Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 419 573 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Iluzja zawsze jest iluzja - Jezus Chrystus

Przekaz odebrał Stanisław G. 18.05.2010 r. godz. 9.24

Z Kim rozmawiam?

Zgłasza się Jezus Chrystus, 

    Błogosławię ciebie Światłem Mojej Miłości. Otulam polem z Mojego pola, abyś wzrastał w Miłości, tak jak i Ja wzrastam, także dzięki tobie. Wszystko jest jednością. Jeżeli ty wzrastasz w Miłości, stając się piękniejszym i doskonalszym w oczach Boga, od tego czym i kim byłeś poprzednio, wzrastam i Ja, a także i Bóg, w Którym wszyscy jesteśmy zawarci, a Którego obecność jest w każdym z Nas. Zawsze bądź świadomy istnienia jedności z Bogiem, z Miłością, ze wszystkim co jest, a co wyłoniło się z Miłości i z Boga, Który Jest Miłością. Te odwieczne prawdy pogłębiaj i utrwalaj na każdym kroku i w każdej chwili twojego życia.
    Świadomość jedni człowieka z Miłością, z Bogiem Który Jest Miłością, ze wszelkim życiem, a więc także i ze sobą samym, jako cząstki wielkiej całości, jest bezcennym skarbem człowieka. Taki stan czyni go otwartym na przyjmowanie łask i darów Stwórcy. Bez stanu świadomości jedni człowieka z Bogiem niemożliwy jest wzrost Boskości w człowieku. Módl się w intencji pogłębiania świadomości jedni człowieka z Bogiem, z wszelkim życiem, w którym zawarta jest Miłość i Bóg, Który Nią Jest.
    Świadomość jedni z Bogiem jest także niezbędnym warunkiem dla osiągnięcia przez człowieka stanu świadomości Chrystusowej. Świadomość Chrystusowa jest właśnie przejawem zrozumienia i doświadczenia przez człowieka, że jest Bogiem, że jest Miłością, w Której wszystko jest zawarte i Która jest jedyną trwałą rzeczywistością. Dlatego nieustannie rozwijaj i utrwalaj w sobie stan świadomej jedni z Miłością i z Bogiem, Który Jest Miłością, a także ze wszelkim życiem.
    Odrzuć od siebie, uczyń to stanowczo, wszelkie przejawy dualności w twoim życiu. Niech one nie przejawiają się w tobie. Nie bądź glebą, na której przejawy świadomości dualności mogłyby ujawniać się i wzrastać w tobie. Definitywnie skończ z myśleniem, że obok ciebie jest Bóg lub ktokolwiek inny. Ty jesteś Bogiem, a On jest tobą. Również twój bliźni jest tobą, a ty nim. Ty tylko dostrzegasz iluzyjność odrębności od ciebie wszystkiego co postrzegasz swymi ziemskimi zmysłami. Ale iluzyjność postrzegania nie jest prawdziwym duchowym postrzeganiem z pozycji Miłości i Boga. Iluzja zawsze jest iluzją. Nie jest więc odwieczną prawdą, która jest w tobie i którą jesteś. Pogłębiaj wyższe zrozumienie prawdy o Bogu, Który Jest wszystkim co jest, gdyż jest to także prawda o tobie, jako jedni z Nim.  
    Jeśli w pełni zrozumiesz i doświadczysz stanu jedni z Bogiem, z wszelkim życiem, odpadnie od ciebie wszystko co jest przejawem dualnego myślenia, odczuwania, postępowania. Znikną wówczas wszelkie przejawy egotyzmu i związanych z tym negatywizmów, jak chciwość, pożądanie, nieumiarkowanie, samowola, prostactwo, krzywdzenie innych, a w rzeczywistości siebie przez siebie samego. W to miejsce otworzysz się na przejawianie w tobie przymiotów Boga, a w szczególności Miłości, mocy i mądrości. Z całym zaangażowaniem, na jakie ciebie stać, a stać ciebie na wiele, dąż do urzeczywistnienia wspaniałych przymiotów Boga, wiedząc że droga do tego prowadzi przez pełne urzeczywistnienie przez ciebie stanu jedni z Bogiem i z całym Jego stworzeniem.
Z Miłością,
Jezus Chrystus
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate