Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

Wskazówki do nauki kontaktu telepatycznego

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski podczas II-go Zjazdu Ratowników w Warszawie 25.03.2006r. godz.20.25

Drodzy Nauczyciele - co mam przekazać osobom nie potrafiącym nawiązać z Wami pisemnego kontaktu, mimo że uczą się techniki od dłuższego czasu?

Odpowiada Jezus,

  1. Każdy ma samodzielnie wypisać to, co mu przeszkadza w nawiązaniu kontaktu. Następnie oddać te problemy Stwórcy dokonując rytuału spalenia i zmycia wodą.
  2. Przeczytać im przekaz, który potrzymałeś w Katowicach - jak możemy jeszcze pomóc w nawiązaniu kontaktu.
  3. Wszyscy, którzy pragną, szukują kontaktu pisemnego z Nami a go nie mogą się nauczyć mają:
  • Pisać codziennie prośby do Stwórcy o jak najszybsze dostosowanie, dostrojenie i usłyszenie Nauczycieli WKR. Prośby piszemy tak długo, aż nauczymy się kontaktować pisemnie z Nauczycielami.
  • Modlić się rano i wieczorem własnymi słowami i ulubionymi modlitwami zarówno wyrażając dziękczynienie, wdzięczność jak i prosząc o nauczenie się kontaktu z Nauczycielami WKR
  • Spisać pytania, które ich nurtują, na które oczekują odpowiedzi od Nauczycieli i pozostać czujnym na znaki, przychodzące myśli
  • Wychodzić świadomie na kontakt pisemny jak najczęściej w ciągu dnia nawet na tzw. "kolanie". Należy zatem nosić ze sobą notesik i długopis.
  • Częściej przebywać w energii grupy i wtedy brać przekazy
  • Pokochać siebie, wybaczyć sobie i pozwolić na bycie niedoskonałym, omylnym i nie wszystko wiedzącym
  • Pracować świadomie na planie energetycznym i duchowym na rzecz Ziemi, oddając całkowicie ciało Stwórcy jako czysty przekaźnik. W trakcie prac pozostawać w roli obserwatora, starać się nauczyć odbioru energetycznego, emocjonalnego i mentalnego.

Kochamy was,
Jezus Chrystus Sananda

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha