Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 559 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Kurs Uzdrawiania Świętymi Bębnami Szamańskimi

Kurs Uzdrawiania Świętymi Bębnami Szamańskimi składa się z następujących modułów:

Moduł I:                 20 - 22 XI 2015
Moduł II:                5 - 7 II 2016
Moduł III:              18 -20 III 2016
Moduł IV:               20 - 22 V 2016

Miejsce:                   Human Recycling, ul. Grabowa 3a, 05-430 Celestynów

Instruktorzy:          Dr Steven Ash i Renata Ash

Kontakt i zapisy:     Róża Shirazi, 222195552 lub roza143@gmail.com, rozas@alternativeway.co.uk

Inwestycja: 1600 zł za moduł + jednorazowo 400 zł za materiały na bęben.
Dla zgłoszeń przed 1 września 2015 roku 200 zł zniżki za moduł. Zaliczka w kwocie 1640 zł do wpłaty przy zgłoszeniu.

Kurs Uzdrawiania Świętymi Bębnami Szamańskimi jest certyfikowanym seminarium szkoleniowym przeprowadzanym podczas czterech weekendów w przeciągu jednego roku kalendarzowego. Ukończenie tego kursu da uczestnikom informacje, wiedzę i narzędzia potrzebne do stania się praktykującym specjalistą w uzdrawianiu Świętymi Bębnami Szamańskimi. Kurs jest jednym z trzech praktycznych seminariów szkoleniowych wykładanych w Akademii Uzdrawiania Dźwiękiem (College of Sound Healing) i jest certyfikowany przez CMA – Stowarzyszenie Medycyny Niekonwencjonalnej (Complimentary Medical Association) i STA – Stowarzyszenie Uzdrawiania Dźwiękiem (Sound Therapy Association).

Moc bębna i jego używanie w uzdrawianiu jest uniwersalnym, szeroko zakreślonym i wszechobejmującym zagadnieniem. Ten kurs ma na celu zasilenie studentów w pewność siebie w uzdrawianiu siebie samego(ej), pomocy innym, uzdrawianiu domu i Ziemi. Informacje i mądrość innych kultur jest przeplatana z wiedzą naukową aby wzmocnić studia uzdrawiania dźwiękiem. W wielu kulturach szamański bęben jest nadal używany do uzdrawiania jednostek oraz do podtrzymywania struktur społecznych wspólnot. Ten kurs otwiera każdego uczestnika na ten potencjał w naszych grupach społecznych. Studenci są zachęcani do wyrobienia, poprzez czytanie i dociekanie, głębokie i indywidualne zrozumienie samego(ej) siebie jako szamana i uzdrowiciela.

Studenci, rozpoczynają kurs poprzez zrobienie swojego indywidualnego uzdrawiającego bębna i grzechotki.

Prace domowe będą zadawane po każdym weekendzie i aby ukończyć kurs z dyplomem należy przeprowadzić zadane case-studies i oddać ich opis przed ukończeniem kursu.

Każdy moduł kosztuje 1600 złotych włącznie z noclegiem i wyżywieniem. Materiał na bębny i grzechotki to koszt 250 złotych.

PLAN KURSU

Moduł I

  • Wstęp i rytuał Szamańskich Bębnów Uzdrawiających
  • Pieśń o Świętych Kierunkach
  • Wstępne połączenie z Twoimi przewodnikami i sojusznikami poprzez rytuał Uzdrawiającego Kręgu
  • Rytuał wyrobu własnych bębnów, pałek i grzechotek
  • Medytacja z bębnem i inauguracja bębna
  • Odymianie, śpiewanie i intonowanie

Ten weekend obejmuje: wstęp do rytuałów, odymianie, zrobienie Twojego własnego bębna, pałki i grzechotki; inauguracja uzdrawiającego bębna poprzez wizualizację i zaproszenie do rodziny drzewa buk i zwierzęcia baran.

Zadania domowe: Codzienna inauguracja Twojego bębna z piosenką Świętych Kierunków, pomysły na dekoracje bębna, poznawanie nowych przewodników i sojuszników poprzez Uzdrawiający Krąg, znalezienie pięciu klientów do praktyki uzdrawiania.

MODUŁ II

Podczas drugiego modułu skoncentrujemy się na relacji ucznia i jego(jej) własnego bębna, poznawanie i odkrywanie dźwięczności bębna z przodu, tyłu i boków z użyciem głosu, grzechotki, pałki i ręki. Studenci aktywują trzyczęściową relację pomiędzy bębnem, sobą i Uzdrawiającym Kręgiem, poznając i ucząc się zewnętrznych mocy odzwierciedlających ludzki świat wewnętrzny. Studenci zainicjują bębny w czterech świętych elementach, poprzez zanurzenie w wodzie, ziemi, powietrzu i ogniu. Poznawanie i wyrażanie modlitw na głos, znajdowanie najlepszej drogi odkrywania i zapraszania własnej mocy. Rytuały szamanów i uzdrowicieli Hawajskich, Czerwonych Indian, Inków, Brytyjskich i Polskich będą zaprezentowane oraz odpowiednie inicjacje będą nadane.

Ten weekend obejmuje: Otwieranie Uzdrawiającego Kręgu z odymianiem, śpiewem i bębnieniem, przegląd modułu I. Podczas drugiego weekendu studenci zapoznają się z siedmioma świętymi kierunkami, elementami, cyklami życia, porami roku, księżyca, kolorami, duchami zwierząt, mistrzami wniebowstąpionymi, nauczycielami i inspiracjami, z których można zaczerpnąć aby upewnić się, że doświadczenie świętego bębnienia było bezpieczne i efektowne. Temat Munai-Ki (Strażników Ziemi) i HO-OPONOOPONO będzie poruszony i rytuał Uzdrowiciela Munay-Ki będzie nadany. Sesja bębnienia aby wzbudzić trans będzie przeprowadzona do pozyskania sojuszników, pomocy i przejrzystości z czterech Świętych Kierunków.

Praca domowa: Codzienne otwieranie Uzdrawiającego Kręgu, poznawanie i odkrywanie elementów Świętych Kierunków oraz skomponowanie uzdrawiającej piosenki mocy, napisać 2000- słów esej o Twoim doświadczeniu; nauczyć się piosenki o Świętych Kierunkach. Ćwiczyć przekazywanie rytuału Munai-Ki na co najmniej 5 osobach i opisanie swoich odczuć i obserwacji.

MODUŁ III

Podczas tego weekendu studenci zapoznają się z użyciem bębna i grzechotki do uzdrawiania, kreowania świętej przestrzeni, rozwoju umiejętności jasnowidzenia/jasnowiedzenia/jasnosłyszenia. Zapoznanie się i ćwiczenia w parach pierwszego protokołu uzdrawiania świętym bębnem w pozycji stojącej lub siedzącej. Studenci zapoznają się z anatomią i funkcjami bębna i grzechotki w relacji do ludzkiego ciała oraz stale zmieniającego się ciała tęczowego. Studenci wezmą udział w kilku trans-podróżach do świata pośredniego odkrywając przepływ informacji ze świata roślin i z natury. Uczniowie otrzymają Munai-Ki Pas Mocy rytuał.

Ten weekend obejmuje: otwarcie Uzdrawiającego Kręgu z odymianiem, śpiewaniem i bębnieniem; przegląd drugiego weekendu. Podróże z bębnem do Świata Pośredniego poprzez bębnienie  w zgodzie z rytmem natury. Anatomię bębna, pałki i uzdrawiającej grzechotki. Uzdrawianie z bębnem i grzechotką: jeden na jednego w pozycji stojącej lub siedzącej. Ćwiczenia w małych grupach, Kąpiel w dźwiękach bębna i Bębnienie Grupowe na jednej osobie leżącej w środku kręgu, Munai-Ki Pas Mocy. Zakończenie i zamykanie grupowej medytacji z bębnem.

Praca domowa: przeprowadzić 5 podróży do Świata Pośredniego na sobie oraz opisanie tych doświadczeń w 600 słów eseju. Przeprowadzić 10 studiów przypadków uzdrawiania z bębnem i grzechotką używając siedzącego lub stojącego protokołu. Można przeprowadzić 3 sesje uzdrawiania na jednej osobie. Wymyślić temat pracy dyplomowej.

MODUŁ IV

Studenci rozszerzą repertuar metod używanych do uzdrawiania za pomocą bębna i grzechotki. Studenci nauczą się i przećwiczą zaawansowane metody uzdrawiania w pozycji leżącej, nauczą się różnych uzdrawiających rytmów i metod używania bębna aby wspomóc proces uzdrawiania. Uczniowie zapoznają się z przodkami, sojusznikami i duchami bezpiecznymi i pomocnymi w pracy. Studenci odbędą dwie podróże do świata górnego i dolnego. Studenci nauczą się Uzdrawiania Domu oraz feng-shui, uzdrawianie ziemi z bębnami i dźwiękami, vision quest, kamyki Wotai oraz śpiewanie Twojej pieśni mocy dla grupy. Techniki bębnienia do serca, Święty rytuał Sabai.  Rytuał Jasnowidza Munai-Ki będzie nadany jak również rytualne i grupowe bębnienie, kąpiel w dźwiękach bębnów, śpiewy i intonacje.

Weekend obejmuje: otwarcie Uzdrawiającego Kręgu z odymianiem, śpiewaniem i bębnieniem; przegląd trzeciego weekendu. Nadanie rytuału Jasnowidza Munai-Ki, Święty rytuał Sabai, demonstracja uzdrawiającego bębnienia i grzechotania dla pacjenta w pozycji leżącej, teoria i ćwiczenia z bębnienia grupowego i uzdrawiającego, bębnienie z rytmem czterech kierunków, bębnienie do serca, uzdrawianie domu i feng shui, leczenie grupowe jednej osoby, uzdrawianie ziemi, podróże do świata dolnego i górnego oraz podróż do świata dolnego w celu odzyskania zagubionej części duszy, zakończenie i zamykanie medytacji z bębnem.

Praca domowa: Praca badawcza na temat uzdrawiania bębnami i esej 600 słów na ten temat. 10 kolejnych studiów przypadków z zaawansowanych metod uzdrawiania bębnem i grzechotką. Można przeprowadzić 3 sesje uzdrawiania na jednej osobie. Przeprowadzić pracę dyplomową i opisać ją w 2000- słów do oddania najpóźniej w 6 miesięcy po ukończeniu kursu.

Wymagania do otrzymania dyplomu: Obecność podczas zajęć, oddać pracę domową i pracę dyplomową.

Warunki: Bycie człowiekiem, chcieć się uczyć oraz zobowiązać się aby skończyć to co zacząłeś.

Ocena: Uczestnicy będą oceniani na podstawie ich możliwości intuicyjnego rozpoznania zmian w ciele energetycznym pacjenta jako wrota do fizycznego, emocjonalnego i duchowego stanu oraz wykreowanie pozytywnego efektu dla pacjenta za pomocą bębna i grzechotki.

Dyplom: Po wypełnieniu wszystkich kryteriów student otrzyma dyplom Akademii Uzdrawiania Dźwiękiem (College of Sound Healing). Koszt wydania dyplomu: £20.

Członkostwo w Akademii: Po ukończeniu kursu Uzdrawiania Świętymi Bębnami Szamańskimi trzeba ukończyć dwa dodatkowe jednodniowe warsztaty uzdrawiania dźwiękiem, uznawane przez Akademię, aby otrzymać Członkostwo (MCSH). Członkostwo w Akademii kosztuje £40 na rok, dla studentów kosztuje £30. Członkostwo musi zostać wykupione na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu. W przeciągu roku, każdy członek jest zobowiązany do uczestnictwa w minimum szesnastogodzinnym warsztacie uzdrawiania dźwiękiem.

Ubezpieczenie: Studenci muszą się ubezpieczyć od odpowiedzialności cywilnej. Więcej informacji u organizatora.

Dr Stevena Ash urodził się w Kornwalii, Anglii a dorastał w Wikwamekong nad jeziorem Huron, w rezerwacje Czerwonych Indian w Ontario w Kanadzie. Człowiek nadzwyczajnych zdolności uzdrawiających i jasnowidzących, które odziedziczył po swoim ojcu Dr. Michael Ash, który był lekarzem w rezerwacie oraz pierwszym lekarzem, który praktykował akupunkturę w Wielkiej Brytani.

Steven studiował Medycynę Chińską, akupunkturę, Tai Chi i Qi Kung oraz posiada doktorat z radiestezji. Jego dogłębne połączenie z Matką Ziemią oraz z Jej światem roślin i minerałów pozwoliło mu osiągnąć ekstensywny wgląd w uzdrawiające możliwości roślin i kryształów i do użycia tej wiedzy w produkcji i rozwoju Rainbow Essences ® , które stworzył razem z jego żoną Renatą.

Steven został "adoptowany" jaką duchowy wnuk przez nieżyjącego już Wallace Black Elk i jego duchowe imię Tatanka Wanagi Wichasta - Duchowy Człowiek Żubra - nadane mu było przez Eagle Man Ed McGaa (Człowiek Orzeł). Jego wizją i życiową misją jest pomoc w ułatwieniu powrotu Rainbow Tribe (Tęczowego Plemienia) jak zostało to przepowiedziane przez Black Elk i poprzez jego pracę i poprzez życie naucza On i dzieli się ideą Rainbow Medicine Circle (Tęczowego Uzdrawiającego Kręgu) jako podstawy do zdrowej, prosperującej rodziny i społeczeństwa.

Steven komponuje i występuje ze swoją muzyką do świętej Ceremoni Sabai, starożytnej reaktywowanej tradycji z Tailandi i starego Syjamu w szacunku do Boskiej Kobiecości, Matki Ziemii i świata Dusz.

Publikacje: Sacred Drumming - Godsfield Press, The Healing Home - Vega Chrystalis Publishing
Muzyka: Golden Lights CD, The Lord’s Prayer CD, Emperor’s Birthday Party CD, Light on the Skin CD, Dance of Peace CD, The Essential Sacred Drumming CD

Renata Ash używa głosu i rytmu jako narzędzi do uzdrawiania, transformacji i podwyższania świadomości. Renata jest wykładowcą w College of Sound Healing oraz jest wykwalifikowanym trenerem Świadomości Głosu - „Vocal Awarness”. W przeszłości studiowała  muzykę klasyczną aby dziś kontynuować badanie i zastosowanie wiedzy szamańskiej o śpiewie i bębnach do rozwoju duchowego oraz uzdrawiania na każdym poziomie istnienia człowieka.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha