Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 667 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Polska w procesie oczyszczania

 Przekaz odebrał Stanisław G. 2.09.2007 r. godz. 7.54                                   

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!                       

Zgłasza się Jezus Chrystus,

(-)

     Twój naród, Polska, gdzie obecnie żyjesz, przechodzi intensywny proces oczyszczenia. Uwalniane jest i wychodzi na zewnątrz wszystko co nieczyste, co głęboko zalegało w Waszym narodzie, co jest przeszkodą w uzdrowieniu twego kraju i narodu. Ten proces intensywnego oczyszczania, jaki przeżywa Polska, jest nieuchronny. Jest to następstwem wpłynięcia na Polskę, i spływania nadal, potężnych ilości Światła z duchowego Centralnego Słońca. Jest to także wynikiem intensywnych prac Waszej grupy Ratowników. To Wy, bracia i siostry, Którzy w intencji oczyszczenia waszej Planety medytujecie w Polsce, a zwłaszcza w Warszawie, przyczyniacie się do wzmożonego napływu Światła i Miłości. Miejcie świadomość, że Wasze duchowe prace przyczyniają się do oczyszczania Waszego kraju, Ziemi, a także i całego Wszechświata. Wszystko jest jednością w Bogu i nie ma enklaw, które były by poza organizmem Boga, w których nie był On obecny.

      Wasze modlitwy, medytacje i duchowe prace, które oczyszczają Ziemię, a w szczególności Polskę, przyczyniają się do zaprowadzania Królestwa Pokoju Jezusa Chrystusa także w twoim kraju. Właśnie tak będzie. Konieczne i nieuchronne jest oczyszczenie nie tylko Polskiej Ziemi, tak umęczonej w przeszłości działaniami wojennymi i towarzyszącymi temu okropnościami, ale także, i to w pierwszej kolejności, również odczuć, myśli i uczynków Polek i Polaków, co narasta. Społeczeństwo polskie ma być, i będzie, wolne, sprawiedliwe, wytyczające drogę innym narodom. W przeszłości, tak nieodległej, właśnie w Polsce rozpoczął się proces uzdrawiania Europy spod jarzma zniewolenia. Jednakże zatrzymaliście się w połowie drogi. Wzięły górę Wasze narodowe przywary, jak warcholstwo, megalomania, czy brak umiaru. Zamiast oczyszczać swoje wnętrze z wszelkich nieczystości, a to winniście czynić w pierwszej kolejności, w przeważającym zakresie Wasze społeczeństwo, w tym jego elity, źródeł zła szukało u innych, nie w sobie. Tak jest niestety jeszcze i obecnie. Obce jest dla znaczącej części twojego narodu przykazanie Miłości i przebaczenia. Bez tego proces oczyszczania Waszych serc i umysłów, a także Waszych ciał, będzie bolesny. Dlatego wymagana jest mądrość od twojego narodu, a także od każdego z Was, abyście mieli świadomość, że wolność, także od grzechu, musi wyjść od każdego człowieka i być ukierunkowana na uzdrawianie w pierwszej kolejności jego samego. Oczyśćcie najpierw Wasze serca i umysły z licznych źdźbeł, jakie jeszcze w Was tkwią, i przejrzyjcie zanim Wasze działania skierujecie przeciwko swym bliźnim.

     Proces oczyszczania twojego narodu i polskiej ziemi, podobnie jak i innych regionów, jest zaawansowany. Wasze społeczeństwo budzi się i otwiera na Światło i Miłość, a to nie pozwala, aby to co ciemne nadal w Was zalegało. To od Was zależy, czy i jak boleśnie będzie przebiegał proces uzdrawiania, czy będzie miał cywilizowany przebieg, bez napadania i niszczenia innych przez tych, którzy siebie uważają za sprawiedliwych. Jednakże ci, którzy tak myślą i postępują, niechaj w pierwszej kolejności uzdrowią i uporządkują swoje własne życie.

      Polska, także dzięki ofiarnej i pełnej pokory służby Was Ratowników, jest pod ochroną duchowego Wszechświata. Przyciągając na Ziemię Światło i Miłość uzdrawiacie i porządkujecie również wszystkie Wasze sprawy, co jednakże wymaga czasu.

      Miejcie ufność, Wy Ratownicy, w siłę i skuteczność modlitw, medytacji i duchowych prac, w których uczestniczycie, uzdrawiających także i Was. W Jedności z Bogiem Jesteście potężnymi Istotami. Nie ustawajcie w Tych pracach. Duchowy Wszechświat podaje Wam pomocną dłoń. Trzymajcie ją mocno i podążajcie drogą Światła i Miłości. Odrzućcie obawy w niepowodzenie misji, w której uczestniczycie. Jesteście Ratownikami, od eonów przygotowywanych do prac, w których uczestniczycie. Uświadomcie sobie, Moi kochani Ratownicy, w jak ważnej dla całego Wszechświata pracy uczestniczycie. Niech to Was mobilizuje do Jedności, do uczestnictwa w pracach wykonywanych z udziałem Nauczycieli pod kierunkiem Stwórcy. Urodziliście się w Polsce, gdyż tu jest dla Was najlepszy okres i najlepszy czas dla podejmowania prac oczyszczających Wasze życie, planetę, System Słoneczny, a także i Wszechświat. Wasza ziemska ojczyzna Polska szybko odczuje pozytywne skutki tych prac i nie jest to przesadne stwierdzenie.

     Bierzecie liczny udział w medytacjach Miłości dla łagodzenia nieharmonijnych skutków działań ludzkości. Ogromne łaski spływają wówczas na całą Ziemię, na Polskę, na każdego z Was. Radujcie się, że to właśnie Wy, Ratownicy Ziemi, Jesteście Jej solą, uczestniczącymi we współpracy z Duchowym Wszechświatem w procesie uzdrawiania i przygotowania planety do życia w Świetle, w Miłości, w pokoju. Od Was też zależy jak szybko nastanie pokój i harmonia, także i w Waszej ziemskiej ojczyźnie, i jakim kosztem. Nastanie to na pewno, miejcie tego świadomość.

Chrystus

Udostępnij

Komentarze

2014-01-15 21:14:07 Józef
Tak, mamy dużo do zrobienia i pracy nad sobą.
Aby chociaż trochę rozpalić w sobie MIŁOŚĆ.

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate