Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 115 895 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Przyjmij pokój, który ci przynoszę - Ojciec

Przekaz odebrał Stanisław G. 30 stycznia 2008 r. godz.7.29

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele! Czy mogę prosić o przekaz?

Tak. Mówi Jezus Chrystus, Zbawiciel ludzkości,

    Pozdrawiam ciebie. Przynoszę tobie pokój. Przyjmij go i zaprowadź w sobie samym i w otoczeniu, w którym żyjesz. Pielęgnuj ten dar, gdyż ma on wielką wartość. Bez pokoju trudno jest urzeczywistniać miłość. Zaprowadzaj więc pokój i miłość w sobie samym i w otoczeniu, w którym żyjesz. 
    Słuchaj Mnie. Ja Jestem głosem Boga w tobie. Słuchaj Mnie w każdej sytuacji w jakiej się znajdujesz. Mój głos jest przejawem Boskiej mądrości, miłości i mocy. Te wielkie wartości znajdują się w tobie, do twojej dyspozycji i są darowane tobie przeze Mnie, jeżeli słuchasz głosu Mego i spełniasz to co do ciebie mówię. Mówię natomiast tylko to co jest istotne, co wznosi, ciebie do Mnie, przyczynia się do wzbogacenia ciebie i twoich bliźnich. Wielka jest więc wartość głosu Mego kierowanego do ciebie. On jest dla ciebie ratunkiem w każdej sytuacji, z którą nie możesz sobie poradzić, która wywołuje w tobie stres czy dyskomfort. W Moim głosie znajdziesz pomoc, wskazówki co należy uczynić, aby uzdrowić daną sytuację. W Moim głosie znajdziesz także ukojenie i radość dziecka Bożego. Dlatego czyń wszystko co jest w twojej mocy, w twoich możliwościach, aby doskonalić odbieranie przekazów od Nauczycieli, a zwłaszcza ode Mnie, od Boga, stale obecnego w tobie.
    Słusznie robisz modląc się w tej intencji i afirmując. Postępuj tak dalej z całą determinacją wiary w końcowy sukces bycia ze Mną w 24-godzinnym kontakcie. To jest możliwe. To zależy tylko od ciebie, od twego zaangażowania, od wiary w twoje Boskie możliwości, wiary w moc Boga w tobie – twego najlepszego przyjaciela. Pomocna jest także twoja miłość do Mnie, zawierzenie się Mnie, ufność, że zawsze możesz liczyć na Mnie. Ty zawsze powinieneś czuć potrzebę chęci bycia ze Mną w sposób świadomy, dzielenia się ze Mną wszystkimi twoimi sprawami, zapraszania Mnie do aktywnego uczestnictwa w twoim życiu, które jest także, a może przede wszystkim, Moim życiem. To Ja bowiem odradzam się i wzrastam w tobie. Toteż, Moim pragnieniem jest bycie z tobą w nieustannym kontakcie, abym w tobie i przez ciebie doświadczał Moich Boskich Przymiotów. Będzie to utrudnione jeżeli jesteś głuchy na Moje słowa kierowane do ciebie. Dlatego nieustannie wsłuchuj się w Mój głos i bądź otwarty na nieustanny kontakt ze Mną, a efekty przyjdą szybko.
   Kocham ciebie i pragnę pogłębiać z tobą Naszą Jedność opartą na miłości. Doceń Moje zaangażowanie w przywracaniu pełni miłości w twoim życiu, gdyż Ja Bóg, Ojciec-Matka, Jestem miłością i wszystko co czynię jest jej przejawianiem się. Pragnę, abyś ty był taki sam, gdyż z Mego Ducha zostałeś odrodzony, z Moimi Przymiotami i Właściwościami.
Ojciec
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Boże, proszę Cię uzdrów mnie z skutków wylewu krwi do mózgu.
Najpierw lewatywa czy oczyszczanie tym kefirem itd. I jak często lewatywe?
Ale to jak najpierw lewatywa a potem oczyszczanie kefirem. Czy jak? I jak długo te lewatywy?
Błagam o modlitwę dla moje suni która ma guzy. Boże pomóż nam, daj nam jeszcze zdrowie i czas...
Witam, ale czy to nie jest tak, że cześć oddajemy Bogu a nie aniołom?? Anioły to również...
zakupiłam:znak miłości,kubek,podkładki,poszewke na jaśka,magnesy i jeszcze kilka rzeczy super...
Proszę o dobrą energię i modlitwa dla mojego kochanego sznaucerka Wilunia,boli go łapka. Tak...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate