Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 474 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Apeluję o większą życzliwość - Maryja

Przekaz odebrał Stanisław G. 1.05.2010 r. godz. 23.44

Słucham Was Drodzy Nauczyciele Miłości.

Zgłasza się Matka Boska,

    Jestem przy tobie zawsze obecna kiedy Mnie o to prosisz. Jestem też obecna w trakcie odmawiania przez ciebie modlitw, dekretów Fioletowego Płomienia, gdy zapraszasz do tych czynności Nas, twoich Nauczycieli. Bądź wówczas świadomy Naszej obecności przy tobie.
   Błogosławię ciebie Światłem Mojej Miłości. Zawsze odwzajemniam twoje błogosławieństwa Światłem i Miłością kierowane do Nas. Wówczas spływają na ciebie wielkie dary z duchowego skarbca Wszechświata, gdyż będąc w jedności z Bogiem Ojcem-Matką mam dostęp do wszystkiego co Bóg posiada. On darowuje się Swoim dzieciom wszystkim czym Jest i co posiada. Taka też jest i twoja natura, jako zrodzonego z Jego ducha, na Jego podobieństwo.
   Pogłębiaj więzy Miłości z Bogiem, ze wszelkim życiem, gdyż we wszystkim Bóg się zawiera. Pogłębiaj też więzy Miłości z Nami, twoimi Nauczycielami z woli Boga. Przejawem pogłębiania twoich więzów z Bogiem i z Nauczycielami jest zapraszanie Nas do wspólnego odmawiania modlitw, czy dekretów Fioletowego Płomienia lub do innych duchowych prac, które urzeczywistniasz.
  Zapraszając Nas wspomagamy ciebie w oczyszczaniu, uzdrawianiu i urzeczywistnianiu intencji twoich działań na wielu planach i wymiarach. Miej to na uwadze. Dlatego zapraszaj Nas do wszystkich twoich działań, nie tylko na polu czysto duchowym. Jesteś wówczas pod ochroną i ciemność nie ma do ciebie dostępu. Zapraszając do twojego życia, o czym pamiętaj, dajesz Nam upoważnienie do kierowania twoim życiem, zgodnie z Miłością i Boskimi prawami, w sposób uwzględniający twoje najwyższe dobro.
   Postępując z Miłością wzrastasz na drodze do Boskości, a w ślad za tobą wzrastają również Nauczyciele. Bóg, o czym wiedz, wynagradza i wywyższa wszystkich tych, którzy przyczyniają się do wzrastania swych bliźnich. Odnoś to także do siebie. Jeżeli więc przyczyniasz się do oczyszczania, uzdrawiania i wzrastania twoich współbraci, wzrastasz także i ty, i odpowiednie  łaski i dary Stwórcy spływają na ciebie. Takie jest prawo i Bóg zadba, aby było ono przestrzegane, aby odpowiednie łaski i dary spłynęły na tego, który przyczynia się do wzrastania Boskiego stworzenia.
   Bądź zawsze otwarty na Światło i Miłość, na przyjmowanie Ich darów, które mogą spływać na ciebie z różnych źródeł, także od twoich bliźnich. Dary te mogą mieć różną formę, nawet na pierwszy rzut oka mogą nie wydawać się takimi. Bądź zatem uważny i skoncentrowany w kontaktach z bliźnimi, z którymi rozmawiasz lub przebywasz, aby nie „przegapić” darów i łask, jakie za ich pośrednictwem płyną do ciebie od Boga. Wiedz, że Bóg, tak jak ciebie, prowadzi do Boskości również twoich bliźnich. Nieprzypadkowo spotykasz na swojej drodze takie, czy inne osoby. Pomagając im, pomagasz sobie. Wspomagając ich, wspomagasz siebie. Wszystko jest bowiem jednością, o czym pamiętaj.

Apeluję o większą życzliwość wobec współbraci. W każdym razie nie skąp im miłego słowa, uśmiechu, ciepła. Wiele spotkanych przez ciebie osób pragnie być wzbogaconymi takimi właśnie przejawami twojej Miłości. Nie stroń od innych ludzi tylko dlatego, że są potrzebującymi lub są na niższej hierarchii społecznej z ludzkiego punktu widzenia. Nie masz wglądu, dlaczego dusza wybrała taką właśnie formę przejawiania się w człowieku.

   Bądź obserwatorem życia, także i siebie. Dzięki temu wzrastasz, stajesz się dojrzalszy, możesz podejmować dojrzalsze decyzje, a więc z poziomu duszy, a nie płynące z umysłu, z ego.
   Nie dawaj się ponosić emocjom. Emocje zawsze wskazują, że ich podłożem są nieoczyszczone, określone aspekty twojej duszy. Rozpoznawaj to co w tobie nie jest doskonałe, a następnie przekazuj do oczyszczenia. Jeżeli czujesz się niekomfortowo, a nie wiesz co jest tego przyczyną, proś o pomoc, aby duchowy Wszechświat Światła i Miłości pomógł tobie rozpoznać co jest tego przyczyną, abyś mógł ją odłożyć do oczyszczenia. W następstwie próśb, czy modlitw w takiej intencji, życie będzie tobie stwarzało dogodne sytuacje dla rozpoznania i odłożenia tego co w tobie nie jest jeszcze krystalicznie czyste. Jednakże, wymagana jest od ciebie z jednej strony postawa uważności wobec wszystkiego czego doświadczasz, a z drugiej zaufanie, że sytuacje, w których uczestniczysz, czy przeżywasz, mają na celu nie skrzywdzenie ciebie, lecz całościowe, podkreśl to, uzdrowienie twojego życia. Uświadom sobie, o czym wielokrotnie zapewniał ciebie Bóg, że jesteś pod Jego ochroną. Tak naprawdę nikt i nic nie jest w stanie ciebie skrzywdzić, jeżeli jesteś w świadomej jedności z Bogiem.
   Korzystaj z całego bogactwa jakie daje tobie życie, z ufnością, a zarazem z roztropnością. Zawsze zapraszaj Boga i Nas Nauczycieli, abyśmy towarzyszyli tobie, nawet w prostych, rutynowych codziennych czynnościach. Mamy dużo czasu i nie obarczysz Nas swymi problemami. Wiesz przecież, że Bóg i Nauczyciele mają „podzielną uwagę” i jednocześnie mogą działać w odniesieniu do wielu osób i na różnych wymiarach. Umożliwiaj Nam to, bo bez twojego przyzwolenia niewiele możemy dobrego dla ciebie uczynić. Nauczyciele są przejawem Miłości, a Jej naturą jest bezwarunkowe darowanie się. Darów Miłości nie brakuje Nauczycielom, gdyż czerpiemy je z bogactwa Boga, z Którym jesteśmy w jedności. Zresztą wiesz o tym. Chodzi więc o to, abyś tę prawdę urzeczywistniał i w szerszym zakresie, niż dotychczas ma to miejsce, zapraszał Boga i Nauczycieli do twojego życia.
Błogosławię ciebie i pozdrawiam. Przyjmij te dary, gdyż z Miłością są darowane.
Maryja, Matka Jezusa

Ps. Podziękuj Bogu, Naszemu Ojcu-Matce, za dar jaki uzyskałam kierując twoimi krokami, jako Twoja Nauczycielka. Jesteś pojętnym uczniem, posłusznym i rozważnym, wbrew temu, co niekiedy o sobie sądzisz.
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate