważności, samodyscypliny, pasji, wytrwałości, ufności i wierności zasadom dobra, pokoju i miłości. Łącząc te elementy stwarzasz mandalę życia, swojego i wielu innych, rozbudzasz to co najlepsze, najwartościowsze, najszlachetniejsze w bliskich i dalszych znajomych, choć czasami bliscy nie będą rozumieli i akceptowali twojego rozwoju, empatii, dążenia do Światła i Miłości.

     Światło odkrywa to, co było w cieniu, rozjaśnia to, co ciemne i mroczne, uwidacznia jeszcze bardziej zło, aby żyjący mogli jeszcze bardziej świadomie dokonać wyboru, podjąć decyzję jak, z kim żyć, w jakim duchu się rozwijać, co robić, aby kwitnąć, dojrzewać, przejawiać siebie.

     Co robić aby przekonać niezdecydowanych, tych co są zbyt skoncentrowani na sobie, na ciemnej mocy i stronie życia? Nic, po prostu czekać stając się samemu coraz bardziej świadomym, ufnym Źródłu, Duszy, Boskiemu Zamysłowi Stworzenia.

     Podkreślam, że Bóg nie tworzył zła, bo go nie miał w sobie, nie wiedział do końca jaki przebieg będzie miało Istnienie, życie, światy, którym dawał życie, przestrzenie i możliwości.

     Czy ktoś kto kocha, ten rodzi świadomie przyszłego mordercę, krzywdziciela, egocentryka, szalonego odmieńca? Do wzniosłego rozwoju potrzebna jest klarowna wizja zrozumienia, Świadomość ŹRóDŁA jako nieustającej MIŁOŚCI, ŚWIATŁA, DOBRA. Wizja dualnego Boga w Jego sercu, umyśle, zamiarach i czynach to podszept niższych wibracji, sił ciemności, które są, powstały w wyniku daru życia, wolności przejawienia, ale nie były z założenia tworzone, rodzone przez Źródło dla zadawania bólu, cierpienia innym.

     Trzeba umieć rozróżnić to, co Boskie, od tego, co ludzkie i nieludzkie. Zdać sobie sprawę, że Źródło jest, było i będzie, że my tworzymy Jego ciało, ale nie wpływamy na Jego jądro, serce w negatywnym rozumieniu. Wręcz odwrotnie – pobudzamy je do dalszego rozświetlania, do wzmacniania impulsu w sobie, we Wszechświecie, we wszystkim czym jest i będzie.

     Gdy Ty się rozwijasz, to tak jakby Bóg się rozwijał. Pozdrawiam ze świetlistej Szambali,

Lama Bon Po

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha