Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 484 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Czuć się faktycznym Mistrzem

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 23.10.2010r. godz. 0.45 (od momentu usłyszenia wewnętrznego głosu „weź przekaz” do usiądnięcia przy stole i rozpoczęcia pisania zajęło mi około 20 minut; wróciliśmy dzień wcześniej z Ameryki Południowej i było dużo porządkowej roboty – rozpakowanie się, pranie, było po prostu co robić)

     Trochę tobie zajęło usiądnięcie na ten przekaz. Już kiedyś na ten temat rozmawialiśmy. Czy drobne sprawy porządkowe są tak ważne, że odsuwa się na plan dalszy przesłania duchowe? Wiesz, że nie, a jednak to im poświęcasz czasami więcej uwagi i energii, jak byciu świadomym telepatą, kanałem, rozwojowi samego siebie dla szerszej perspektywy, jaką jest ludzkość, Ziemia, Kosmos, Duch.

     Gdy ty wsłuchujesz się w kosmiczną, duchową mądrość to zyskuje na tym Wszechświat, a to przecież twój prawdziwy dom, twoje źródło życia. Rozwija to też Ducha, Wszechducha, bo gdy ty się rozwijasz, to znajduje to swoje odzwierciedlenie w świecie niefizycznym, niematerialnym.

     Kilka razy przemknęło tobie pytanie, z kim rozmawiasz i nieusatysfakcjonowała ciebie odpowiedź – Jezus w Tobie, jakby to był inny Jezus aniżeli ten prawdziwy. Czyżby postrzeganie fizyczne ciągle przeważało nad duchowo-plazmatycznym? Już nie, ale ciągle jeszcze gdzieś tli się umniejszanie siebie samego. Czemu?

     Czemu tak wiele ludzi woli być uniżonym, przesadnie skromnym, bardziej hołdującemu swoim niedoskonałością, słabościom, jak w prawdzie dostrzegać i rozwijać boskość w sobie? Odpowiedź jest znana tobie, a ponieważ piszesz nie tylko dla siebie, więc dopowiem – bo tak jest wygodniej, łatwiej być słabym, któremu ktoś pomoże, jak temu, który ma samemu wykazać dużą odporność, odpowiedzialność, kreatywność, wytrwałość i to wszystko, co będzie czyniło tego człowieka prawym i mądrym, kochającym i świecącym blaskiem duchowym. Te cechy trzeba rozwijać, dać im możliwość zaistnienia w swoim życiu, a nie skazywania ich na wartości abstrakcyjne, niemożliwe do osiągnięcia w moim życiu, ciele, umyśle. To takie w pewnym sensie wygodne samoograniczenie, aby móc liczyć na to, że ktoś pomoże, rozwiąże za mnie moje sprawy, z równoczesnym pozostawieniem sobie luzu na szalone doświadczenia, imprezki, luzacki tryb życia, na złe humory, wewnętrzną i zewnętrzną agresję, lenistwo czy też hedonistyczne zachowania.

     Ścieżka Mistrzów nie daje takiej luki, wymaga rozwoju, ale nie wyklucza odpoczynku, zabawy. Wręcz odwrotnie – Mistrz wie, kiedy trzeba wyluzować, zwolnić obroty, zabawić się, odpocząć. Wie też wiele innych rzeczy, które umie przełożyć na praktyczne życie, wyrazić je poprzez siebie. Ma świadomość poznanego i rzeczywistości nieodgadnionej, jeszcze jemu nieujawnionej, jak i tej niestworzonej, a będącej już w fazie projektowania, można powiedzieć w Boskim Zamyśle.

     Mistrz umie uczestniczyć równocześnie, równolegle w życiu fizycznym jak i eterycznym, duchowym, w znanym i nieznanym. Nie musi wszystkiego umieć, wiedzieć, znać się na tym i owym, ale na telepatycznej synchronizacji tak. W tym ma być supermistrzem odbierającym na każdym poziomie, w szerokopasmowej perspektywie istnienia. Od słyszenia do odczuwania, od widzenia do wiedzenia, od myślenia do bycia.

     Już poczułeś, że masz co do robienia w tych tematach. Nie ty jeden. Każdy, kto czyta ten tekst niech na chwilę zastanowi się, poczuje, odbierze, zrozumie jak ważne jest rozwijanie jasnoczucia, jasnosłyszenia, jasnowiedzenia. Kluczem jest miłość i wola, wola bycia lepszym jak się jest obecnie wiedząc, że moc dokonania jest w człowieku, jego ciele i duchu. Jej reaktywowanie, rozwijanie, kultywowanie jest jednym z podstawowych zadań człowieka w każdej dekadzie życia.

     Bardzo ważnym jest uświadomienie sobie bycia, jako bycia – „to be, or not to be” oto jest pytanie. Dla adepta Ścieżki Mistrzowskiej odpowiedź powinna być już znana, dla Mistrza natomiast przejawiona: Jestem, więc Jestem; Jestem, kim Jestem; Jam Jest; Jestem. Rozwijaj się w tym duchu, w takiej rzeczywistości, a wyjdzie to na dobre całemu światu, również temu Twojemu, choć jest on też i naszym światem.

     Spodziewałeś się innego przekazu (myślałem, że będzie coś o wyjeździe do Peru), ale w tym jest dużo prostej mądrości, którą masz przejawiać, aby czuć się faktycznym Mistrzem. Moc w Tobie, czas ją w pełni wykorzystać, utwierdzić się w niej, ukazać sobie i światu. Bądźmy mocni w miłości, czystości, świetle, mądrości, a bogactwo Ojca będzie naszym.

Chrystus w Tobie, Świadomość Świadomości w Świadomości, Miłość w Miłości, Światło w Światłości, Duch i Dusza w Jednym, Ja i Ojciec to Jedno

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha