Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 992 900 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Stwórca

Dlaczego zwą Cię Stwórcą?

Przekaz otrzymany przez A.M. w dniu 06.06.2004r. godz.14.00                                                                                          

Pytanie: "Ojcze Kochany, powiedz, dlaczego zwą Cię Stwórcą” i co dla nas oznacza – Tworzyć? I dlaczego Wszechświat został stworzony nie przez żniwiarza, kowala, tylko przez Stwórcę?”

                                                                                                     

Odpowiada Ojciec Ellochet,                  

     Kochane Moje Dzieci! Drodzy Ziemianie – Ratownicy, partnerzy i wszystkie istoty zamieszkujące Wszelkie Przestworza Wszechświata!

    Wszystko, co powstało w Przestworzach Wszechświata i Ja sam, narodziłem się z Wielkiej Siły Miłości Wszechświata, która otacza nas wszystkich od dnia narodzenia się Duszy, otula widzialne i niewidzialne i daje tę Niezwyciężoną Siłę do tworzenia Majestatycznego i małego, niezauważalnego w dowolnym momencie swego istnienia.                                                    

    Twórczość – jest jądrem, który wyznacza granice w charakterze każdej żywej istoty, z pomącą której wszyscy kierujemy się ku poznaniu Prawdy. Umiejętność i pragnienie tworzenia wszystkiego wokół siebie i dowolnym odcinku waszego ziemskiego czasu, daje możliwość pójścia naprzód, poznaniu nowego, nieznanego i rozszerza granice bytu każdemu, kto zetknie się z tym zjawiskiem.         

     Twaróg – to wasz ziemski produkt, gdzie z płynnego mleka powstaje twarda masa, posiadająca inną jakość. Tak jest również u ludzi. Kiedy człowiek jest jeszcze dzieckiem, żywi się mlekiem matki, wchłaniając wszystko, co przekazała mu ona z piersi. Stopniowo jednak człowiek zaczyna żyć samodzielnie, rośnie i mleko nie jest mu już potrzebne. Dojrzewa do nowych produktów żywnościowych, które może już strawić jego organizm. Znaczy to, że Tworzy on samego siebie, opierając się na nowym materiale, a nie na substancji początkowej. Tutaj przejawia się jego twórczość, odsłanianie horyzontów poznania samego siebie, wielkość jego postrzegania otaczającej przestrzeni.

    Jeśli człowiek nie będzie tworzył, marzył o nowym cudownym Świecie, życiu, jego istnienie przeobraża się w zastój. Jest mu smutno, otaczają go problemy. Myśli jego są chaotyczne, kończy się jego rozwój i zaczyna się proces degradacji. Jeśli w duszy takiego człowieka nie powstają warunki do tworzenia i pójścia naprzód, brak jest istoty  „twarogu” – siły Tworzenia, to takiemu człowiekowi trudno jest żyć na Ziemi. Tylko wypełniając całe swoje życie Tworzeniem dowolnego przedsięwzięcia, myśli, spraw, czynów, które są w swej istocie nieograniczone i przynoszą wzrost rozwoju Duszy, można iść naprzód w kierunku dokonania nowych dzieł i Cudów.          

    Kiedy tylko, Moi Kochani, odczujecie apetyt na takie zjawisko w życiu dowolnej istoty, zamieszkującej w przestworzach Wszechświata, wówczas Życie wasze ulegnie gwałtownej zmianie. Rozwijaliście swój umysł i daleko poszliście w tym kierunku, lecz Dusza została pominięta, a jej potencjał jest milion i więcej razy większy niż ograniczoność waszej materialnej części mózgu. Wszyscy w tej chwili przełączacie się na pracę Duszy, która kryje w sobie ogromną ilość tajemnic Wszechświata i pomoże wam spojrzeć inaczej na to, co się dzieje, na wasze życie, życie bliskich, na kochane wasze dzieci.

    Moje Życie nierozerwalnie związane jest z tworzeniem Nowych zjawisk, odkryć i dlatego nie mam czasu zastanawiać się nad tym, co już powstało. Również teraz tworzę Nową Realność istnienia dla was i dla wszystkich żyjących we Wszechświecie, wykorzystując Siłę Kosmicznej Miłości Wszechświata. Zachęcam was wszystkich do Tworzenia i wznoszenia Nowej Realności istnienia i waszego i swojego, tak jak jesteśmy nierozerwalnie związani od Urodzenia Duszy Mojej, jednoczącej was wszystkich, Moje Kochane Dzieci! Skończył się czas waszej Ziemskiej tułaczki w klatkach ograniczonego umysłu. Ptak – Dusza wyleciał z klatki rozpościerając Skrzydła, gotowa polecieć w dowolną stronę Nieogarnionego Wszechświata i Tworzyć, Cieszyć się Nowym wiatrom – energiom odkryć, spotykających się na Drodze do wzrostu. Uprzedzam: „Tylko nie rozbijcie się w tym Wzlocie!” Czeka was Wzlot długi i radosny, ale tylko ci zdołają pokonać go bez strat, którzy przyjmą Duszą i Sercem ten Nowy Stan swojego Wiecznego Bytu, niosący każdemu niezapomniane dzieło ku szczęściu całego Stworzenia i nie istnieją granice tych odkryć kart Miłości Wszechświata.

    Zatem, Kochani Moi! Życie trwa. Naprzód! W kierunku poznania szczytów Tworzenia! Zostańcie Współtwórcami, Moimi Pomocnikami w tym pięknym przedsięwzięciu tworzenia Nowego Wszechświata, bez wojen i przemocy, w jakiejkolwiek postaci by się to nie przejawiało! Lećcie , moje Ptaszęta Niebieskoskrzydłe, w Wieczne Przestworza i rozsyłajcie Moją Miłość i pragnienie Tworzenia Nowego wszystkim , których spotkacie na swojej Wielkiej Drodze, ratując ciała, Nowe Dusze przed materialnymi ograniczeniami.

Wierzę w was, Moje Niepowtarzalne Dzieci!
                           Kocham WSZYSTKICH i pamiętam o każdym z was!!!                              
Zawsze z wami.

Wasz Kochający Ojciec Ellochet,

Tłumaczenie – Irena Łaszewska

Udostępnij

Komentarze

2014-09-25 17:18:31 ewa
"Tylko wypełniając całe swoje życie Tworzeniem dowolnego przedsięwzięcia, myśli, spraw, czynów, które są w swej istocie nieograniczone i przynoszą wzrost rozwoju Duszy, można iść naprzód w kierunku dokonania nowych dzieł i Cudów"- piękne, rozsyłam....
2014-10-06 18:48:06 Przebudzony
Wiele stron internetowych poświęconych rozwojowi duchowemu, odnosi sie do religii. W szczegulności Kościoła Katolickiego, modlitwy klepanych w kółko bezmyślnie jak z automatu, nie bardzo rozumiejąc ich przesłanie. Jako autorytery podaje słowa świętych choć by Jan Pawel 2. Od takich witryn bądzcie z dala bo one mają na celu zatrzymanie rozwoju. Ludzie w pełni przebudzeni doskonale wiedzą, że rozwój duchowy nie ma nic wspólnego z którą kolwiek religią. Każda religia jest mechanizmem stworzonym z chciwości, rządzy władzy nad ludźmi po przez manipulację nimi.

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate