Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 419 557 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Potrzeba dostrojenia i synchronizacji

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 07.07.2009r. godz.8.09

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Dostrojenie – potrzeba synchronizacji

Mówi Jezus w imieniu Mistrzów Wniebowstąpionych (wraz z Kuthumi i Saint Germainem),

  Każdy związek, współistnienie wymaga dostrojenia wibracji i synchronizacji potrzeb oraz oczekiwań. Tak też jest w relacjach duchowych, energetycznych. Dostrojenie oznacza, że można wibrować na innych częstotliwościach, emanować innym światłem w taki sposób, że one się nie ścierają, zagłuszają, przyciemniają, a harmonijnie współistnieją, są wzajemnym uzupełnieniem i inspiracją dla siebie nawzajem. Synchronizacja oznacza z kolei umiejętność łączenia się w odpowiednim miejscu i czasie, aby dokonać czegoś wspólnie, razem. W ten sposób tworzy się Jedność – harmonijne współistnienie, łączenie się do realizacji wspólnych celów, zadań, przesłań.

  Jako Istoty Duchowe, Świadome Dzieci Boga powinniśmy na te elementy istnienia zwracać szczególną uwagę – dostrajać się i synchronizować swoje, nasze działania. Jednym z nich jest Nowa Ziemia. Ona potrzebuje pełnej synchronizacji świadomych istnień w Akcie Tworzenia Nowej Ziemi. Każdy człowiek powinien za swój osobisty priorytet ludzkiego życia postawić kilka celów, aby współuczestniczyć w tym procesie i współtworzyć ten Akt.

    Są one następujące:

  1. Dostrojenie się do wibracji Miłości.
  2. Umiejętność kontaktu telepatycznego, energetycznego z wymiarem Ducha Miłości, Świadomością Miłości, pierwotnym Źródłem Istnienia.
  3. Oparcie swojego życia na Wszechświatowych wartościach współistnienia i współtworzenia wypływających z Pierwotnego Prawa Superwszechświatów – MIŁOŚCI.

     Te trzy priorytety stanowiące też Jedno otwierają przed każdym z osobna, jak i przed wszystkimi Nami razem niebywałe możliwości tworzenia i harmonijnego współistnienia. Każdy dzień, moment życia otwiera przed Nami coś, co powinniśmy napełniać Miłością, uczyć się bycia Miłością w danej, konkretnej sytuacji, chwili, zdarzeniu, myśli, emocji, przestrzeni, świadomości. Skierowując swoje życie, energię, uwagę ku Pierwotnemu Prawu Miłości, ucząc się jego i rozpoznając na wielu płaszczyznach i wymiarach jednocześnie, zaczynamy dostrajać się do siebie, dostrzegać swoje współistnienie, współzależność, współodpowiedzialność za to, co stanowimy i kim jesteśmy. Chcąc być kimś życiodajnym, pozytywnym, twórczym trzeba nauczyć się, że osiąga się to poprzez współpracę, solidarność, braterstwo, które wypływają z Miłości.

Miłość współpracuje, stwarza możliwości tworzenia, daje życie, które może istnieć i być.

Miłość jest solidarna ze wszystkim co żyje, co oddycha miłością, odżywia się energią Miłości.

     Miłość jest bratem, wiecznym Źródłem Życia i to Ona tworzy rodzinę, bo gdzie jest braterstwo tam jest rodzina. Bez Miłości nie ma rodziny, dlatego tak ważne jest, aby w każdej ludzkiej rodzinie był niewidzialny brat – Bóg, Miłość, bo z Jej pomocą i prowadzeniem wszyscy będziemy sobie braćmi, tworząc jedną rodzinę Miłości. I nie chodzi tu o takie samo sobie bycie, a wyrażanie siebie w Miłości. Bratajmy się więc, twórzmy nową rodzinę dla Nowej Ziemi. Uczmy się bycia i wyrażania w Miłości, współistnienia dla dobra Nas wszystkich. Gdy zaczniemy to realizować, zaczną się spełniać pragnienia nie tylko Naszej duszy ale i osobowości, indywidualności. Wtedy też odkryjemy swoje prawdziwe duchowe oblicze, które zmieni cały świat, doda jemu skrzydeł, czego i Wam życzymy, ba, możemy w tym pomóc. Potrzebujemy ziemskich Aniołów, ludzkich współpracowników, synchronizowania działań, aby stworzyć Nowy Świat – Nową Ziemię. Obudźcie się, otwórzcie na bicie serca w Was samych dla Nas wszystkich. Odważcie się na bycie Chrystusami i razem Twórzmy Boskie Ciało Doskonałej Miłości, będąc jego świadomymi, harmonijnymi, zdrowymi, twórczymi komórkami, tkankami, organami.

Twórzmy Nową Ziemię, Ziemię nowych możliwości, gdzie Bóg i człowiek to Jedno Świadome Współistnienie Nas wszystkich.

    Kochamy, działamy, wspieramy i czekamy na globalne przebudzenie ziemian i ludzkości. Jesteśmy Rodziną Miłości!

Wniebowstąpieni

PS. Dołączcie do Nas, już teraz, gdziekolwiek jesteście!

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate