Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 115 964 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Newsletter Fundacji "Świadomość Ziemi": 20.12.2014

BIOREZONANS I BIOFEEDBEACK METODĄ SCIO™
Prezentacja dla zainteresowanych zakupem SCIO™ - Warszawa 25.01.2015; możliwość szkolenia 26-27.01.2015

Zapraszamy na prezentację dla zainteresowanych zakupem urządzenia SCIO™ – medycyny energetycznej XXIw.. Przedstawimy historię, podstawy naukowe i obecne zasady działania SCIO™. Wykonamy przykładowy test i zabiegi, tak aby na żywo pokazać sposób badania i leczenia na wybranym losowo ochotniku (może będziesz nim … TY). Extra programy do uzdrawiania zwierząt, przyrody, wspierania działań firmowych i związków partnerskich itd.

KONCEPCJA SCIO™ POWSTAŁA W NASA
DLA UZDRAWIANIA ASTRONAUTÓW W KOSMOSIE

Jak twierdzi producent: „SCIO™ oferuje największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. SCIO™ to najbardziej zaawansowane urządzenie biofeedback’u z dostępnych na rynku”. SCIO™ to ultra nowoczesny mega kombajn biofeedbeck’owy. W dodatku bardzo uduchowiony.

Ilość miejsc ograniczona, konieczność wcześniejszego zapisania się. Jeżeli zdecydujesz się na zakup, będziesz miał możliwość uczestniczenia w szkoleniu w dniach 26-27.01.2015. Więcej kliknij (tutaj)

 

THETAHEALING® Z MARIANNĄ BARTKE WE WROCŁAWIU
8.01.2015: mini warsztaty; 9-11.01.: stopień I; 20-22.02.: stopień II

Bezpłatny mini warsztaty Theta Healing® we Wrocławiu 8 styczeń 2015

Doświadczysz stanu Theta i dowiesz się jak otrzymywać podpowiedzi od Twojej intuicji, podejmować właściwe decyzje i jak osiągać stan Theta. Po spotkaniu będzie możliwość dopisania się na warsztaty DNA² ThetaHealing® BASIC w dniach od 9 do 11 stycznia. Mini warsztat od 18.30 do 20:30 przy ul.Sztabowej 100 w Wrocławskim Kompleksie Szkoleniowym w sali na I piętrze. WSTĘP WOLNY Więcej (kliknij tutaj)

DNA² ThetaHealing® BASIC (stopień I) Wrocław 9-11 styczeń 2015

Theata Healing wykorzystuje połączenie duchowe ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest w stanie fal mózgowych teta, które pozwalają uaktywnić nadprzyrodzone zmysły jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucie. Fizycy kwantowi określają stan theta stanem geniuszu. Nauka techniki Theta Healing® jest bardzo prosta, dzięki medytacji opracowanej przez Vianne Stibal z USA. Więcej (kliknij tutaj)

DNA² ThetaHealing® ADVANCE (stopień II) Wrocław 20-22 luty 2015

Na seminarium II stopnia kontynuujemy pracę z ograniczeniami i blokadami, kładąc główny nacisk na uczucia, doładowania do pamięci komórkowej, uzdrawianie przyrody i materii, oczyszczanie przysiąg i i zobowiązań itd. Więcej (kliknij tutaj)

 

INDYWIDUALNE BADANIA I ZABIEGI METODĄ SCIO™, UZDRAWIANIE DUCHOWE, SESJE THETA HEALING
Wrocław (na bieżąco) – Warszawa (15-20.01. i 26-27.01.2015) – działamy także na odległość

Ultra nowoczesne komputerowe badania i zabiegi ciała oraz podświadomości metodą SCIO™ (znaczy WIEDZIEĆ) łączą osiągnięciach biologii kwantowej z szeroko pojętą wiedzą medyczną (naturalną, chińską, homeopatią itd.). Bezbolesne badanie trwa tylko 4 min. Potem następuję jego omówienie i udzielenie porad: dieta, suplementy, emocje, wskazanie najlepszych terapii i leków, skorzystanie z wirtualnego doktora, dotarcie do przyczyn schorzeń i chorób. SCIO™ dociera w głąb komórek, zakamarki organizmu i podświadomości, gdzie inne urządzenia i badania nie sięgają. Jeżeli nie możesz być osobiście na zabiegach, to skorzystaj z kwantowej funkcja QXSUBSPACE umożliwiającej badania i zabieg na odległość.
Podczas bezbolesnych i nieinwazyjnych zabiegów będą przywracane Tobie m.in. wzorcowe wibracje, likwidowane grzyby, pasożyty, oczyszczana krew, uwalniane emocje, wzmacniany organizm. W trakcie jednej sesji robi się równocześnie około 60-80 zabiegów m.in. detoks, zapping, stymulacja organów, elektoakupunktura, homeopatia, relaks, odmładzanie, balans energetyczny, doładowanie hormonów szczęścia i młodości. SCIO oferuje prawie 2400 terapii. Badania i zabiegi prowadzą: Mariusz Brzoskowski, Teresa Dylak i Helena Nieczyporenko. Więcej kliknij (tutaj)

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU!

Fundacja „Świadomość Ziemi”

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Boże, proszę Cię uzdrów mnie z skutków wylewu krwi do mózgu.
Najpierw lewatywa czy oczyszczanie tym kefirem itd. I jak często lewatywe?
Ale to jak najpierw lewatywa a potem oczyszczanie kefirem. Czy jak? I jak długo te lewatywy?
Błagam o modlitwę dla moje suni która ma guzy. Boże pomóż nam, daj nam jeszcze zdrowie i czas...
Witam, ale czy to nie jest tak, że cześć oddajemy Bogu a nie aniołom?? Anioły to również...
zakupiłam:znak miłości,kubek,podkładki,poszewke na jaśka,magnesy i jeszcze kilka rzeczy super...
Proszę o dobrą energię i modlitwa dla mojego kochanego sznaucerka Wilunia,boli go łapka. Tak...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate