Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 186 185 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Nie ustawaj w modlitwach - Maryja

Przekaz odebrał Stanisław G.  24.08.2006 r., godz. 15.10

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Maryja,

    Pozdrawiam ciebie Moje Dziecko. Przytul się do Mojego matczynego serca. Potrzebujesz matczynej Miłości i opieki. Ja tego wszystkiego tobie udzielę.
   Nie lękaj się, miej ufność do Mnie, matki matek. Ja rozumiem wszystkie twoje problemy życiowe z jakimi idziesz przez ten świat. Powierzaj się Mnie. Razem ze Mną łatwiej ci będzie pokonać trudności jakie niesie to ziemskie życie. Jestem zawsze do twojej dyspozycji, zawsze gotowa podać Moją pomocną rękę, otworzyć przed tobą Moje matczyne serce i wesprzeć Moją wielką Miłością. Zaufaj Mi. Przychodź do Mnie zarówno ze swoimi radościami, jak i smutkami. Ja ciebie zawsze przyjmę i przytulę do Mego serca.
    Moje kochane dziecko nie ustawaj w modlitwach i staraniach w uzdrowieniu i oczyszczeniu planety Ziemi. Twoje modlitwy uzdrawiają Ziemię, podnosząc ją w wyższe oktawy Światła i Miłości, a także przyczyniają się do rozwoju Wszechświata. Modlitwa i oddanie się sprawie uzdrowienia planety Ziemi przez każdą istotę ludzką o czystych intencjach jest obecnie bezcenne. Dlatego nie ustawaj w działaniach ukierunkowanych na uzdrowienie planety, na której żyjesz.
    W przeszłości, zanim znalazłeś się na tej planecie, wyraziłeś gotowość, jako ochotnik, pracować na rzecz jej uzdrowienia. Wszechświat raduje się z faktu podejmowania przez ciebie tych wszystkich działań, do których zobowiązałeś się. Niechaj właśnie te działania stanowią istotną treść twojego życia na Ziemi. One są bardzo ważne obecnie, w okresie wielkiego przełomu czasu, na którym znajduje się Ziemia, Galaktyka i Wszechświat.
   Niebiosa nie zapomną o twojej bezinteresownej, pełnej czystych intencji pracy na rzecz uzdrowienia Ziemi. Także i Ja wielokrotnie żyłam na tej planecie i podejmuję działania uzdrawiające Ziemię. Jednakże siły Światła i Miłości mogą skutecznie uzdrawiać Ziemię za pośrednictwem dzieci ludzkich o czystych intencjach przyjścia Jej z pomocą.
     Wielkie dzięki tym wszystkim ludziom, którym jak tobie, leży na sercu troska o podniesienie Ziemi i doprowadzenie do należnego Jej miejsca we Wszechświecie.
   Zachęcam ciebie do intensyfikowania twojej pracy na rzecz Ziemi, ludzkości i Wszechświata. Poświęcaj temu każdą chwilę, abyś nie marnował czasu, którego jest tak niewiele.
    Zwracaj się do Mnie o pomoc we wszystkich twoich sprawach, a zawsze wyjdę tobie naprzeciw.
Maryja
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
18 marca o godzinie 8,30 widnieje obraz rezonansu gdzie widać jakie fale będą za kilka godzin...
Witam, Bog jest we wszystkim I wszystkich we mnie w tobie w Aniolach. Powinnismy oddawac czesc...
Tak zgadzam sie.
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate