Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 422 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Otwarcie Fundacji "Świadomość Ziemi" w Piasecznie koło Warszawy 9.02.2019

OTWARCIE FUNDACJI „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI” W PIASECZNIE
Świętujemy rozpoczęcie działalności w Piasecznie koło Warszawy

9 LUTEGO 2019 ROKU  
PIASECZNO UL.MARIANA HEMARA 2
CZĘŚĆ MEDYTACYJNA – OD 13:00 DO 16:00
CZĘŚĆ BIESIADNA – OD 17:00 DO 22:00

Kochani!

    Przyszedł nowy etap w naszym życiu. Przeprowadziliśmy się na dobre do Piaseczna. Tak nas poprowadziła Energia i intuicja duchowa. Po piętnastu latach przemieszczania się wygląda na to, że już osiądziemy na  stałe w jednym miejscu. Rozpoczynaliśmy w Gdyni w 2004 roku, potem siedem lat w Warszawie. Kolejnym etapem było sześć lat we Wrocławiu. Teraz prawie z powrotem do Warszawy. Do Piaseczna. To nasze nowe miejsce na Ziemi. Ten ważny moment w życiu chcemy uczcić razem z Wami - naszymi przyjaciółmi, znajomymi, bratnimi duszami, przewodnikami duchowymi. Podziękować Stwórcy za taką możliwość. Przekazać wdzięczność Matce Ziemi. Rozniecić płomień miłości i energię wzniesienia. Pomedytować i pobiesiadować. Radować i wspierać Ducha. Będzie się działo J

   Zaczniemy od części medytacyjnej. Naszą intencją, jest jak zwykle, działanie poprzez przestrzeń serca, w duchu miłości, dla Miłości i z miłością. Spontanicznie, na duchowym online. Połączyć się z boskim wnętrzem, Stwórcą i rozlać Energię Miłości w swoich ciałach, umysłach, duszach, po Matce Ziemi, Kosmosie. Być tu i teraz. Kreować poprzez serce. Zjednoczyć się z Absolutem. Poczuć Go w sobie. Zrealizować plany duszy. Tak medytujemy, tak żyjemy. Z pasją i wiarą. Z nadzieją i świadomością potrzeby bycia aktywnym, bycia ponad codzienne wyzywania, obowiązki, ograniczenia. Ufamy, że mimo naszych ludzkich niedoskonałości, możemy przyczyniać się do doskonałości duchowego i materialnego Istnienia. Kreujemy i ratujemy. Medytujemy i działamy w 3D. Nasze serca skierowane są ku Miłości, Wieczności, Światłu. Nasłuchujemy i płyniemy razem z Energią. Tak przypłynęliśmy do Piaseczna. Jesteśmy za to wdzięczni, więc będzie pewnie dużo wdzięczności w tych medytacjach. A co jeszcze, to okaże się w odpowiednim czasie.

   Po medytacjach przyjdzie czas na biesiadowanie. Rozmowy przy stole, który razem stworzymy. Jak przyjedzie ochota to zatańczymy, zaśpiewamy, zagramy. Na bębnach, na gongach. Poucztujemy, pocieszymy się sobą, wspólnym obcowaniem.  Będzie się działo … będzie radośnie …

  Ten sobotni dzień to dobra okazja aby poczuć ducha Fundacji, atmosferę naszych spotkań, powspominać wspólne chwile, prace medytacyjne, wyjazdy i podróże po świecie. Przybywajcie kochani. Jak zwykle otwieramy nasz dom dla wszystkich, którym dobro Matki Ziemi, ludzkości jest bliskie sercu.

  Po świętowaniu przyjdzie czas na dalsze działanie. Jesteśmy jeszcze na etapie urządzania się, malowania, odszukiwania „zaginionych” rzeczy.  To jednak czas przejściowy. Chcemy aby nasz dom stał się też miejscem spotkań, uzdrawiania, medytacji, warsztatów. Był domem dla ciała i duszy.

  Możecie przyjść na chwilę lub na cały wieczór. Strój swobodny. Pogoda ducha, otwartość serca i umysłu najważniejsze. Miło będzie jak przyniesiecie coś do wspólnego stołu, jakieś ciasto, sałatkę, domowy chleb, ulubiony specjał. Uwaga: impreza bezalkoholowa i bez papierosowa. Zabierzcie ze sobą domowe kapcie, ciepłe skarpety. 

Do zobaczenia, z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha