Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 055 804 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Wskazówki do nauki kontaktu telepatycznego

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski podczas II-go Zjazdu Ratowników w Warszawie 25.03.2006r. godz.20.25

Drodzy Nauczyciele - co mam przekazać osobom nie potrafiącym nawiązać z Wami pisemnego kontaktu, mimo że uczą się techniki od dłuższego czasu?

Odpowiada Jezus,

  1. Każdy ma samodzielnie wypisać to, co mu przeszkadza w nawiązaniu kontaktu. Następnie oddać te problemy Stwórcy dokonując rytuału spalenia i zmycia wodą.
  2. Przeczytać im przekaz, który potrzymałeś w Katowicach - jak możemy jeszcze pomóc w nawiązaniu kontaktu.
  3. Wszyscy, którzy pragną, szukują kontaktu pisemnego z Nami a go nie mogą się nauczyć mają:
  • Pisać codziennie prośby do Stwórcy o jak najszybsze dostosowanie, dostrojenie i usłyszenie Nauczycieli WKR. Prośby piszemy tak długo, aż nauczymy się kontaktować pisemnie z Nauczycielami.
  • Modlić się rano i wieczorem własnymi słowami i ulubionymi modlitwami zarówno wyrażając dziękczynienie, wdzięczność jak i prosząc o nauczenie się kontaktu z Nauczycielami WKR
  • Spisać pytania, które ich nurtują, na które oczekują odpowiedzi od Nauczycieli i pozostać czujnym na znaki, przychodzące myśli
  • Wychodzić świadomie na kontakt pisemny jak najczęściej w ciągu dnia nawet na tzw. "kolanie". Należy zatem nosić ze sobą notesik i długopis.
  • Częściej przebywać w energii grupy i wtedy brać przekazy
  • Pokochać siebie, wybaczyć sobie i pozwolić na bycie niedoskonałym, omylnym i nie wszystko wiedzącym
  • Pracować świadomie na planie energetycznym i duchowym na rzecz Ziemi, oddając całkowicie ciało Stwórcy jako czysty przekaźnik. W trakcie prac pozostawać w roli obserwatora, starać się nauczyć odbioru energetycznego, emocjonalnego i mentalnego.

Kochamy was,
Jezus Chrystus Sananda

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha