Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 062 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Miłość jest waszym dziedzictwem - Jezus

Przekaz otrzymała Ewa Bednarczyk dn.16.06.2006 r.  godz. 12.00

Mówi Jezus,

   Witam Ciebie. Witaj, witajcie umiłowani Moi. Patrzę na Ciebie, patrzę na Wasz wysiłek i trud włożony w ratowanie Planety. Jestem bardzo uradowany waszym zaangażowaniem i determinacją w dążeniu do wyznaczonego przez czystość waszych intencji celu. Wszystko co dzielicie między sobą, wszystko co wzajemnie dla siebie robicie dobrego tak naprawdę czynicie to również dla samych siebie. Bo wy jesteście wszystkim, a wszystko co żyje w Was się zawiera. Ja Jezus obejmuję Was Swoją Miłością wtedy kiedy pracujecie, wypoczywacie, czynicie dobro. Nawet wtedy, kiedy zbaczacie ze Świetlistej Drogi. Bo wszystko jest manifestacją Boskiego Potencjału, który wy przejawiacie ostatecznie jako biegun Światła albo Cienia. Pracując dla Światła, poszerzając obszary Światła, Prawdy i Miłości – uzdrawiacie całą swoją tzw. ludzką niedoskonałość. Bo wasze uzdrowienie rodzi się w waszej czystej myśli, pięknym słowie, łagodnym geście i mądrym czynie. Wtedy to wyniosłe się stają wszystkie wasze poczynione dobra. Ja Jezus wiem i widzę wszystko.
    Patrzę na waszą Moc, która się budzi jak Piękny Motyl do wysokiego lotu. Motyl najpiękniejszy gdzie niezliczone Świetliste Przestrzenie powstają. Uwalniam z Was lęk i podsuwam wam z Woli Ojca tzw. „zbiegi okoliczności”, byście stykając się z wyzwaniem wynieśli się poza wszelki lęk i ograniczenie. Oddali go do Mnie. Mówiłem i będę powtarzał. Nie lękajcie się. Ja Miłość Czysta i Delikatna zapraszam wszystkich Was do stania się odważnymi ludźmi pełnymi Miłości i Mocy. Tymi, którym żaden lęk już nic nie może zrobić, ponieważ wy już się z nim rozstajecie na zawsze. Ci co przyjmują do Serc Swoich Miłość Boga Ojca, zawsze mogą liczyć, że On przy nich będzie trwał na Wieki. Pomorze, wyjaśni, poprowadzi, subtelnie doradzi. Ale niczego nie nakaże, bo takie jest najwyższe Jego  Prawo, Prawo Miłości. Ono nie osądza, nie karze. Pozbawione jest lęku. Ono jedynie Kocha, oświetla Drogi i umysł. Ogrzewa Serca, przytula i czyni przypomnienie o Wielkiej Mocy i Miłości w Was. Ta Miłość Boga jest wszystkim co posiadacie wiecznego i prawdziwie trwałego. Ta Miłość jest Waszym dziedzictwem. Miłość jest wszystkim tym czym wy się stajecie, tym kim wy jesteście. Z Niej powstaliście i do Niej przez Nią powrócicie - by stać się jej uświadomiona realnością na Ziemi zwanej Rajem, który tą piękna wibracją zostanie otulony i przywrócony do swojej  Pierwotnej Świetności. Poprzez tę Miłość, którą Ja Wam niosę, powrócicie  do Serc waszych tam gdzie Bóg mieszka, a Niebo każdą intencją rozbłyśnie w Przestrzeni Ziemi i zadziwicie się pięknem Was samych i tym co zaczniecie stwarzać z tymi którzy Was teraz wspierają z przestrzeni Światła. Ja jestem wśród nich. Kocham Was wszystkich bracia. Nie lękajcie się otworzyć Serca dla Ojca Swego. Już Czas. Najwyższy Czas.
JEZUS WASZ BRAT
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate