Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 575 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Miłość kluczem do sukcesu - Maryja

Przekaz odebrał Stanisław G. 8.02.2007 r.  godz. 0.28

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!
 

Zgłasza się Maryja,

 
    Moja Matczyna Miłość towarzyszy Tobie; jest zawsze Obecna przy Tobie. Doświadczaj Jej w Swoim życiu, ufnie zawierzając się Mnie. Jestem po to, aby pomagać Tobie wzrastać w Jedności z Bogiem Ojcem-Matką. Doceń Moją pomoc, bezinteresownie darowaną, z Miłością. Ja taką Jestem, niczego nie oczekując w zamian. Jednakże, jak każdy z Was, Ja także pragnę Waszej Miłości. Stańcie się Miłością, abyście w całej pełni Jej doświadczali.
    Ty stajesz się już Miłością. Podążaj za Nią. Urzeczywistniaj Ją. Czyń Ją celem ziemskiego życia, gdyż wszystko inne, o co zabiegasz, nie jest Jej warte. Tylko Miłość ma trwałą wartość i tylko Ona w wymiarze duchowym Ciebie wzbogaca. Miłość to Bóg. Pragnij więc Boga, pragnij Miłości, którą On Jest. Pragnij w pierwszej kolejności, a reszta będzie Tobie dodana. Będąc Miłością, która jest Pełnią, w Której wszystko jest, co jest, będziesz z Niej czerpał. Dlatego nie goń za marnościami jakie daje ziemski materialny świat, a skup się na najważniejszym celem życia, jakim jest urzeczywistnianie Miłości, poprzez stawanie się Nią w Jedności z Bogiem, jako Jego sługa i instrument, jako pole dla Jego przejawiania się. Możesz oczywiście, i czyń to, doświadczać przyjemności w kontaktach z materialną rzeczywistością, ale to Ty kieruj tymi doświadczeniami, w Jedności z Bogiem, nie zaś materia Tobą. Patrz na materialną rzeczywistość z pozycji i z perspektywy Ducha, jako pole dla doświadczeń, najlepiej miłych i budujących Ciebie, nie zaś jako cel sam w sobie, rozumiany jako jej zawłaszczanie tylko dla Siebie i identyfikowanie się z nią. Jeżeli będziesz doświadczał kontaktów z materią przez pryzmat Swojej duchowej Istoty, będziesz wówczas miał do niej odpowiedni dystans i nie zawładnie ona tobą. Materia ma być twoim instrumentem i polem dla doświadczania Boskości, w Jedności z Bogiem. Niczym więcej. Nie Jesteś bowiem materią, chociaż jako Duch żyjesz w materialnej rzeczywistości, i tylko tymczasowo. Twoją ojczyzną jest czyste duchowe Niebo skąd przyszedłeś i dokąd wrócisz, wzbogacony o ziemskie doświadczenia. Przezwyciężenie przez Twojego Ducha uzależnienia od materii to cenne doświadczenie jakie On uzyskał, wzbogacające Go, bo pozwalające poznać Swoje Boskie właściwości i przymioty, których najlepiej można doświadczać i urzeczywistniać w rzeczywistości dualnej. Ufam Twojej Mądrości i roztropności w kontaktach z materią, że nie zdominuje ona Ciebie, a jedynie pozwoli Tobie na uzyskanie wglądu w Swoją istotę i doświadczenie tego Kim Jesteś, Swoich możliwości jako Boga w działaniu.
    Kluczem dla osiągnięcia sukcesu, jakim jest zwycięstwo Ducha nad materią, jest Miłość. Sięgaj więc do korzeni Swojej istoty, jaką jest Miłość, gdyż z Niej się wywodzisz, gdyż Ona Ciebie zrodziła. Jesteś Duchem z Ducha Boga, który Jest Miłością, a Którego cząstką Jesteś. Kieruj się więc Miłością w materialnej rzeczywistości, stając się całkowicie Miłością. Bycie Miłością w materialnej rzeczywistości nie jest dla Ducha i Duszy łatwym zadaniem. Duchowy Wszechświat Światła i Miłości ma to na uwadze, dopuszczając wielokrotne inkarnowanie się dusz w rzeczywistości dualnej, aby dusze przezwyciężyły uzależnienie od materii.
    Powinieneś być świadomy, że obecnie kurczą się możliwości inkarnowania dusz obciążonych materialnymi uwarunkowaniami. Ziemia wchodzi bowiem w wyższe pola wibracyjne Światła i dualna rzeczywistość niebawem będzie poza nią. Podczas wielu inkarnacji Ty, podobnie jak wiele, bardzo wiele dusz, osiągnęło wysoki poziom dojrzałości w kontaktach z materialną rzeczywistością. Nie ma więc powodu dla dalszych inkarnacji. Toteż, całą Swoją uwagę kieruj na stawanie się Miłością, na Twój duchowy aspekt, na Duszę, gdyż z Nią twoja świadomość przejdzie w wyższe wymiary Światła, aż ostatecznie trafi do Źródła, do Istoty Boga, Którego cząstką Jesteś.
    Dziękuj Bogu za wszystko czego doświadczasz, gdyż wszystko jest przejawem Jego Miłości, dla Twojego dobra. Bądź z Nim nieustannie w świadomej Jedności Waszych serc, umysłów, Ducha, gdyż na najgłębszym poziomie egzystencji jesteś Jednością z Bogiem i z całym Jego Stworzeniem. Odrębność to iluzja, zaś jej uleganie może być, i z reguły jest, bardzo bolesne. Najlepszym przykładem jest historia, żyjącej w oderwaniu od Boga ludzkości, jakże pełna okropności, ale zarazem jakże piękna wielkością tych Dusz, Które rozbudziły w sobie Miłość i dały świadectwo Swojej Boskości. Bądź właśnie takim i dąż do realizacji tego celu ziemskiego życia. Wiedz, że cały duchowy Wszechświat Światła i Miłości zawsze przyjdzie Tobie z pomocą, jeżeli o to poprosisz, gdy prosisz o ochronę, opiekę, przewodnictwo. Proś także i Mnie, Twoją Pocieszycielkę i Orędowniczkę, a z radością i z Miłością, przez wzburzone morze materialnej egzystencji planety Ziemi, bezpiecznie poprowadzę Ciebie do Boga.
Z miłością,
Maryja
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate