Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 492 989 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Spotkania i warsztaty ze Stevenem i Renatą

Kochani! W marcu br. podczas zjazdu Ratowników Ziemi gościliśmy wspaniałą parę uzdrowicieli oraz osób kultywujących ceremonią Sabai. Kto był, ten pamięta jaką piekną atmosferę radosnej zabawy i modlitwy stworzyli. Mi jeszcze chodzi po głowie śpiewne "delikatnie stąpam po ziemi, wszystkie modlitwy zostały wysłuchane". Steven ma duszę szamana, który super gra na gitarze, śpiewa od serca do serca, a Renata wnosi bardzo łagodną żeńską energię i przekazuje błogosławieństwo Sabai od wielu Mistrzów Duchowych. W maju będą znowu w Polsce i zapraszają na spotkania i warsztaty.

        

Uwaga: spotkania  i warsztaty zostały odwołane

Bezpłatne spotkania w maju:

  1. Spotkanie otwarte ze Stevenem Ash w czwartek 7 maja 2015 r. o godzinie 19:00,  Human Recycling

Spotkanie z Człowiekiem o nadzwyczajnych zdolnościach uzdrawiających i jasnowidzących, które odziedziczył po swoim ojcu Dr. Michael Ash, który był lekarzem w rezerwacie Czerwonych Indian Wikwamekong nad jeziorem Huron, w Ontario w Kanadzie gdzie Steven dorastał. Steven został "adoptowany" jaką duchowy wnuk przez nieżyjącego już Wallace Black Elk i jego duchowe imię Tatanka Wanagi Wichasta - Duchowy Człowiek Żubra - nadane mu było przez Eagle Man Ed McGaa (Człowiek Orzeł).
Więcej info: roza143@gmail.com lub 22 219 55 52

  1. Ceremonia Sabai piątek 8 maja 2015 r. godzinie  o 19:00,  Human Recycling 

Błogosławieństwo Sabai jest rzadkim darem, drogocennym momentem autentycznego pojednania, okazją do uzdrowienia naszej duszy i naszego ducha poprzez doświadczenie obecności wielkiej tajemnicy. Rytuał Sabai tworzy oazę spokoju, bezpieczne i święte miejsce do otwarcia się na błogosławieństwo królestwa światła.

Święte Sabaje pochodzą z Tajlandii i starożytnego Syjamu. Sabaje to piękne kawałki materiału w promiennych kolorach, które są kładzione na ramionach ludzi, aby trzymały doskonałe energie bóstw i mistrzów wniebowstąpionych dla których są one dedykowane. Są one eleganckimi i efektywnymi narzędziami używanymi, aby wspomóc ludzi w powrocie do Źródła i – jak szkło powiększające – potęgują światło boskiej miłości i prawdy wewnątrz ludzkiego serca.
W towarzystwie pięknej muzyki Stevena, Renata staje się przewodnikiem miłosierdzia, ukojenia i miłości Boskiej Matki przepływającym przez jej ręce i oczy do ludzi, których dotyka.
Rytuały Sabai nie są powiązane z żadną religią – są po prostu miejscem channelingu boskiej miłości.
Zapraszamy na darmowy wieczór łączenia się ze Świętą Matką.
Więcej info: roza143@gmail.com lub 22 219 55 52

A także na odpłatne warsztaty:

  1. Sobota 9 maja 2015 r. w godzinach 10:00 -18:00,  Human Recycling - "Wybudzanie boskiej kobiecości" - warsztat wybudzania i wzmacniania Twojego połącznia ze Świętą Matką 

Człowieczeństwo - Święta Kobiecość - Pokój

W naszych sercach znajduje się bezcenne i święte miejsce, w którym wiemy, że jesteśmy boskimi dziećmi, synami i córkami Świętej Matki, powołanymi do dzielenia się Jej darem miłości, światła i pokoju poprzez nasze codzinne życie po to aby przywrócić Jej obecność na Świecie, który tak bardzo potrzebuje Jej opieki.
Budząc serce poprzez medytację, taniec, starożytne rytuały i ceremonie oraz święty rytm i pieśni na nowo łączymy się z miłością i uzdrowieniem płynącym od Boskiej Matki jako dar który był obecny w nas od początku czasu. Przywołując i kąpiąc się w Jej świętej obecności, wewnętrzną ciszę, spokój której tak pragniemy, rozwija się w naszych sercach jak piękny kwiat.
Jak wycofamy się z krzątaniny życia i wsłuchamy w obecność Bogini w nas i naokoło nas, uświadomimy  sobie, że Ona była z nami od zawsze, czekając na nasze zaproszenie do poprowadzenia nas na naszej drodze i obsypania nas Jej błogosławieństwami, jeśli tylko pamiętalibyśmy aby Ją zawołać. W promiennym cieple jej miłości, cień strachu który przyciemnia naszą przeszłość i wykrzywia naszą przyszłość, znika. Powracając w Jej objęcia, coś w nas się zamiesza .... serce się otwiera .... i nasza dusza zaczyna śpiewać.

Warsztat ten jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn - wszyscy potrzebujemy być dotknięci wdziękiem i nieskończoną miłością Boskiej Matki.

Biografia prowadzącej Renaty Deia Ash
Renata jest występującym muzykiem, terapęutką i prowadzącą warsztaty z użyciem głosu, muzyki i rytmu jako narzędzi do uzdrawiania, transformacji i wzrostu duchowej świadomości.
Renata została „adoptowana” jako córka chrzestna przez nieżyjącego już Wallace Black Elk (dodane przez  tłumacza: duchowy przywódca Dakotów lepiej znanych w Polsce pod nazwą Siuksów) i  pracowuje z świętym bębnem od 1996 roku. W 2010 roku Renata - razem z mężem Stevenem - stworzyła Project Złote Światło (Golden Light Project ©), popularny i efektywny kurs internetowy do rozwoju duchowego i uzdrawiania globalnego, w których uczestniczyło tysiące ludzi ze wszystkich części świata.
Od 2003 roku, Renata prowadzi warsztaty w całej Europie, skupiając się na uzdrawiających mocach bębna i głosu. Razem z mężem Stevenem, Renata wypracowała i uczy metod i narzędzi do aktywacji systemu trzynastu czakr.
Jej głebokie poświęcenie i połączenie z Kobiecą Boskością znajduje najpiękniejsze oblicze w świętej Ceremoni Sabai i duchowych rekolekcjach w Avalon w Wielkiej Brytanii, które Renata proponuje jako ścieżkę prowadzącą do Boskiej Matki i bardziej całościowego i autentycznego życia. 

Termin:                         sobota  9 maja 2015 w godzinach  10:00-18:00
Wymiana:                     450 zł,  przed 30 kwietnia 375 zł, + opcjonalnie 25 zł za obiad
Miejsce spotkania:  Human Recycling Warszawa, ul. Filtrowa 71A m4, Mapa Dojazdu http://goo.gl/maps/PRnxE
Jak trafić na miejsce spotkania: Dojazd z Dworca Centralnego autobusami 175 i 128, z przystanku metra "Politechnika" – 4 przystanki tramwajem 15 i 14.
Jeśli masz GPS, nasze współrzędne to: N50° 2' 27.78"  E21° 59' 56.76"
Informacja i zapisy: Human Recycling e-mail: roza143@gmail.com lub po angielsku info@rainbowmedicinecircle.com; Agnieszka  601 615 432, Andrii  600 090 058, Janusz 601 153 632, Róża 22 219 55 51.

  1. Niedziela 10 maja 205 r. w godzinach 10:00 – 18:00,  Human Recycling (Celestynów, ul Grabowa 3a, 05-430) - "Święty bęben Cię wzywa" do wzmocnienia Twojego połączenia z Matką Ziemią

Bębnienie świętego bębna dochodzi z naszych serc, Jego miękki rytm rozprzestrzenia krew, pożywienie i siłę życiową Qi do naszych ciał. Od czubka naszej głowy do skóry na naszych stopach ten stały rytm bębni do Matki Ziemi jako delikatny powrotny prezent od nas dla Niej.
Tak mało pamiętamy kim naprawdę jesteśmy i jak potężni możemy się stać. Bez butów, na boso, delikatnie stąpając po Matce możemy zaczerpnąć Energię od Ojca Niebios poprzez nas, potęgując ten prezent wielokrotnie.
Święty bęben pomaga nam skupić naszą uwagę, wsłuchać się wewnątrz w wody w naszym sercu i we wszystkie subtelne odcienie dźwięków które mamy w wewnątrz tej człowieczej formy. Z tąd możemy się skupić w dół do Ziemi, rzutując uzdrowienie na Matce i na wszystkich Jej dzieciach. Ona przenosi to uzdrowienie płynące od naszych bębnów do wód w jej glebie, do jej gaworzących potoków, krętych strumieni, płynących rzek i aż do słonych mórz i wielkich oceanów.
Będzie to dzień w którym sobie przypomniesz kim jesteś, synem i córką Wielkiej Matki i Ojca Ducha.

"Obudź się, Obudź się, Obudź się dopóki jesteś jeszcze w stoim ciele
ponieważ wszystko jest w jego wnętrzu."

Oświecony Mistrz Sananda

Biografia prowadzącego Dr Stevena Ash
Steven Ash urodził się w Kornwalii, Anglii a dorastał w Wikwamekong nad jeziorem Huron, w rezerwacje Czerwonych Indian w Ontario w Kanadzie. Człowiek nadzwyczajnych zdolności uzdrawiających i jasnowidzących, które odziedziczył po swoim ojcu Dr. Michael Ash, który był lekarzem w rezerwacie oraz pierwszym lekarzem który praktykował akupunkturę w Wielkiej Brytanii.
Steven studiował Medycynę Chińską, akupunkturę, Tai Chi i Qi Kung oraz posiada doktorat z radiestezji. Jego dogłębne połączenie z Matką Ziemią oraz z Jej światem roślin i minerałów pozwoliło mu osiągnąć ekstensywny wgląd w uzdrawiające możliwości roślin i kryształów i do użycia tej wiedzy w produkcji i rozwoju Rainbow Essences ® , które stworzył razem z jego żoną Renatą.
Steven został "adoptowany" jaką duchowy wnuk przez nieżyjącego już Wallace Black Elk i jego duchowe imię Tatanka Wanagi Wichasta - Duchowy Człowiek Żubra - nadane mu było przez Eagle Man Ed McGaa (Człowiek Orzeł). Jego wizją i życiową misją jest pomoc w ułatwieniu powrotu Rainbow Tribe (Tęczowego Plemienia) jak zostało to przepowiedziane przez Black Elk i poprzez jego pracę i poprzez życie naucza On i dzieli się ideą Rainbow Medicine Circle (Tęczowego Uzdrawiającego Kręgu) jako podstawy do zdrowej, prosperującej rodziny i społeczeństwa.
Steven komponuje i występuje ze swoją muzyką do świętej Ceremoni Sabai, starożytnej reaktywowanej tradycji z Tailandi i starego Syjamu w szacunku do Boskiej Kobiecości, Matki Ziemii i świata Dusz.

Termin:                     niedziela 10 maja 205 r. w godzinach 10:00 – 18:00
Wymiana:                 450 zł, przed 30 kwietnia zniżka do 375 zł + opcjonalnie 25 zł za obiad
Miejsce spotkania:   Human Recycling, Celestynów, ul. Grabowa 3a, Mapa Dojazdu https://goo.gl/maps/739ov
Jak trafić na miejsce spotkania: Dojazd z Dworca Zachodniego, Śródmieścia lub Wschodniego pociągiem podmiejskim w kierunku Pilawy/Lublina do stacji Celestynów. Miejsce warsztatu znajduje się 10 min na piechotę od stacji kolejowej.
Informacja i Zapisy:  Human Recycling, e-mail: roza143@gmail.com, Agnieszka 601 615 432, Andrii 600 090 058, Janusz  601 153 632, Róża 22 219 55 52

OD PAŹDZIERNIKA 2015 DO MAJA 2016 CZTERO MODUŁOWY  
Kurs Uzdrawiania Świętymi Bębnami Szamańskimi
prowadzony przez Stevena i Renatę

więcej informacji kliknij (tutaj

Więcej o warsztatach na następujących stronach:
www.humanrecycling.pl
www.rainbowmedicinecircle.com
www.facebook.com/HumanRecycling

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha