Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 491 207 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Medytacyjny Krąg Uzdrawiania

Serdecznie zapraszamy do udziału 
w co wtorkowych medytacjach

osobiście -  ul. Mariana Hemara 2, Piaseczno koło Warszawy i Warszawa (adres ruchomy) od 18:30 do 21:30 (naprzemiennie) 
zadzwoń aby dowiedzieć się gdzie aktulanie jest medytacja 
duchowo - 10-15 min. pomiędzy  godziną 19:00 a 21:00 

MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA

POTRZEBUJESZ UZDROWIENIA? TWOI BLISCY? 
NIE MOŻESZ UCZESTNICZYĆ BEZPOŚREDNIO W MEDYTACJI
NAPISZ LIST, EMAIL – ZADZWOŃ - PRZYŚLIJ SMS
DOŁĄCZYMY TWOJĄ PROŚBĘ DO NASZYCH MEDYTACJI 
PRZYŁĄCZ SIĘ MENTALNIE, DUCHOWO I WZMOCNIJ PROCES UZDROWIENIA
 
       11 stycznia 2011 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” uruchomiła stały cykl uzdrawiających medytacji – Medytacyjny Krąg Uzdrawiania. Medytacje odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18-tej do 21-ej.
Jeżeli czujesz potrzebę pomocy innych ludzi, duchowego wstawiennictwa dla twojego uzdrowienia (twoich bliskich), to możesz przysłać do nas list, email, sms-a z podaniem imienia osoby i rodzajem dolegliwości, choroby. Twoją prośbę położymy w środku kręgu medytacyjnego, do którego zasiadamy regularnie od pięciu lat w Warszawie. Wiemy jak wiele dobrego przyniosły medytacje, które do tej pory prowadziliśmy. Wierzymy, że poprzez Medytacyjny Krąg Uzdrawiania, który działa poza czasem i przestrzenią (nie ma znaczenia odległość i miejsce gdzie przebywa uzdrawiana osoba, rodzina, związek), będziemy mogli pomóc większej ilości ludzi.
Na pewno zwiększysz moc uzdrawiania samem modląc się, pisząc prośby do Stwórcy i przyłączając się do medytacji (nie musi być to dokładnie o tym samym czasie; opis, przykłady próśb do Stwórcy znajdują się na naszej stronie tutaj – „Prośby do Źródła - Zawierzenie Miłości - List do Boga”).
 
 
 
UZDROWIENIE
ZIEMIA I LUDZKOŚĆ POTRZEBUJE WIELOWYMIAROWEGO UZDROWIENIA! 
POMóŻMY ZIEMI, POMóŻMY INNYM, POMóŻMY SOBIE! 
MEDYTUJMY I PAKTYKUJMY UZDROWIENIE!
 
Większość, a pewnie każdy z nas ma coś do uzdrowienia, czy to na planie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym czy duchowym. Z reguły nie wiemy, co nam dokładnie dolega, a tym bardziej co jest faktyczną przyczyną tego stanu. To jak się uzdrowić, nie znając przyczyny? Co i w jakiej kolejności uzdrawiać? Czy problem jest tylko we mnie, czy też zaraziłem się od kogoś innego. A może od czegoś innego – wody, powietrza, ziemi, obcych?
 
UZDRAWIAJĄC DUCHA, DUSZĘ UZDRAWIASZ CAŁEGO SIEBIE
 
Kto pojmuje życie holistycznie, ten wie, że powinniśmy uzdrawiać siebie całościowo, na wszystkich poziomach. Kto wierzy w Moc Stwórczą, Boga, ten wie, że pierwotny impuls życia wypłynął z Ducha, z Czystej Bezwarunkowej Miłości. Dlatego też uzdrawiając ducha, uzdrawiamy także umysł i ciało.
 
JESTEŚMY Z DUCHA - ŻYJEMY W MATERII
 
Wszechświat, Kosmos, Ziemia, doświadczenie, umysł i zmysły pokazują nam, że procesy tworzenia i materializacji zajmują jakiś określony czas, że są one mniej lub bardziej długotrwałe. Występują również zjawiska kwantowe, niespodziewane, natychmiastowe, gdzie czasokres od przyczyny do skutku jest prawie natychmiastowy. Wtedy słyszymy o niezwykłych zjawiskach, cudownych uzdrowieniach, wyjściu z nieuleczalnych chorób, gdzie nie było już żadnej nadziei, poza jedną – Siłą Wyższą, Duchem, Bogiem.
 
BóG UZDRAWIA – JEMU ZAWIERZAMY PROCES UZDRAWIANIA
 
Poprzez pobudzenie wyższej, holistycznej i duchowej świadomość w nas samych, zwrócenie się do Pierwotnej Mocy, do samego Źródła, korzysta się z najwyższych poziomów duchowego uzdrawiania, w wyniku których uruchamiają się również naturalne procesy samouzdrowiania. Bóg zna nasze potrzeby, możliwości, dolegliwości, problemy, choroby. Zna ich przyczyny, więc wie o wiele lepiej od nas, jak je uzdrowić. Gdy prosimy Stwórcę o pomoc, to Najwyższe Siły Miłości i Dobra rozpuszczają wzorce energetyczne naszych dolegliwości, chorób, problemów. Robią to z wyższego poziomu wiedzy, świadomości, doświadczenia, mądrości, uwzględniając całą złożoność naszego istnienia. Proces ten jest tak szybki, na ile jest to możliwe. Gdy powierzamy Bogu uzdrowienie, to mamy pewność, że w zgodzie z wyższym planem, wielowymiarowym przejawieniem, wszystko to, co mogło w danym momencie zaistnieć, dokonało się. Zawierzenie to zaufanie, zaakceptowanie tego, czego się doświadcza i życie z uwzględnieniem Uniwersalnych Praw Duchowych (m.in. prawo jedności, prawo przyczyny i skutku, prawo miłości) i praw Natury (m.in. cykliczność, fizyka, chemia, grawitacja, elektryczność, bioenergomateria).
 
POMÓŻMY BOGU NAS UZDROWIĆ!
 
Inteligenta istota, jaką niewątpliwe jest człowiek, powinna korzystać z tego wielkiego daru danego jej od Życia. Świadomość, umysł stwarza nam możliwość wyboru, korzystania z doświadczeń, wiedzy, umiejętności i możliwości innych ludzi, zgłębiania nierozpoznanego i niewidzialnego, penetrowania różnych światów i zaświatów. Jest już tak wiele wiedzy i faktów potwierdzających fizykę kwantową, życia po życiu, uzdrawiania duchowego, że najrozsądniejszym wnioskiem jest zaakceptowanie takiego stanu rzeczy i aktywne włączenie się w przebieg tych procesów. Gdy prosimy o cokolwiek, to róbmy też coś samemu w tym kierunku, wsłuchując się w wewnętrzny głos, głos duszy, wyższej jaźni i na tej podstawie podejmujmy określone działania.
 
W GRUPIE MOC - W JEDNOŚCI ZWYCIĘSTWO
 
Samemu trudno jest żyć. Ba! Nie byłby nas tu i teraz, gdyby nie nasi przodkowie na Ziemi i w Niebiosach. Jaka energia się wytwarza, gdy spotyka się kilka, kilkadziesiąt, kilkaset czy tysiące ludzi, to każdy czuje i wie. Tak też jest z subtelnymi energiami, Energią Duchową. Im więcej zjednoczonych dusz, tym większa moc, tym większe zwycięstwo. Im bardziej ludzie są zawierzeni i oddani Źródłu, Światłu, Miłości, tym więcej może się wydarzyć, tym głębsze i szybsze procesy mogą zajść.
 
MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA 
INSPIRACJA Z NIEBA, INTENCJA Z SERCA, DZIAŁANIE W JEDNOŚCI
 
Spotkania osób świadomie praktykujących medytację zawierzenia, medytację z przekazu, oddających siebie jako kanał i instrumenty dla swojego Wyższego Ja, Sił Wyższych, dla Ducha i Energi Miłości, wytwarzają ogromną moc twórczą, transformującą, uzdrawiającą. Korzystajmy z tej mocy, z takiej możliwości, włączajmy w swoje życie i cieszmy się uczestnictwem i efektami. Pojawią się one na pewno także w fizycznym wymiarze. Doświadczajmy cudów medytacyjnego, duchowego uzdrowienia.
 

JAK DZIAŁA MEDYTACYJNY KRĄG UZDROWIENIA

1. Przez dany tydzień zbieramy prośby na wszelki możliwe sposoby - telefonicznie, emaliowo, z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej, sms-mi, bezpośrednio od zainteresowanych. Prośby mogą dotyczyć osób bliskich, rodziny, znajomych, chorób fizycznych, psychicznych, duchowych, spraw Ziemi i ludzkości.

2. Wydrukowane, napisane na karteczkach prośby wykładamy w każdy wtorek na Znaku Miłości na stoliku stojącym w środku kręgu uzdrowienia w naszym pomieszczeniu w Warszawie, czasami też tam, gdzie podróżujemy. Zdarza się, że mamy spotkanie w Polsce czy zagranicą we wtorek. Nasza nieobecność (Heleny i Mariusza) nie wstrzymuje działania medytacyjnego kręgu uzdrawiania w Warszawie.

3. We wtorki między godziną 18:00 a 21:00 odbywają się prace medytacyjne z intencją uzdrowienia tematów poruszonych w prośbach. Są one skrótowo przedstawiane uczestnikom medytacji.

4. Do medytacji poza kręgiem warszawskim przyłącza się wiele osób w kraju i zagranicą, którzy pracują z nami na rzecz Ziemi i kosmosu.

5. Bardzo wskazane jest, aby osoby proszące przyłączały się do tych medytacji, co najmniej tyle razy ile poprosiły o ich wyłożenie np. przez trzy, pięć kolejnych wtorków. W ten sposób wnosimy swój własny wkład w proces uzdrowienia. Można to zrobić poprzez modlitwę, medytację, oddanie siebie Bogu dla uzdrowienia wszystkich proszących. Nie musi to trwać dwóch godzin, wystarczy kilkanaście minut (my też nie medytujemy cały czas – rozmawiamy, następnie medytujemy, później dzielimy się wrażeniami i jeżeli jest czas to pojawia się kolejna medytacja). Jeżeli nie ma takiej możliwości (jest się w pracy, opiekuje się dziećmi itp.), to wyraźmy intencję duchowo-energetycznego uczestniczenia w tych medytacjach i niezależnie w innym czasie pomedytujmy z tym tematem.

6. Wyłożone prośby są co jakiś czas palone i zmywane wodą, aby je uwolnić i oczyścić również za pomocą fizycznych żywiołów (ognia, wody, powietrza i ziemi). Z reguły udaje nam się tego dokonać przy dźwiękach szamańskich bębnów, konchy, na łonie natury, przywołując duchy i moce kierunków, żywiołów, Matki Ziemi, Niebios i świętego środka – naszego serca. Jeżeli nie mamy takiej możliwości to palimy prośby sposobem miejskim – na balkonie, podwórku, parapecie okna, a popiół spłukujemy w zlewie lub toalecie.

7. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy w ten sposób komuś pomóc, nawet go nie wiedząc i nie słysząc. Robimy to bezinteresownie, nie oczekujemy słów wdzięczności, nie wymagamy zapłaty za wyłożenie próśb, choć każde słowo, każda kwota przysłana na rzecz działalności fundacji jest dla nas dużym wsparciem.

Kto chce, czuje taką potrzebę, niech śmiało przysyła prośby, które mogą dotyczyć wszystkiego, co leży nam na sercu, co jest dla nas ważne, co może służyć dobru pojedynczego człowieka, zwierzęcia, drzewa, rzeki, kraju, jak i całej ludzkości i Ziemi. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zadzwonicie, przyślecie nam krótką relację, świadectwo uzdrowienia, czy też wejścia w ten proces.
Błogosławimy i pozdrawiamy wszystkich proszących, uzdrawianych, medytujących, jak też cały świat duchowy, który de facto dokonuje tych duchowych uzdrowień.

Z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi” 

Linki do tekstów o:
jak medytować z Aniołami 
minął rok działania Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania
j
ak doskonalić medytację 

          

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO MEDYTACYJNEGO KRĘGU UZDRAWIANIA

Napisz ile razy chciałbyś, aby twoja prośba była wyłożona w Medytacyjnym Kręgu Uzdrowienia "Świadomość Ziemi"  

Udostępnij

Komentarze

2012-06-22 19:17:17 Krystyna
SERDECZNIE WITAM I DZIĘ˜KUJĘ˜ ZA WSZYSTKO CO ROBICIE,ZA MEDYTACJE I ZA TAK PIĘ˜KNĄ STRONĘ˜ Z PRZEKAZAMI,CZYTAM JA OD LAT.BARDZO PROSZĘ˜ O MEDYTACJE W CELU UZDROWIENIA MEGO KREGOSŁUPA,PROSZE O 5 MEDYTACJI.BARDZO DZIĘ˜KUJĘ˜ I PRZESYŁAM WIELE SERDECZNOŚCI I MIŁOŚCI DLA WAS KOCHANI.KRYSTYNA

2014-02-16 18:37:25 Alina
Bardzo dziękuję za medytację w intencji mojej mamy. Jest osobą starszą. Miała zapalenie płuc. Potem była bardzo osłabiona, nie mogła samodzielnie chodzić. Nie miała apetytu. Teraz powolutku porusza sama się po mieszkaniu i ma lepszy apetyt. Dziękuję, bardzo dziękuję
2014-10-22 15:17:14 Łukasz 87
Dziękuje za działalność kręgu medytacyjnego , przyłączam się do niego od wiosny i mam intencję :
Proszę o jak najszybsze wprowadzenie przez Saint Germaina i białych rycerzy światła programu obfitości NESARA i GESARA i aby każdy człowiek na Ziemi otrzymał należne mu 100 000 000 $ USA odszkodowania za nielegalne działalności rządów, banków , karteli farmaceutycznych religijnych., itp. , aby wprowadzono ponad 6000 tłumionych przez rządy technologii (np. darmowa energia i uzdrawianie dźwiękiem) , aby zlikwidowano sekretny rząd i podatki i wyzerowano wszystkie kredyty i długi , aby ani 1 $ z całej wartości Nesara i Gesara ( 2 septyliardów $ USA netto - 2000000000000000000000000000000000000000000000 % USA nie został ponownie ukradziony przez siły ciemności i aby był dobrze wykorzystany :)

2014-10-28 09:51:07 ROMAN
WALCZĘ Z RAKIEM JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU JAK NARAZIE UDAJE MI SIĘ WYGRYWAĆ A TO DZIĘKI WSPARCIU LUDZI DOBREJ WOLI O OTWARTYM SERCU I UMYŚLĘ PROSZĘ O DALSZE WSPARCIE
2017-08-11 21:13:46 Edyta
Bardzo serdecznie proszę o pomoc w uzdrowieniu mojego ukochanego przyjaciela Axa ( owczarek niemiecki) choruję na ciężką padaczkę . Z serca dziękuję .
2018-05-15 17:27:52 Gosia
dziękuję za działanie kręgu medytacyjnego i proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy o jakiej marzę w miejscu mojego zamieszkania , by praca ta dawała mi satysfakcję i by inni byli zadowoleni z mojej pracy pozdrawiam serdecznie proszę 5 razy moze w końcu wystarczy

Dodaj komentarz

capcha