Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 115 753 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Medytacje w Malmoe, Szwecja

MEDYTACJE W MALMOE, SZWECJA

    W listopadzie 2008 roku byliśmy w Szwecji w Malmoe, gdzie zaprosiła nas Teresa Dylak. Odbył się tam kurs Świadomej Telepatii Miłości oraz prace medytacyjne. Uczestnicy, prawie sami Szwedzi, wyrazili chęć spotykania się i wspólnego medytowania na rzecz Ziemi. W styczniu Teresa napisała do nas i przkazała, że sie spotykają, że przychodzą nowi ludzi, że Dorota (tłumaczyła nasze spotkania) prowadzi medytacje.  Zapytaliśmy się Teresy, czy mogła by coś napisać o tych spotkaniach i otrzymaliśmy taki email 13 stycznia br.:

Witajcie,

Myślałam, że Medytacja Miłości jest zawsze w drugą niedzielę miesiąca. Dlatego spotkanie odbyło się wczoraj. Wczoraj przed wyjściem zobaczyłam w Internecie, że medytacja jest dopiero za tydzień. Widocznie tak miało być pomyślałam. Było nas siedem osób. Przyszła Anna Maria, Barbara i trzy nowe osoby. Dorota prowadziła. Od samego początku zeszły silne energie. Zrobiło się bardzo, bardzo gorąco w pokoju. Wszyscy to czuli.

Dorota powiedziała, że od samego początku poznaje tą samą energię, która prowadzi nasze medytacje. Pierwszy raz poczuła ją jak prowadziliście medytacje u nas w Malmö. Niestety nie wiemy, kto to jest, nie znamy żadnego imienia. Dorota się nie pytała o imię, nie dlatego, że nie ma śmiałości tylko chyba dlatego, że sama dostała lekkiego szoku słysząc to o czym mówi.

Po krótkim wstępie przeprowadzono nas przez trójkąt. Tam czekał gaid (Przewodnik), który poprowadził nas dalej. Ja poleciałam z nim od razu do Brazylii do wodospadów (ostatnio cały czas mam w głowie Brazylię, więc chyba nic dziwnego) i wcale nie chciałam stamtąd wracać.

Poszły różne prace. Parę osób potwierdziło, że mamy po prostu przekazywać rękoma innym miłość. Wszyscy byli gdzie indziej. Nie jestem w stanie szczegółowo Wam zdać relacji z medytacji. Chyba będę zapisywać. Pod koniec dostaliśmy inicjacje. Nauczyciele pracowali z nami otwierając nam czakry koronne, podnosili nam energie. Niektórzy widzieli jakby złote korony na naszych głowach, które zlewały się w jedną wielką. Powiedziano nam, że zmiany przyjdą w swoim czasie. Wracaliśmy z powrotem przez ten sam trójkąt. Każdy chyba przeżył lekki szok, bo nikt nie spodziewał się tak silnych energii. Nowi ludzie pytają o kurs. Powiedziałam, że Was zapytam, że może jesienią, jak się uzbiera grupka zainteresowanych. Mnie chyba nie będzie w Malmö, ale jest Dorota.

Wszyscy pozdrawiają Was bardzo serdecznie. Ściskam serdecznie,
Teresa

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Boże, proszę Cię uzdrów mnie z skutków wylewu krwi do mózgu.
Najpierw lewatywa czy oczyszczanie tym kefirem itd. I jak często lewatywe?
Ale to jak najpierw lewatywa a potem oczyszczanie kefirem. Czy jak? I jak długo te lewatywy?
Błagam o modlitwę dla moje suni która ma guzy. Boże pomóż nam, daj nam jeszcze zdrowie i czas...
Witam, ale czy to nie jest tak, że cześć oddajemy Bogu a nie aniołom?? Anioły to również...
zakupiłam:znak miłości,kubek,podkładki,poszewke na jaśka,magnesy i jeszcze kilka rzeczy super...
Proszę o dobrą energię i modlitwa dla mojego kochanego sznaucerka Wilunia,boli go łapka. Tak...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate