Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 106 836 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Napełniamy cię Światłem - Stwórca

Przekaz odebrał Stanisław G. 23.01.2008 r., godz. 7.27

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Jezus i Stwórca, 

     Pozdrawiam ciebie i cieszę się na twój kontakt ze Mną od samego rana. Napełniam ciebie Moim Światłem i chronię od wpływów ciemności i wszelkich niebezpieczeństw.
     Bądź pochwalony Światłem Boga i wzrastaj w Nim i razem z Nim. On kocha ciebie niewyobrażalną dla ciebie Miłością. Odwzajemniaj tę Miłość na tyle na ile ciebie stać. Odwzajemniaj ją Bogu oraz wszelkiemu życiu, także i sobie, kochając siebie i darowując się także i sobie samemu.
Jezus 
 
    Dziecko Moje kochane to Ja Ojciec w tobie obecny. Pozdrawiam ciebie, napełniam Moim Światem. Bądź zawsze w świadomej jedności ze Mną. Odmawiaj swoje piękne modlitwy i afirmacje i w ślad za tym odważnie krocz ku Mnie, ze Mną wszystko czyniąc, myśląc, mówiąc i odczuwając. Niechaj całe twoje jestestwo, na tyle na ile możesz je ogarnąć, a jesteś większy niż myślisz, że jesteś, powierzy się Mnie całkowicie.
     Jesteś Mi potrzebny i nawet nie wiesz jak bardzo. Pragnę przejawiać się i wzrastać w tobie, zarówno dla twojego dobra, jak i całego Mojego stworzenia. Umożliwiaj Mi to zawsze i wszędzie. Ja troszczę się o ciebie troskliwie. W Moim Imieniu troszczą się o ciebie twoi Nauczyciele, a masz ich wielu. Dziękuj Im za ich troskę wobec ciebie, opiekę za wszystko co dla ciebie czynią. Błogosław Ich. Błogosław także i Mnie, a energia twego błogosławieństwa powróci do ciebie pomnożona. 
     Jesteśmy jednością. Pogłębiaj tę jedność, tę najwyższą wartość w twoim życiu. Beze Mnie byłbyś nikim. Nie myśl, że tym stwierdzeniem chcę ciebie poniżyć, ale chcę uświadomić tobie Moje znaczenie w twoim życiu, jako Boga, Który jest pełnią, Który jest wszystkim we wszystkim. Twoje myślenia, jako „ja sam”, jest jedynie iluzją ego, które nie jest rzeczywistym wytworem. To swego rodzaju program informatyczny, jak by to sięgnąć do waszych obecnych wyobrażeń związanych z informatyką. Możesz ten program, zwany ego, zmienić, podporządkowując się Mnie. Robisz to zresztą i nie ustawaj w tym. Jednakże skutecznie możesz to uczynić tylko z Moją pomocą. Sam jeden nie podołasz temu. Dlatego nieustannie proś Mnie o pomoc w pogłębianiu między Nami Jedności, o pomoc w całkowitym powierzeniu się Mnie przez ciebie, gdyż na najgłębszym poziomie rozumienia jedności jesteś Mną. Ja bowiem odradzam się i wzrastam w tobie i przez ciebie, tak jak to czynię w odniesieniu do każdego przejawu Mojego stworzenia. Miej tego świadomość zawsze i wszędzie. Kochaj wszystkich Miłością czystą, bezwarunkową, a takiej samej będziesz doświadczał.
Stwórca
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Boże, proszę Cię uzdrów mnie z skutków wylewu krwi do mózgu.
Najpierw lewatywa czy oczyszczanie tym kefirem itd. I jak często lewatywe?
Ale to jak najpierw lewatywa a potem oczyszczanie kefirem. Czy jak? I jak długo te lewatywy?
Błagam o modlitwę dla moje suni która ma guzy. Boże pomóż nam, daj nam jeszcze zdrowie i czas...
Witam, ale czy to nie jest tak, że cześć oddajemy Bogu a nie aniołom?? Anioły to również...
zakupiłam:znak miłości,kubek,podkładki,poszewke na jaśka,magnesy i jeszcze kilka rzeczy super...
Proszę o dobrą energię i modlitwa dla mojego kochanego sznaucerka Wilunia,boli go łapka. Tak...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate