Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 115 879 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Czułość - Ojciec Ellochet

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 20.02.2006r. godz. 23.35

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Mówi Ojciec,

     Chcę porozmawiać i przekazać tobie jak należy rozumieć czułość.
    Po pierwsze, nie należy kogoś krzywdzić na żadnym planie i poziomie. Gdy kogoś krzywdzimy narażamy się na uczucie energii bólu drugiej osoby, czy tamtej strony. Stąd jest tak ważne kierować się w życiu prosta zasadą – „nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”. Wtedy wiesz, że w zakresie twojego odczuwania nie narażasz nikogo na ból, urazę, czy inne negatywne uczucia, czy wręcz fizyczną przemoc.
     Po drugie, można kogoś krzywdzić psychicznie, emocjonalnie będąc tego nieświadomym. Dlatego tak ważne jest komunikowanie się pomiędzy ludźmi jako jednostek, grup, nacji, narodów, mówiąc otwarcie, co jest dla was bolesne. Tylko o tym wiedząc możemy unikać sytuacji, zdarzeń, słów, gestów, zachowań, które mogą kogoś zaboleć. Mam na myśli prawdziwe zabolenie, a nie urażenie czyjegoś ego, fałszywej dumy. Z tym jest bardzo ciężko sobie radzić i nie należy przejmować się gdy ktoś będzie mówił, że go boli, gdy tak naprawdę to będzie jego rozbujane ego, wywyższone „ja” bolało. Nie należy się tym przejmować, bo zawsze ważniejsza jest Prawda Uniwersalnej Miłości, Miłość Bezinteresowna i Służebna. Jeżeli te racje będą wyznaczały twoje postępowanie, myśli, zachowania, to nigdy nikogo nie urazisz. Będziesz dla drugiej strony chodzącym sumieniem, promykiem światła, nawet gdy on tego nie dostrzeże w pierwszej chwili. Nie dziś, to jutro zagra jemu w duszy ta prawdziwa miłość, miłość której tak naprawdę nikt nie może się oprzeć. Nawet najwięksi szubrawcy, mordercy wiedzą, co to miłość, kochanie, czułość. Któż nie gładził kogoś lub czegoś czule? Jeden swoje dziecko, drugi żonę-męża, trzeci samochód. Zawsze jest gdzieś okazja do wykazania czułości. Zapewniam was, że nie ma człowieka na całym świecie, który by wewnętrznie nie wiedział co to jest czułość.  Trudno im jest to tylko okazać. Takim ludziom trzeba w tym pomagać, zachęcać ich do śmielszego okazywania czułości, bo czułość to zewnętrzny obraz, oznaka miłości. Każdy miły gest, uśmiech, spojrzenie, słowo jest oznaką czułości, a więc miłości. Bezwarunkowej, bo uśmiechamy się nie oczekując nic w zamian. To są pierwsze poważne oznaki empatii i miłości. Dalszym krokiem czułości są już konkretne czyny i działania. Nawet w trudzie pracy jest czułość. Drwal, który rąbie drzewo też jest czuły. Nie pracowałby w lesie, jeżeli by go nie lubił (mam tu na myśli zawód wybrany wolno, świadomie, a nie pod przymusem, czy z przyczyn tylko finansowych). Wie, że taką pracę ma wykonać, z czułością chodzi po lesie, wybiera słabsze, starsze drzewa, pozostawiając młode i dorodne, aby dalej rosły i kwitły. Podobne przykłady można znaleźć w każdej pracy. Tak więc należy dążyć do czułości w normalnych kontaktach międzyludzkich, jak i człowieka z florą i fauną, w każdej relacji życia.
     Po trzecie, nie należy oszukiwać czułości. Fałszywy uśmiech, wymuszona życzliwość spowoduje reakcję zwrotną na poziomie duszy, na poziomie uczuć. To się wyczuwa nawet u was ludzi, a dusza zawsze wie, czy jest brana pod włos, czy nie. Nie silcie się nigdy na wymuszoną czułość! Czyńcie ją tylko wtedy, gdy wynika ona prosto z waszego serca, z waszej wewnętrznej potrzeby. Wielu powie, że jest im tak trudno, że są często zmęczeni i otępiali, że nie mają siły na zwykłą uprzejmość, a co dopiero na czułość. I tu tkwi właśnie punkt ciężkości – chodzi wam o uprzejmość, czy o czułość? Ludzi uczą być uprzejmymi, ale nie czułymi! Nawet w rodzinie jest z tym problem. Nawet do najbliższych człowiek jest często tylko uprzejmy. A gdzie zwykła, naturalna czułość, ta płynąca z głębi serca? Uciekła, poszła sobie? Strajkuje, a może umarła? Nie, ona ledwie żyje i zawsze żyć będzie, bo wynika z nieśmiertelnej Miłości, jest Moją Iskrą w każdym człowieku. Problem tylko jak ją rozpalić, jak ją obudzić do prawdziwego życia. Nie jest to trudne. Poproście swoją duszę, aby mogła przez was działać, poproście mnie, Ojca-Matkę waszą o wskrzeszenie, rozbudzenie i pełne działanie tego ognia, a krok po kroku będziecie coraz bardziej czuli wewnętrzną potrzebę bycia czułym i wrażliwym, nie tylko na swoje potrzeby, ale także innych. I tak to zaczynając od siebie, będziecie z czasem coraz więcej czułości oczekiwać od innych. I zaczniecie jej wtedy doświadczać, bo się na nią otworzyliście. Już Ja się o to postaram, nie martwcie się. Potem, z czasem zobaczycie naraz, że zaczynacie być czuli dla innych, dla waszego otoczenia, że nawet możecie czule pogłaskać wasz telefon, komputer i innego człowieka, że możecie czule rozmawiać i odczuwać to, co czuje druga osoba, czy nawet grupa osób. Wtedy też będziecie mogli na bieżąco reagować i czynić tak, aby było im miło i przyjemnie. Bo czułość to są fale miłości, które transformują wszystkie blokady, złości, lęki czy strachy. Druga strona zaczyna ci ufać, bo nie widzi w tobie zagrożenia. Ufa tobie, ot tak po prostu. A czy wy im ufacie? Jeżeli tak, to powinniście się otworzyć i kochać Mnie, tak jak Ja kocham Was, bezgranicznie. Czyż nie widzicie tego budząc się każdego dnia? Żyjecie, nadchodzi nowy dzień. Tyle pięknego można zrobić, tyle miłości rozdać, tyle ludzi, zwierząt, ptaków uszczęśliwić. Wystarczy tylko ufać, uśmiechnąć się i ruszyć w świat nie martwiąc się o to, co będzie jutro, pojutrze.
      To takie proste, dzieci moje kochane! Świat powstał z ufności, z miłości, z potrzeby czułości. Dając wam życie, mogłem okazać wam swoją miłość poprzez czułość. Dałem wam ojca i matkę, którzy dbają o was, czule tuląc i troszcząc się o was w dzieciństwie. Potem możecie tą czułość zacząć oddawać rodzicom, mówiąc im, że ich kochacie, że ich potrzebujecie. Uszczęśliwiacie się nawzajem. I tak trzymać, przez całe życie. Jak dziecko, które biegnie ci na powitanie, gdy wracasz z pracy. Wspaniałe uczucie. Należy je pielęgnować i świadomie adaptować do codziennego, dorosłego życia. Ufnie, nie obawiając się, że druga strona was zrani. Bo i to się zdarza. Poboli, ale też trzeba o tym rozmawiać. Z miłością, czułością, bez obrażania się i oczekiwania, że druga strona pokaja się, że ty wykażesz się racją. Pamiętajmy o bezinteresowności i przebaczaniu. Bądźmy wyrozumiali i kochający nawet gdy boli. I znowu wiele osób zapyta – „a mój partner, dziecko nie słucha mnie, nie kocha mnie”. No cóż, tak też bywa. Zawsze jest inne rozwiązanie.
Podkreślam – zawsze! Jeżeli będziesz się kierował miłością, to znajdzie się rozwiązanie. Ja w tym pomogę, będę wspierał i szukał najlepszego dla ciebie wyjścia. Zwróć się tylko do mnie i poproś o pomoc, podsunięcie rozwiązania. A Ja, Stwórca będę ci służył i pomagał, tak jak to się robi dla najukochańszego dziecka. 
Z miłością i czułością, 
Ojciec Ellochet
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Boże, proszę Cię uzdrów mnie z skutków wylewu krwi do mózgu.
Najpierw lewatywa czy oczyszczanie tym kefirem itd. I jak często lewatywe?
Ale to jak najpierw lewatywa a potem oczyszczanie kefirem. Czy jak? I jak długo te lewatywy?
Błagam o modlitwę dla moje suni która ma guzy. Boże pomóż nam, daj nam jeszcze zdrowie i czas...
Witam, ale czy to nie jest tak, że cześć oddajemy Bogu a nie aniołom?? Anioły to również...
zakupiłam:znak miłości,kubek,podkładki,poszewke na jaśka,magnesy i jeszcze kilka rzeczy super...
Proszę o dobrą energię i modlitwa dla mojego kochanego sznaucerka Wilunia,boli go łapka. Tak...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate